Skocz do zawartości

SkyWatcher Adventurer pełen zestaw


tadeopulous

Rekomendowane odpowiedzi

lagi czasowe uniemożliwiają wyjazdy w teren  - sprzęt nieużywany leży - lepiej niech trafi do kogoś kto wykorzysta potencjał

pełen zestaw - wszystko gotowe do wypadu na astrofoto 

jest statyw - jak na fotach - nogi 1,5" pełna profeska

jest wymieniony klin - największa bolączka Adventurerów - tutaj można wieszać 10kg i ani drgnie !!! 

mamy dołożoną lunetkę kątową Nikona - nie trzeba klękać żeby ustawić dobrze polarną !!!

sprzęt był kupowany   pierwotnie za Odrą - w zestawie nie było podświetlenia lunetki biegunowej więc zmontowałem swój na diodzie - widać na fotach - oczywiście wstawiłem regulację jasności diody :D

dodatkowo jest głowiczka kulowa Triopo - z tym że nie wieszałem na niej więcej jak bezlusterkowe Sony A6000 
żeby nie było - dwa power banki - nie są to jakieś mocarne ALE nie zdarzyło się żeby choć jeden się skończył w ciągu zimowej nocki w terenie :D

DODATKOWO celem mojej wygody a także nowego nabywcy z zestawie wszystko zapakowane do gustownej walizeczki 😄

zresztą zobaczcie sami 

 

chętny oczywiście pokrywa koszty wysyłki - choć przy takich wagach i gabarytach chyba lepiej podjechać :D tudzież się umówić


moje ulubione ustawienia ?? 5 minut - Canon 1100D + Sigma 100 2.8  i jazda - fotki załączam (wiem nie jestem miszczem obróbki ;) ALE trafiłem niezłe połączenie M31 + M33 + Perseid :D

 

cena - po wszystkich fioletowych "łikach" i "sajber mondejach" - 1999 zł + kw

 

 

adv (1 of 11).jpg

adv (2 of 11).jpg

adv (3 of 11).jpg

adv (4 of 11).jpg

adv (5 of 11).jpg

adv (6 of 11).jpg

adv (7 of 11).jpg

adv (8 of 11).jpg

adv (9 of 11).jpg

adv (10 of 11).jpg

adv (11 of 11).jpg

hameryka.jpg

m31m33perseid.jpg

orion-finiti.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)