Skocz do zawartości

Oprawa muzyczna zlotu


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jedna prośba...marzy mi się oprawa muzyczna zlotu! Czy ktoś ma i może przywieźć boomboxa by puszczać muzę astronomiczną?

Oraz jak jest na takich imprezach z prawami do emisji utworów. Darmowców półamatorskich  jest chyba w necie full,  za free ??? Zaproponujcie!

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam się, że ponieważ:

1. gusta mamy różne

2. mieszkańcy będą spać

3. będziemy gadać podczas obserwacji

to głośna muza jest nie ten teges

10x50, 20x70, SW200/1200DobsGoTo

...take a look, to the sky, just before You die- it's the last time he will...

...zmazując barwy lasom i polom, mknie balon nocy -z knajpy- gondolą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję Wam Pete Namlook i Biosphere. Przy tym można i spać i prowadzić samochód, to pewnie obserwować też się da ;) A może Przemek Rudź się zgodzi...? W Polsce propagatorem takiej muzyki jest Jerzy Kordowicz, kiedyś trójkowe "Studio el-muzyki" prowadził. Chłop ma swoje lata, ale może pomoże.

W necie pełno jest ciekawej el muzyki, która przecież nie musi dudnić na całą wieś, tylko w tle sobie cykać...Ja wczoraj trzecią godzinę siedząc i focąc wpadłem w końcu na genialny pomysł, aby włączyć sobie cicho muzę - padło na Tangerine Dream. I było fajnie ;)

http://www.youtube.com/watch?v=W59Vuti0_8g

Rest In Space,

Maquu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy mogę kogoś prosić o zabranie dużego magnetofonu z MP3 (tzw. boomboxa) lub obojętnie jakiego  wzmacniacza z kolumnami???

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MaciekM

Paweł ma rację. ;)

Na początku sam jak wychodziłem na obserwacje to MP3 i słuchafony na uszy. Jednak jakoś zaprzestałem tego praktykować. Można powiedzieć, że oswoiłem się z nocą. ;)

A jeśli ktoś podczas obserwacji chciałby sobie posłuchać muzyki to przecież może właśnie ze sobą takową empetrójke wziąć. :) No ale ja na zlot nie jadę  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na wielu zlotach, ale ten byłby pierwszy, na którym jest boombox.

Czy przypadkiem bombiący boombox nie sprowokuje interwencji służb porządkowych?

Osobiście wolałbym być w takim kącie, gdzie boobox nie dociera.

Newton 24' "Sowa", SW MAK 180, SW MAK 90, MT800, GPDx, Artemis 285, Vesta SC3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obserwuje z kolega i nie możemy się  nagadać a nie jestem rozmowny.Nikomu ze zlotu ręki nie uścisnołem bo nikogo nie znam osobiście a jak poznam w chałasie.Osobiscie rzępole na 5 instrumentach ale nie pod gwiazdami .Zgadzam się z Heńkiem daleko w las od zakłócania spokoju i piękna nocy obserwacyjnej.

Taurus-16"Refraktor ED 120. Wszystko pod wizual, Pentaxy XW-3,5,XW-5,XL-7,XW-10,XW-14,XL-40,Orion SkyGlowe,Zrozumieć każdego i mu pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heniek to jak pozwolisz, ustawię się obok Ciebie...

Najlepsza jest cisza... lub rozmowy komentujących obserwowane obiekty.

Codziennie słyszysz hałasy: to na ulicy, to w galerii, to w telewizorze.

Wielu z nas wycisza się przy obserwacjach i relaksuje, więc booombox nie sprzyja temu raczej...

Do czego ma nam ten booombox służyć?

Igni skąd ten pomysł???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ chodzi o muzykę "abinent" na czas pokazu dla dzieciaków -jako uatrakcyjniacz. Do naszych obserwacji nie będzie żadnej muzy! 

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do naszych obserwacji nie będzie żadnej muzy!

Spadł mi kamień z serca.

Do pokazu nadaje się "Also sprach Zarathustra", najbardziej kosmiczna muzyka jaką słyszałem.

Newton 24' "Sowa", SW MAK 180, SW MAK 90, MT800, GPDx, Artemis 285, Vesta SC3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)