Skocz do zawartości

Wigilijne spotkanie - termin - Głosowanie


  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który termin najbardziej Ci odpowiada na spotkanie grudniowe PTMA?

    • środa 10.12 godz. 20:30
    • środa 17.12 godz. 18:30 lub 19:00
    • piątek 19.12 godz. 19:00


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, przytaknąłem Łukaszowi  w SMS-sie a  nawet nie spojrzałem na wynik  ankiety! A od tego powinienem zacząć! Dzięki Marcin za tego posta! 

Łukasz czy ten termin obcykałeś z profesorem? Pytam bo moim zdaniem spotkanie powinno odbyć się w terminie odpowiadającym większości! Ja też opowiadałem się za piątkiem!

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin z sekretariatem po uprzedniej konsultacji z profesorem. Większość opowiedziała się za środą, gdyż oprócz ankiety rozmawiałem z kilkoma osobami, ktorym bardziej pasuje właśnie ten termin. Ankietę dodałem później.

Niestety tamten piątek mnie nie pasuje bo mam na tę samą godzinę wigilię w pracy.

PS - mam nadzieję, że Marcin pojawisz się wreszcie na spotkaniu :)

Przeźmierowskie Obserwatorium Astronomiczne POA

www.poa.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie również nie pasuje środa, z przyczyn osobistych termin mi ten wypadł. Łukasz możesz zrobić listę osób, które były za środą? Bo z tego co widzę po wpisach na forum to większości pasuje piątek?

  • Like 1

SCT 11", Maksutov SW 4", Losmandy G11, EQ3-2, Point Grey Blackfly z IMX249, Canon EOS 5D mark II mod, Canon EOS 40D, Canon EOS 30D, C85/1.8 USM, Tamron SP 90/2.8, Tokina 28-70/2.8, Canon 70-200/2.8L, Canon 17-40 L, kupa filtrów i innych rzeczy. Tel 661 239 515.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz ! Czy termin piątkowy nie pasował profesorowi? Czy odbywają się tam  jakieś zajęcia w tym czasie? Jeśli nie  to odkręcić proszę sprawę, zadzwoń i przełóż termin na piątek jak sobie życzą członkowie Oddziału. Jeśli termin Twojej wigilii z pracy pokrywa się z naszym spotkaniem -możemy nawet zrobić PTMA godzinę później, byś zdążył się z nami przełamać opłatkiem. Zmianę wprowadzam gdyż zleży mi by było jak najwięcej osób!

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fejsie dostałem info min. od Mariusza Mareckiego i kilku moich znajomych, Tomek Zaraś i Robert również powiedział że środa ogólnie może być.

Najlepiej jakbyśmy ustalili jakiś stały dzień ale wtedy jeden z piątków odpada bo są wykłady otwarte (ew. piątek w środku miesiąca), głosowanie jest niby fajne ale jak jest więcej czasu na to i jak więcej ludzi głosuje (a i tak zrobiłem ankiete jako publiczna). Chyba że może 2 razy na miesiąc ale wiadomo że u nas z tym ciężko bo ludzie też mieszkają poza Poznaniem.

 

Można by pomysleć o innej ankiecie - pogadam ze Słoneczną czy mają jakiś dzień na stałe wolne (wiem że jest tam duży problem ale może się coś uda ustalić). Coś w rodzaju np. drugi czwartek miesiąca o danej godzinie.

Przeźmierowskie Obserwatorium Astronomiczne POA

www.poa.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo trzymam Cię za słowo, poważnie! :)

Ja też się cieszę, że dostosowaliście się do mnie (bo jest godzinę później) i ja do Was bo akurat na Słonecznej tak pasowało. Choć oczywiście ta ankieta to tylko był jeden z kilku kanałów komunikacji.

 

Dałem już znać prof. Wnukowi, dam znać jak coś.

Przeźmierowskie Obserwatorium Astronomiczne POA

www.poa.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)