Skocz do zawartości

XXV Zlot astronomiczny - relacja


Rekomendowane odpowiedzi

Już w domu. Zlot był świetny: dopisali zarówno zlotowicze jak i pogoda.

Dzięki wszystkim za świetną atmosferę. Fajnie było się z Wami zobaczyć

  • Like 5

Tu była kiedyś jakaś stopka, ale nie nadążała za zmianami sprzętowymi...

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pogodnego nieba życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dojechałem do domu. Dzięki wszystkim za te kilka super dni. Jak zawsze w Zatomiu można naładować baterie.

P.S. Po wczorajszym spacerze do lasu miałem kleszcza, więc zwróćcie uwagę czy nie złapaliście jakiegoś krwiopijcy.

  • Like 4

SW 8'' na EQ5, kitowe okulary 25mm i 10mm, Nagler 17mm, Hyperion 5mm, barlow 2x. Kilka kolorowych filtrów. Nikon Action 10x50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też już dotarliśmy wreszcie do akademika. Super było się z Wami zobaczyć! Niedługo pewnie wstawię tu swoje zdjęcia, a za jakiś czas napiszę relację z obserwacji (choć powinnam pisać teraz magisterkę, więc nie wiem jak szybko to nastąpi). 😁

  • Like 3

APM MS 25x100 | Nikon Action EX 10x50 | Oczy wyraka Nikon 2x50 | BGSZ 2.3x40 | filtr ND 5 | Canon 1100d | Slik Pro 700 DX
astrosztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, DarX86 napisał:

Zazdroszczę Wam ale.... Jak mogliście wyjechać przed atakiem zorzy! Na przyszłość będziecie wiedzieć, że wyjeżdża się w poniedziałek 🙂

Na szczęście (dla naszego sumienia) od niedzielnego popołudnia w Zatomiu zaczął padać deszcz.

Tu była kiedyś jakaś stopka, ale nie nadążała za zmianami sprzętowymi...

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pogodnego nieba życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin jest już ustalony. Piotrek (Gayos) uzgadniał z właścicielem Pyrlandi na wrzesień ale który to nie pamiętam-chyba 12. W poście powyżej Piotrek Podał konkretny termin nie 12 tak jak myślałem a 21-24 wrzesień.

Edytowane przez Mirek
pomyłka w dacie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką koszulkę mieliście w tym roku jak kolega w pasiastej bluzie nosi na fotkach?
Widzę też z latek poprzednich są. Jedne ciekawsze, drugie może ciut mniej. Ważne, że robione rękoma waszej paczki.

Edytowane przez soczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, soczi napisał:

Taką koszulkę mieliście w tym roku jak kolega w pasiastej bluzie nosi na fotkach?

Jeśli chodzi Ci o to, co na fotce niżej, to moja koszulka z V zlotu 20-23.09.2012. Projekt: @qbanos

koszulka.jpg

  • Like 1

www.astronoce.pl

Nieco na skróty: sites.google.com/view/astropolaris/

DO/GSO 8" Dob | Vanguard Endeavor 8x42 EDII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, DarX86 napisał:

Zazdroszczę Wam ale.... Jak mogliście wyjechać przed atakiem zorzy! Na przyszłość będziecie wiedzieć, że wyjeżdża się w poniedziałek 🙂

Nie wiadomo czy pogoda była, bo zostałem u rodziny z godzinę drogi od Zatomia i dużą wilgotność, sporo chmur i prawie nic nie widziałem. Gdybym jechał do domu i pojechał wieczorem nad morze miałbym dużo lepiej.

Tecnosky ED 102/714,  Celestron  SCT 200/2000, Mak 90/1250, Lunt 50, Nikon Lookout 10x50, Canon 550D, Canon mod. 50D

https://charon-x.blogspot.om

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)