Skocz do zawartości
Panasmaras

Promocje ebooków i ksiażek o tematyce naukowej.

Rekomendowane odpowiedzi

Dodatkowo jak się obserwuje ich stronę to najlepiej kupić zaraz po wydaniu. Choć opcja dodruku jest też dobra i wolę im zapłacić niż gdzie indziej i mam nówkę, a nie używana poniszczoną za niską cenę. Dzięki za info, Ja nie skorzystam bo większość już mam :( 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co do starszych rzeczy, właśnie dziś doszły do mnie książki druknięte na żądanie (w tym dwa Ledermanny :)).

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Marek!!!  Ale My zawarci na tym forum a myślę że nie tylko, czekamy na Twoją książkę!!!!!!!!!! Narka. Pozdrawiam wszystkich!!! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ta wiedza Twojego autorstwa na temat wszelakiego sprzętu i relacje z mnóstwa obserwacji nie może zaginąć!!! Pozdrawiam!!! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Info nieco spóźnione, ale wciąż aktualne - Springer znów popełnił promocję - zdaje się, że podobna była rok temu: z kodem rabatowym HLDY16EP, zakupione książki (papierowe bądź elektroniczne) tanieją o 30 euro. Jest trochę ciekawych pozycji, które będą za darmo, inne za dopłatą kilku euro. Warto przeczesać:
http://www.springer.com/gp/shop/holiday?token=hldy16ep&wt_mc=Internal.Textlink.3.EPR868.ShopLP_EN_hldy16ep_Textlink  

Promocja trwa do końca roku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki za przypomnienie, kolejny raz zdobyłem ciekawy kawał literatury całkiem za darmo: 'Astronomical Sketching: A Step-by-Step Introduction'. Bardzo wartościowa pozycja dla osób zainteresowanych szkicowaniem w różnych technikach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy ktoś skorzystał z promocji po raz drugi (np. skorzystał rok temu i teraz - ponownie)?
U mnie kod działa wyłącznie jeśli nie jestem zalogowany. Po zalogowaniu - wraca pełna cena, a kupon ma status "nieważny".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja skorzystałem w zeszłym roku i w tym roku używając tego samego konta. Kodu nawet nie musiałem wpisywać rabat od razu naliczyło. Teraz mam na book shelf oba ebooki do ściągnięcia. Może użyj innej przeglądarki lub wyczyść cache lub ciastka?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U Springera ponownie promocja, tym razem 50% zniżki na ebooki z interesującej nas tematyki.

'Dark Nebulae, Dark Lanes and Dust Belts' już moja Cool

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
55 minut temu, adam_bie napisał:

U Springera ponownie promocja, tym razem 50% zniżki na ebooki z interesującej nas tematyki.

'Dark Nebulae, Dark Lanes and Dust Belts' już moja Cool

Adam, podrzuć linka please :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest kod promocyjny PHY17E ale mi nie działał. Ale rabat się nalicza z automatu gdy na głównej stronie klikniesz w info o ofercie które gdzieś tam wyskoczy. Dziwnie to działa.. Poklikaj i daj znać czy się udało.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podobno dziś w Biedronce pojawi się "Wszechświat w twojej dłoni" Christopha Galfarda, w zupełnie niezłej cenie.
Po szybkich oględzinach powiem tylko, że o ile nie polecam tej książki Wam, o tyle będzie to jeden z Waszych najlepszych zakupów jeśli zechcecie przybliżyć swoją pasję swoim żonom/partnerkom, mężom/partnerom, rodzinie czy dzieciom (raczej nastoletnim).

Żona wciągnęła się bardzo szybko, teraz właśnie zmaga się z rozkminieniem świata kwantów ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fajna książka, dobrze się czyta. Nie są to wykłady Feynman'a, ale raczej lekkie wprowadzenie w różne aspekty rzeczywistości. Od elementów budowy cząstek po fale grawitacyjne i samą naturę przestrzeni. Co wiemy a czego nie. 

Polecam zwłaszcza dla tych, którzy kiedyś coś słyszeli, a chcieliby dowiedzieć się więcej. Bez matematyki (niestety, ale tej obecnie pewnie i tak bym nie zrozumiał 😋). 

42201816156.jpg

42201816235.jpg

42201816941.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja od siebie polecam lekką książkę jaką jest "Astrofizyka dla zabieganych" Neila Degrasse Tysona, szybko się czyta i wszystko jest pisane w miarę prostym do przyswojenia językiem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Virtualo do końca jutrzejszego dnia ma "Podróż do granic Wszechświata" Gribbina w bardzo dobrej cenie (9,90 zł):
http://virtualo.pl/ebook/podroz-do-granic-wszechswiata-i155583/?pr=25&utm_source=upolujebooka&utm_medium=cps&utm_campaign=2204162&utm_term=podroz_do_granic_wsz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, Panasmaras napisał:

Virtualo do końca jutrzejszego dnia ma "Podróż do granic Wszechświata" Gribbina w bardzo dobrej cenie (9,90 zł):
http://virtualo.pl/ebook/podroz-do-granic-wszechswiata-i155583/?pr=25&utm_source=upolujebooka&utm_medium=cps&utm_campaign=2204162&utm_term=podroz_do_granic_wsz

19.90 zł 😉

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zmienili cenę, cztery godziny temu była o dychę niższa.
Prawdopodobnie zauważyli swoją pomyłkę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, Panasmaras napisał:

Zmienili cenę, cztery godziny temu była o dychę niższa.
Prawdopodobnie zauważyli swoją pomyłkę.

ludzie są podli 😁

• Haha 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z okazji swych siódmych urodzin, Ebookpoint przygotował sporo promocji. Wśród nich warto zwrócić uwagę na solidne przeceny pozycji z wydawnictwa Copernicus Center Press, które "przecenia się" chyba najrzadziej z wszystkich wydawnictw oferujących książki popularnonaukowe.
https://ebookpoint.pl/kategorie/popularnonaukowe-i-akademickie?&ceny=-&wydawca=copernicus-center-press&jezyk=

Obniżone ceny mają być do niedzieli 4.11.2018.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta