Skocz do zawartości

Promocje ebooków i książek o tematyce naukowej.


Panasmaras

Rekomendowane odpowiedzi

Dodatkowo jak się obserwuje ich stronę to najlepiej kupić zaraz po wydaniu. Choć opcja dodruku jest też dobra i wolę im zapłacić niż gdzie indziej i mam nówkę, a nie używana poniszczoną za niską cenę. Dzięki za info, Ja nie skorzystam bo większość już mam :( 

Atik 383L+, 314E, Eos 600D, CT8, Canon EF-S 55-250, Canon EF-S 18-55 + 2 lewe ręce ? 

Banero_A_clone.png 2023-02-26_181337c.png.df966a0f5aaffa755988448a083ffa7e.png RazorbackRustTributeLg_clone.png   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Info nieco spóźnione, ale wciąż aktualne - Springer znów popełnił promocję - zdaje się, że podobna była rok temu: z kodem rabatowym HLDY16EP, zakupione książki (papierowe bądź elektroniczne) tanieją o 30 euro. Jest trochę ciekawych pozycji, które będą za darmo, inne za dopłatą kilku euro. Warto przeczesać:
http://www.springer.com/gp/shop/holiday?token=hldy16ep&wt_mc=Internal.Textlink.3.EPR868.ShopLP_EN_hldy16ep_Textlink  

Promocja trwa do końca roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
55 minut temu, adam_bie napisał:

U Springera ponownie promocja, tym razem 50% zniżki na ebooki z interesującej nas tematyki.

'Dark Nebulae, Dark Lanes and Dust Belts' już moja Cool

Adam, podrzuć linka please :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...

Podobno dziś w Biedronce pojawi się "Wszechświat w twojej dłoni" Christopha Galfarda, w zupełnie niezłej cenie.
Po szybkich oględzinach powiem tylko, że o ile nie polecam tej książki Wam, o tyle będzie to jeden z Waszych najlepszych zakupów jeśli zechcecie przybliżyć swoją pasję swoim żonom/partnerkom, mężom/partnerom, rodzinie czy dzieciom (raczej nastoletnim).

Żona wciągnęła się bardzo szybko, teraz właśnie zmaga się z rozkminieniem świata kwantów ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...

Fajna książka, dobrze się czyta. Nie są to wykłady Feynman'a, ale raczej lekkie wprowadzenie w różne aspekty rzeczywistości. Od elementów budowy cząstek po fale grawitacyjne i samą naturę przestrzeni. Co wiemy a czego nie. 

Polecam zwłaszcza dla tych, którzy kiedyś coś słyszeli, a chcieliby dowiedzieć się więcej. Bez matematyki (niestety, ale tej obecnie pewnie i tak bym nie zrozumiał ?). 

42201816156.jpg

42201816235.jpg

42201816941.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja od siebie polecam lekką książkę jaką jest "Astrofizyka dla zabieganych" Neila Degrasse Tysona, szybko się czyta i wszystko jest pisane w miarę prostym do przyswojenia językiem :)

AR 102/1350 , ATM: BinoNewton 150/750, 130/650 UL Truss, 70/700, 70/280

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Virtualo do końca jutrzejszego dnia ma "Podróż do granic Wszechświata" Gribbina w bardzo dobrej cenie (9,90 zł):
http://virtualo.pl/ebook/podroz-do-granic-wszechswiata-i155583/?pr=25&utm_source=upolujebooka&utm_medium=cps&utm_campaign=2204162&utm_term=podroz_do_granic_wsz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Panasmaras napisał:

Virtualo do końca jutrzejszego dnia ma "Podróż do granic Wszechświata" Gribbina w bardzo dobrej cenie (9,90 zł):
http://virtualo.pl/ebook/podroz-do-granic-wszechswiata-i155583/?pr=25&utm_source=upolujebooka&utm_medium=cps&utm_campaign=2204162&utm_term=podroz_do_granic_wsz

 

19.90 zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Z okazji swych siódmych urodzin, Ebookpoint przygotował sporo promocji. Wśród nich warto zwrócić uwagę na solidne przeceny pozycji z wydawnictwa Copernicus Center Press, które "przecenia się" chyba najrzadziej z wszystkich wydawnictw oferujących książki popularnonaukowe.
https://ebookpoint.pl/kategorie/popularnonaukowe-i-akademickie?&ceny=-&wydawca=copernicus-center-press&jezyk=

Obniżone ceny mają być do niedzieli 4.11.2018.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Hej.

Czy miał ktoś styczność z tymi pozycjami? Planuję zakup więc może ktoś poleci lub odradzi. :) 

 

Zap.jpg.6a102d94811f8ed7e61e82447177dba3.jpg

 

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej listy czytałem jedynie "Zapytaj astronautę". Swego czasu kupiłem ją w Biedronce za około 20-25zł. 

Książka lekka, przyjemna, ciekawie napisana, z dość dużą ilością czarnobiałych rysunków i kolorowych zdjęć z ISS.

Autor przez całą książkę odpowiada na pytania związane ze szkoleniem astronautów, pobycie na ISS oraz ogólnie o lotach w kosmos. W ogóle Tim to mega pozytywny facet :) Mi się super czytało - fajna pozycja zarówno dla młodszych i starszych osób.

Jakbyś chciał to wieczorem mogę porobić parę fotek ze środka :)

Vortex Vanquish 8x26, Vortex Viper HD 8x42,
APM 20x70 ED
MAK 90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś od 18:00 do północy będzie można kupić dwa ebooki Neila deGrasse Tysona w bardzo dobrych cenach ("Astrofizyka dla zabieganych" za 10 złociszy, "Kosmiczne zachwyty" złotówkę drożej).
https://woblink.com/katalog/ebooki?autor=Neil deGrasse Tyson (ceny zmienią się w godzinach 18:00-0:00).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Panasmaras napisał:

Dziś od 18:00 do północy będzie można kupić dwa ebooki Neila deGrasse Tysona w bardzo dobrych cenach ("Astrofizyka dla zabieganych" za 10 złociszy, "Kosmiczne zachwyty" złotówkę drożej).
https://woblink.com/katalog/ebooki?autor=Neil deGrasse Tyson (ceny zmienią się w godzinach 18:00-0:00).

Dzięki, działa. :)

APM 20x70 Magnesium ED APO, TS Optics 10x50 MX Marine, Orion 2x54 Ultra Wide Angle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...
  • 5 miesięcy później...
  • 8 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)