Skocz do zawartości

Wigilijne spotkanie - termin - Głosowanie

10 użytkowników zagłosowało

1. 1. Który termin najbardziej Ci odpowiada na spotkanie grudniowe PTMA?

• środa 10.12 godz. 20:30
    • środa 17.12 godz. 18:30 lub 19:00
    • piątek 19.12 godz. 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, przytaknąłem Łukaszowi  w SMS-sie a  nawet nie spojrzałem na wynik  ankiety! A od tego powinienem zacząć! Dzięki Marcin za tego posta! 

Łukasz czy ten termin obcykałeś z profesorem? Pytam bo moim zdaniem spotkanie powinno odbyć się w terminie odpowiadającym większości! Ja też opowiadałem się za piątkiem!

Odnośnik do odpowiedzi

Termin z sekretariatem po uprzedniej konsultacji z profesorem. Większość opowiedziała się za środą, gdyż oprócz ankiety rozmawiałem z kilkoma osobami, ktorym bardziej pasuje właśnie ten termin. Ankietę dodałem później.

Niestety tamten piątek mnie nie pasuje bo mam na tę samą godzinę wigilię w pracy.

PS - mam nadzieję, że Marcin pojawisz się wreszcie na spotkaniu :)

Odnośnik do odpowiedzi

Łukasz ! Czy termin piątkowy nie pasował profesorowi? Czy odbywają się tam  jakieś zajęcia w tym czasie? Jeśli nie  to odkręcić proszę sprawę, zadzwoń i przełóż termin na piątek jak sobie życzą członkowie Oddziału. Jeśli termin Twojej wigilii z pracy pokrywa się z naszym spotkaniem -możemy nawet zrobić PTMA godzinę później, byś zdążył się z nami przełamać opłatkiem. Zmianę wprowadzam gdyż zleży mi by było jak najwięcej osób!

Odnośnik do odpowiedzi

Na fejsie dostałem info min. od Mariusza Mareckiego i kilku moich znajomych, Tomek Zaraś i Robert również powiedział że środa ogólnie może być.

Najlepiej jakbyśmy ustalili jakiś stały dzień ale wtedy jeden z piątków odpada bo są wykłady otwarte (ew. piątek w środku miesiąca), głosowanie jest niby fajne ale jak jest więcej czasu na to i jak więcej ludzi głosuje (a i tak zrobiłem ankiete jako publiczna). Chyba że może 2 razy na miesiąc ale wiadomo że u nas z tym ciężko bo ludzie też mieszkają poza Poznaniem.

Można by pomysleć o innej ankiecie - pogadam ze Słoneczną czy mają jakiś dzień na stałe wolne (wiem że jest tam duży problem ale może się coś uda ustalić). Coś w rodzaju np. drugi czwartek miesiąca o danej godzinie.

Odnośnik do odpowiedzi

Noo trzymam Cię za słowo, poważnie! :)

Ja też się cieszę, że dostosowaliście się do mnie (bo jest godzinę później) i ja do Was bo akurat na Słonecznej tak pasowało. Choć oczywiście ta ankieta to tylko był jeden z kilku kanałów komunikacji.

Dałem już znać prof. Wnukowi, dam znać jak coś.

Odnośnik do odpowiedzi