Skocz do zawartości

KONKURS im. HEŃKA KOWALEWSKIEGO na ASTROFOTOGRAFIĘ ROKU 2015. Sprawy techniczne.


Rekomendowane odpowiedzi

@katarzynabe

Obecnie nam wszystkim zależy, aby zapobiec podobnym machlojkom. Podziękować za to może Pani osobom, które wpadły na tak genialny pomysł aby oszukiwać w konkursie, a nie zarzucać adminowi, że ma popularyzację astronomii gdzieś, bo znalazł sposób aby temu zapobiec.

Druga sprawa, podkreślę jeszcze raz - 5 postów to banał. Więc nie rozumiem dlaczego robi Pani z igły widły.

  • Like 5

NIKON ACTION EX 10x50 CF

Canon 450D + Tamron 2.8/17-50 mm, Jupiter 37A 3.5/135, statyw Velbon DF60

Zapraszam na : http://starryshot.wordpress.com/ oraz https://www.facebook.com/StarryShot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katarzynobe, nim podtrzymasz chęć kasacji konta posłuchaj- bo źle mnie zrozumiałaś.
To forum astromiłośniecze nie naukowe.
Wypowiedź merytoryczna to nie tylko wypowiedź naukowa w stylu "struny propagują przez przestrzeń i czas"
Jeśli napiszesz: "wczorajszy Saturn miał pięknie widoczne pierścienie" to będzie to dla mnie wypowiedź wysoce merytoryczna bo odzwierciedla
Twoje zaangażowanie w astronomie amatorską.
Za spam uznam np. kilka nieartykułowanych okrzyków (fałszywego podziwu) mających tylko  na celu awans do grypy: giełdowej lub ankietowej...
Proszę przemyśl swoją pochopną decyzję w afekcie i jutro rano napisz mi na PW czy podtrzymujesz chęć odejścia.

  • Like 6

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem zmienić nazwę grupy ze "świerząbek" na "protogwiazda" Słowo świerząbek to słowo botaniczne i nijak się ma do astronomii ;)

Poza tym jest troszkę śmieszne :) -i osoby z mniejszym dystansem do własnej osoby mogą się poczuć urażeni!

  • Like 5

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien, że po tym incydencie wszyscy będą chętnie pilnować porządku - może i Robert jest właścicielem forum ale to My je tworzymy i jestem pewien, że będziemy o nie dbać wspólnie. Ustalanie zasad pozostawmy radzie - na prawo w Polsce nie bardzo mamy wpływ jako jednostki ale przestrzegać prawa trzeba.

  • Like 3

Montaż ATM, niutek 130/650 z ASI034 do guide na refraktorku 70/500, Nikon D3100 full spectrum + pier  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj wszedłem na ten wątek bo podczas Świąt zrobiłem sobie mały "odsapczynek" od komputera - zamiast kompa spacer z aparatem i gra z dzieciakami (18,5<=dzieciak>=16,5 ; x 2 ) i żonką w gry planszowe czytam i oczom nie wierzę, jakoś wcześniej święcie wierzyłem, że forum gdzie podstawą jest uprawianie hobby, gdzie dbałość o kulturę, język nawet o takie aspekty jak ortografia zawsze były na wysokim poziomie a tutaj taki zonk ! Przepraszam, że powtarzam za innymi niech Ci którzy to dotyczy dobrze sobie przemyślą - WSTYD Acha, nie pisze tego żeby "nabić" sobie licznik .. Po prostu słów mi zabrakło ...

  • Like 3

APO TS 130/910;  ASI 290MM; okular Baader Scopos 30 mm 2",  ES 14mm,  ES 4,7 mm, EQ6-R Pro, Canon EOS RP, Jolo AstroHub 3.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)