Skocz do zawartości

Gwiazdka77 spadkobierca Fabiana z AM i AP


ignisdei

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Posty wydzielono przez Admina

 

 

Gwiazdko77 z uwagi, że Twoje oferty wzbudzają wiele kontrowersji na forum, bo jestem  bombardowany zgłoszeniami  w Twojej sprawie.

Wyjątkowo aktywowałem Cię jako użytkownika, masz teraz możliwość dodania załączników w Twoich ofertach , proszę uczyń to jak najszybciej, najlepiej  w ciągu następnych  24 godzin w przeciwnym razie je wykasuje.

 

  • Confused 1

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, astroDarek napisał:

Zgodnie z regulaminem giełdy masz obowiązek umieszczania zdjęć i opisu przedmiotu.

Jeszcze e-maila a może jeszcze nr karty z pinem

Śmiech na sali, szukasz naiwnego ....rejestracja Twoja jest w niedzielę o godzinie 14.51 !

AstroDarku zdjęcia dodane! 

Zgodnie z regulaminem giełdy nie miałam możliwości dodawania zdjęć. W związku z czym zwróciłam się do moderatorów/administratorów z prośbą o udostępnienie możliwości dodawania zdjęć na giełdzie co zostało zaakceptowane. 

Odnośnie regulaminu mam możliwość dodawania ogłoszeń na giełdzie, natomiast nie miałam możliwości dodania zdjęć. 

Zapoznaj sie z regulaminem, a dopiero później pouczaj. 

"PAMIĘTAJ że zniesławienie (pomówienie) jest przestępstem z art 212 K.K." 

 

 

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Gwiazdka77 napisał:

(...)

"PAMIĘTAJ że zniesławienie (pomówienie) jest przestępstem z art 212 K.K."

 

 

Serdecznie witamy nową Użytkowniczkę na naszym przyjacielskim Forum miłośników astronomii !!!
Tak oryginalnego powitania to tu chyba nigdy nie mieliśmy.

 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1

Taurus T300, OOUK VX10 Dobson, SW 80ED, APM 25x100ED .. Orion 2x54

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignisdei napisał:

Gwiazdko77 z uwagi, że Twoje oferty wzbudzają wiele kontrowersji na forum, bo jestem  bombardowany zgłoszeniami  w Twojej sprawie.

Wyjątkowo aktywowałem Cię jako użytkownika, masz teraz możliwość dodania załączników w Twoich ofertach , proszę uczyń to jak najszybciej, najlepiej  w ciągu następnych  24 godzin w przeciwnym razie je wykasuje.

 

Bardzo dziękuję za pomoc 

Całe zamieszanie wynikło z faktu iż jako nowy użytkownik mogę dodać ogłoszenie ale zdjęć do niego niestety już nie. 

Dla mnie też była to krępująca sytuacja. 

Jeszcze raz dziękuję i Pozdrawiam serdecznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gwiazdka77 napisał:

AstroDarku zdjęcia dodane! 

Zgodnie z regulaminem giełdy nie miałam możliwości dodawania zdjęć. W związku z czym zwróciłam się do moderatorów/administratorów z prośbą o udostępnienie możliwości dodawania zdjęć na giełdzie co zostało zaakceptowane. 

Odnośnie regulaminu mam możliwość dodawania ogłoszeń na giełdzie, natomiast nie miałam możliwości dodania zdjęć. 

Zapoznaj sie z regulaminem, a dopiero później pouczaj. 

"PAMIĘTAJ że zniesławienie (pomówienie) jest przestępstem z art 212 K.K." 

 

 

Dziwisz się? Dałeś/dałaś taki popis na Astropolis że od razu dostałeś/dostałaś blokadę tematów. Świat jest mały...

Dla Twojej informacji : ten punkt regulaminu jest właśnie zabezpieczeniem forum przed takimi jak Ty- nic merytorycznego nie wnosisz tylko ogłoszenia - zapraszamy na Allegro albo OLX, to nie jest główny cel istnienia tego portalu...

Czystego nieba!

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wessel napisał:

Dziwisz się? Dałeś/dałaś taki popis na Astropolis że od razu dostałeś/dostałaś blokadę tematów. Świat jest mały...

Dla Twojej informacji : ten punkt regulaminu jest właśnie zabezpieczeniem forum przed takimi jak Ty- nic merytorycznego nie wnosisz tylko ogłoszenia - zapraszamy na Allegro albo OLX, to nie jest główny cel istnienia tego portalu...

Czystego nieba!

Jaki popis ? 

Nie interesują mnie rady filozofów, którzy nie znają tematu ! A myślą, że wszystko wiedzą. 

Nie jesteś administratorem/moderatorem aby mnie pouczać ! 

Nie jestes też założycielem forum aby ustalać jakieś zasady tylko zwykłym uzytkownikiem tak jak każdy innny. 

Używam forum zgodnie z zasadami, kazdy ma inną potrzebę. 

Sprawa z Astropolis jest w toku. 

A moderator Peater milczy nie odpowiadajac na wiadomości. 

Wiec rozpisałam się do założycieli forum i czekam. 

Więc na twoje spostrzeżenia uważam za zbyt wczesne i pochopne.

Łatwo kogoś obmawiać i oczerniać ale zdecydowanie trudniej przeprosić. 

Pozdrawiam 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Gwiazdka77 napisał:

Jaki popis ? 

Nie interesują mnie rady filozofów, którzy nie znają tematu ! A myślą, że wszystko wiedzą. 

Nie jesteś administratorem/moderatorem aby mnie pouczać ! 

Nie jestes też założycielem forum aby ustalać jakieś zasady tylko zwykłym uzytkownikiem tak jak każdy innny. 

Używam forum zgodnie z zasadami, kazdy ma inną potrzebę. 

Sprawa z Astropolis jest w toku. 

A moderator Peater milczy nie odpowiadajac na wiadomości. 

Wiec rozpisałam się do założycieli forum i czekam. 

Więc na twoje spostrzeżenia uważam za zbyt wczesne i pochopne.

Łatwo kogoś obmawiać i oczerniać ale zdecydowanie trudniej przeprosić. 

Pozdrawiam 

Każdy wie że grupy są powiązane przez leśnych dziadków. Nie wiedzących za wiele w temacie astro.  Nie szanują młodych, ludzi co chca mieć swoje zdanie, pasję. Oni są najmądrzejsi. Tak samo jest na astropolis ale to te same Oosby. Dlatego takie fora zapchane aa byle czym a nie konkretna wiedzą. Dlatego spokojnie i bez nerwow. Co drugi tu expert i filozof. Ale konkretów zero. Dlatego tez na dniach pisze do Pan Właściciela.. 

Edytowane przez mnich85
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Gwiazdka77 napisał:

Jaki popis ? 

Nie interesują mnie rady filozofów, którzy nie znają tematu ! A myślą, że wszystko wiedzą. 

Nie jesteś administratorem/moderatorem aby mnie pouczać ! 

Nie jestes też założycielem forum aby ustalać jakieś zasady tylko zwykłym uzytkownikiem tak jak każdy innny. 

Używam forum zgodnie z zasadami, kazdy ma inną potrzebę. 

Sprawa z Astropolis jest w toku. 

A moderator Peater milczy nie odpowiadajac na wiadomości. 

Wiec rozpisałam się do założycieli forum i czekam. 

Więc na twoje spostrzeżenia uważam za zbyt wczesne i pochopne.

Łatwo kogoś obmawiać i oczerniać ale zdecydowanie trudniej przeprosić. 

Pozdrawiam 

Przykro mi nie masz racji. Znam przypadek Astropolis bardzo dobrze. Tu też kręcisz jak możesz..

"Wiec rozpisałam się do założycieli forum i czekam. " wprawdzie jeden prezes powiedział że można zmieniać płeć co chwilę ale u Ciebie to tendencyjnie chorobliwe. Tyle w temacie.

13 minut temu, mnich85 napisał:

Każdy wie że grupy są powiązane przez leśnych dziadków. Nie wiedzących za wiele w temacie astro.  Nie szanują młodych, ludzi co chca mieć swoje zdanie, pasję. Oni są najmądrzejsi. Tak samo jest na astropolis ale to te same Oosby. Dlatego takie fora zapchane aa byle czym a nie konkretna wiedzą. Dlatego spokojnie i bez nerwow. Co drugi tu expert i filozof. Ale konkretów zero. Dlatego tez na dniach pisze do Pan Właściciela.. 

Żeby nie ci "leśni dziadkowie" to Ty synku byś teraz nic nie wiedział na temat astronomii, astrofotografii tylko byś turlał fajerkę po podwórku.

  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawiam profesjonalny sprzęt astronomiczny na portalu który między innymi do tego służy. 

Jestem bardzo rozczarowana postawą niektórych użytkowników 

Sprzęt posiadam po zmarłym ojcu który przez wiele lat korzystał z portali Astromaniak Astropolis Forumastronomiczne itp. którego życzeniem by było aby sprzęt związany z jego pasją trafił w dobre ręce i sprawił komuś radość jaką on miał z jego posiadania. 

Do ludzi o podobnej pasjii

Niestety jestem zmuszona sprzedać całą kolekcję gdyż jak na nią patrzę sprawia mi tylko przykrość i przypomina o ojcu

Więc proszę aby co niektórzy powstrzymali się od uszczypliwych uwag w moim kierunku skoro mnie nie znają i nic o mnie nie wiedzą. 

Pozdrawiam

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, wessel napisał:

Przykro mi nie masz racji. Znam przypadek Astropolis bardzo dobrze. Tu też kręcisz jak możesz..

"Wiec rozpisałam się do założycieli forum i czekam. " wprawdzie jeden prezes powiedział że można zmieniać płeć co chwilę ale u Ciebie to tendencyjnie chorobliwe. Tyle w temacie.

Żeby nie ci "leśni dziadkowie" to Ty synku byś teraz nic nie wiedział na temat astronomii, astrofotografii tylko byś turlał fajerkę po podwórku.

Jaka zmiana płci ?

Widać że piszesz nie mając o niczym pojęcia

Skończ z tymi fałszywymi oskarżeniami

A jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to lepiej nic nie mów.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, wessel napisał:

Rozumiem i współczuję ale obrałaś złą drogę- kręcenie i oszukiwanie nie pomaga. Przypomnisz jakiego nicka śp. Tata używał ?

"Nie jesteś administratorem/moderatorem aby mnie pouczać !  " - no akurat jestem moderatorem.

Jakie kręcenie i oszukiwanie?
 

Nikogo nie oszukuję i nie okłamuję

Masz na to jakieś dowody bezpodstawne oskarżenia są niezgodne z prawem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Gwiazdka77 napisał:

Jakie kręcenie i oszukiwanie?
 

Nikogo nie oszukuję i nie okłamuję

Masz na to jakieś dowody bezpodstawne oskarżenia są niezgodne z prawem

 

Proszę Pani ale to nie jest forum prawnicze, choć w tym temacie miałbym sporo do napisania. 

To forum prv więc Admin decyduje o regulaminie, z wytycznymi spolecznego ładu i skladu.  

Poza tym tematem jest spredaz sprzętu a nei swoich racji, po 3.... Bije tu jakąś złość wiec proszę bardziej spokojnie tłumaczyc, jeksi coś potrzeba lub jest mało zrozumiale. 

 

Szanujmy się nawzajem a nie obijajmy się jak politycy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mnich85 napisał:

Proszę Pani ale to nie jest forum prawnicze, choć w tym temacie miałbym sporo do napisania. 

To forum prv więc Admin decyduje o regulaminie, z wytycznymi spolecznego ładu i skladu.  

Poza tym tematem jest spredaz sprzętu a nei swoich racji, po 3.... Bije tu jakąś złość wiec proszę bardziej spokojnie tłumaczyc, jeksi coś potrzeba lub jest mało zrozumiale. 

 

Szanujmy się nawzajem a nie obijajmy się jak politycy. 

Niestety zostałam bezpodstawnie zaatakowana dodając ogłoszenia sądziłam że jest to forum dla kulturalnych ludzi którzy nie będą rzucać się na mnie z oskarżeniami i oszczerstwami

Przepraszam za zdenerwowanie ale chyba jest zrozumiałe

Pozdrawiam

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, wessel napisał:

Rozumiem i współczuję ale obrałaś złą drogę- kręcenie i oszukiwanie nie pomaga. Przypomnisz jakiego nicka śp. Tata używał ?

"Nie jesteś administratorem/moderatorem aby mnie pouczać !  " - no akurat jestem moderatorem.

Tym bardziej opiekunowi tematycznemu nie przystoi takie zachowanie

Moim zdaniem tak traktując ludzi jak mnie potraktowałeś nie powinieneś pełnić takiej funkcji

  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przestań konfabulować. Ja napisałem

"Dziwisz się? Dałeś/dałaś taki popis na Astropolis że od razu dostałeś/dostałaś blokadę tematów. Świat jest mały...

Dla Twojej informacji : ten punkt regulaminu jest właśnie zabezpieczeniem forum przed takimi jak Ty- nic merytorycznego nie wnosisz tylko ogłoszenia - zapraszamy na Allegro albo OLX, to nie jest główny cel istnienia tego portalu...

Czystego nieba!"

To jest atak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wessel napisał:

I przestań konfabulować. Ja napisałem

"Dziwisz się? Dałeś/dałaś taki popis na Astropolis że od razu dostałeś/dostałaś blokadę tematów. Świat jest mały...

Dla Twojej informacji : ten punkt regulaminu jest właśnie zabezpieczeniem forum przed takimi jak Ty- nic merytorycznego nie wnosisz tylko ogłoszenia - zapraszamy na Allegro albo OLX, to nie jest główny cel istnienia tego portalu...

Czystego nieba!"

To jest atak?

Tak za atak uznaję twierdzenia że kręcę oszukuję a do tego nawet zmieniłam płeć ,niepoparte żadnymi dowodami.

Chyba takie stwierdzenia mocno wykraczają poza twoje kompetencje 

Tak jak wspomniałam skończ temat jak nie masz nic mądrego do powiedzenie i nie dotyczy to mojego ogłoszenia.

Zwykła ludzka zazdrość nie ma granic. 

Mam nadzieję że administratorzy zareagują i zakończą te ataki na moją osobę przez opiekuna tematycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gwiazdka77 napisał:

Sprzęt posiadam po zmarłym ojcu który przez wiele lat korzystał z portali Astromaniak Astropolis Forumastronomiczne itp.

Jeśli to prawda, to można to było załatwić w dużo bardziej cywilizowany sposób na każdym z for. 

  • Like 1

www.astronoce.pl

Nieco na skróty: sites.google.com/view/astropolaris/

DO/GSO 8" Dob | Vanguard Endeavor 8x42 EDII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wessel napisał:

Nie mam ochoty na tego typu pyskówki. Baw się dobrze.

Niestety ale jako opiekun tematyczny powinieneś znać zasady na forum

Powinieneś pomagać ludziom a nie ich oczerniać 

A napewno nie dodawać wpisów nie związanych z tematem

Przekracza to twoje kompetencje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlinkujcie pany , mi tutaj ten temat z Astopolis  ok?,   muszę się temu  przyjrzeć, kurczę dzisiaj niestety nie mam na to czasu z uwagi na święto.... jutro.

Bardzo proszę Was o wstrzemięźliwość w wycieczkach słownych.

Admin

Edyta: Znalazłem 

https://astropolis.pl/topic/86952-celestron-c14-orange-vintage/

https://www.astromaniak.pl/viewtopic.php?f=51&t=66994

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)