Skocz do zawartości
Jacek E.

Hydro - Ekologu - Krauzerze, Dyzmacie, G....., B......., ????

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tam Jacku, przynajmniej masz zajęcie jako moderator ;). Spójrz na to z innej strony - banowanie jest szybsze niż rejestracja nowego konta - masz mniej roboty niż Ekolog ;).

• Like 5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O stalkingu, czyli uporczywym nękaniu, mówi art.190a Kodeksu Karnego. Roman, jeśli moderator przez Ciebie targnie się na życie, możesz iść siedzieć nawet na 10 lat.

no, bez przesady, jak pani w kiosku podetnie sobie żyły bo ktoś codziennie kupuje u niej gazetę to raczej znaczy że to nie była praca dla niej ^_^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no, bez przesady, jak pani w kiosku podetnie sobie żyły bo ktoś codziennie kupuje u niej gazetę to raczej znaczy że to nie była praca dla niej ^_^

To był żart Kolego, a ja z powodu takiego .......  już mi się pisać o draniu nie chce - zapewniam, nic sobie nie zrobię, nawet paznokcia nie zgryzę - ale... :)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jacek całkowicie Cię popieram, na debila (bo innaczej tego  nie mozna nazwać) najlepiej nie zwracać uwagi a sam zrozumie że trzeba dać sobie na luz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Też go nie trawię, ale czy takimi tematami nie karmimy trolla? Wiem, że to trudne, ale chyba najlepiej by było po cichutku, bez pisania o tym na forum go eliminować. Jemu chodzi o to, żeby stworzyć układ ekologocentryczny, niechaj wszystko się kręci wokół niego. Czyż nie to udaje mu się osiągnąć?

• Like 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy pliki cookies w Twoim systemie by zwęszyć funkcjonalność strony. Możesz przeczytać i zmienić ustawienia ciasteczek , lub możesz kontynuować, jeśli uznajesz stan obecny za satysfakcjonujący.

© Robert Twarogal, forumastronomiczne.pl (2010-2019)