Skocz do zawartości

Obiektyw SAMYANG 14mm F 2.8 ED AS IF UMC do CANON


Semeno

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Sprzedam obiektyw SAMYANG 14mm F 2.8 ED AS IF UMC. Bagnet Canon.

Kupiony używany ok. 2 miesiące temu. Przednia soczewka z delikatnymi ryskami ale nic głębokiego, tylna z minimalnym przetarciem na środku;  na dziennych zdjęciach niezauważalne. Przesłona pracuje poprawnie - jest to wersja filmowa czyli płynnie zmienia jasność bez przeskoków.

Obiektyw ma przedni oryginalny dekielek, tylny canon. Kupiłem bez pudełka i tak sprzedaję.

Powód sprzedaży - kupiłem okazyjnie drugi taki sam ale w słabym stanie fizycznym( optycznie jest porównywalny więc jeden sprzedaję).

W końcu udało się zrobić zdjęcia gwiazd chociaż warunki były słabe ale widać jak wygląda koma (bo w samyangach to loteria).

Zdjęcia robione na pełnej dziurze f2.8 i f4.0 Canonem 6d (FF),drugie też na F2.8 i 4.0 Canonem 450d (Aspc).

Narożniki z lewej strony na FF wyglądają słabo ale to i tak odpadnie przy stackowaniu/ przycięciu.

Do szerokich kadrów dobry obiektyw i jasny w takiej cenie. Mój ciągle czeka na spotkanie z DM.

Zdjęcia na sąsiednim forum:

https://astropolis.pl/classifieds/item/169-obiektyw-samyang-14mm-f-28-ed-as-if-umc-do-canon/

Cena 610 zł. 

Pozdrawiam

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)