Skocz do zawartości

Hydro - Ekologu - Krauzerze, Dyzmacie, G....., B......., ????


Rekomendowane odpowiedzi

Oj tam Jacku, przynajmniej masz zajęcie jako moderator ;). Spójrz na to z innej strony - banowanie jest szybsze niż rejestracja nowego konta - masz mniej roboty niż Ekolog ;).

  • Like 5

Tecnosky ED 102/714,  Celestron  SCT 200/2000, Mak 90/1250, Lunt 50, Nikon Lookout 10x50, Canon 550D, Canon mod. 50D

https://charon-x.blogspot.om

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O stalkingu, czyli uporczywym nękaniu, mówi art.190a Kodeksu Karnego. Roman, jeśli moderator przez Ciebie targnie się na życie, możesz iść siedzieć nawet na 10 lat.

no, bez przesady, jak pani w kiosku podetnie sobie żyły bo ktoś codziennie kupuje u niej gazetę to raczej znaczy że to nie była praca dla niej ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, bez przesady, jak pani w kiosku podetnie sobie żyły bo ktoś codziennie kupuje u niej gazetę to raczej znaczy że to nie była praca dla niej ^_^

To był żart Kolego, a ja z powodu takiego .......  już mi się pisać o draniu nie chce - zapewniam, nic sobie nie zrobię, nawet paznokcia nie zgryzę - ale... :)

  • Like 1

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też go nie trawię, ale czy takimi tematami nie karmimy trolla? Wiem, że to trudne, ale chyba najlepiej by było po cichutku, bez pisania o tym na forum go eliminować. Jemu chodzi o to, żeby stworzyć układ ekologocentryczny, niechaj wszystko się kręci wokół niego. Czyż nie to udaje mu się osiągnąć?

  • Like 4

na przedwczesnej astro-emeryturze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)