Cześć, Wrocław to duże miasto i z pewnością mieszka tu i w okolicy wielu amatorów nocnego nieba. Śledząc różne wątki na różnych forach na próżno jednak szukać informacji o jakichś wspólnych obserwacjach  Owszem na sąsiednim forum jest nawet temat o tym samym tytule który zawiera 427 strony , jednak ostatnie pewnie kilkaset wpisów to porady o tym jak zrobić zdjęcia a potem je obrobić. Mnie bardziej interesuje astrospołeczność która się spotyka od czasu do czasu i na żywo spędz