Skocz do zawartości

AKCJA CEGIEŁKA na SERWER FA!


Rekomendowane odpowiedzi

Naklejki dotarły, są świetne - dziękuję :)

Kartka z atlasu też się przyda...gdy się szarpnę na wypad na południową półkulę ;)

Refraktor SW ED 80/600 , montaż CG 4

Hyperion 8-24 mm zoom, Hyperion 24, 21, 17, 13, 10, 8, 5, 3.5 mm, Aspheric 31 mm, 36 mm, Hyperion zoom barlow 2,25x, ES dielectric 2"

Filtry Baader:  O III

Vortex Raptor 8,5x32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam , naklejki dotarły są super  :)  :)

Synta 8 , Montaż Celestron CG5GT ,Canon 40D, Canon 300D+kabelek do długich czasów + Laptop Lenovo , Canon SX20 IS , Tair 3S, Rosyjska lornetka  7x50 , Jupiter 21M ,Grzałki , Baader Genuine Ortho 5mm i parę kolorowych filtrów :)  

f684.jpg
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wróciłem godzinę temu, i też z córką i też od lekarza, gdzie narodził mi się w głowie pomysł dzielenia się cegiełkami z innymi forumowiczami, którzy nie zdążyli, a chcieliby się z nami utożsamić. Oczywiście nie odpłatnie, żeby nikt się nie czepiał. U lekarza w kolejce różne myśli snują się po głowie. Co Ty,- jako Admin i właściciel forum na to?

Co prawda już jeden taki prezent obiecałem samowolnie, ale myślę że bana za to nie dostanę? :-[

Wydaje mi się że jest to raczej forma propagowania naszego hobby. :D 

Pozdrawiam Waldek

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wróciłem godzinę temu, i też z córką i też od lekarza, gdzie narodził mi się w głowie pomysł dzielenia się cegiełkami z innymi forumowiczami, którzy nie zdążyli, a chcieliby się z nami utożsamić. Oczywiście nie odpłatnie, żeby nikt się nie czepiał. U lekarza w kolejce różne myśli snują się po głowie. Co Ty,- jako Admin i właściciel forum na to?

Co prawda już jeden taki prezent obiecałem samowolnie, ale myślę że bana za to nie dostanę? :-[

Wydaje mi się że jest to raczej forma propagowania naszego hobby. :D

Pozdrawiam Waldek

Pewnie to Twoje naklejki i możesz zrobić z nimi co zechcesz! O0

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też już są, razem z mapką (z wielkim obłokiem magellana żeby było ciekawiej - str 142). Nie spodziewałem się że będą takie gabarytowo duże, myślałem że ze 2 na 3cm ;)

Dzięki

Astro3, refraktor 70/700, zoom 8-24 mm, canon 1100d niemod, DO Discovery 10x50, Celestron SkyMaster 20x80, Nikon P900.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie o tym, że mieliśmy kłopoty w związku z zamknięciem serwera astrowww.pl, na który wisiała nasza strona. Musieliśmy w szybkim tempie ją aktualizować i poszukać inny serwer. Te kłopoty na szczęście już za nami i też mogę wspomóc FA. Dlatego jeszcze dzisiaj wysyłam 10 zł. na konto a naklejkę otrzymam od mojego kolegi Przemo77. 

P.S Mówią, że za darmo to nawet w pysk się nie dostanie i coś w tym jest, dlatego jak chce sie coś utrzymać trzeba płacić. Pieniążki wysłane.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

 

Tadeusz

  • Like 1

Nevton 200x1000 na EQ 5

Nevton 114x 900 z wytrawionymi lustrami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez potwierdzam odbiór naklejek. Piękne. Dzięki! Warto wspierać forum które jest chyba jedynym z którym miałem styczność gdzie poziom rozmów jest naprawdę wysoki, pełna kultura i nikt nikogo nie obraża i nie odsyła do Google :) naprawdę aż miło wracać.

  • Like 4

Pozdrawiam! Lucjan
Sony A7II, Olympus E-PL5, E-PM2 full spectrum, Astro CZJ Sonnar 300 f/[email protected], EQ3-2 + AstroEQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cegiełki doszły wczoraj albo przedwczoraj nie pamiętam już :D. Bardzo dziękuję! :)

SCT 11", Maksutov SW 4", Losmandy G11, EQ3-2, Point Grey Blackfly z IMX249, Canon EOS 5D mark II mod, Canon EOS 40D, Canon EOS 30D, C85/1.8 USM, Tamron SP 90/2.8, Tokina 28-70/2.8, Canon 70-200/2.8L, Canon 17-40 L, kupa filtrów i innych rzeczy. Tel 661 239 515.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzienks! zaczynam rozsyłać jutro! :)

1) Perseus - 2 szt 16 zł

2) '75  - 1 szt.20  zł

3) Virus -  2 szt 16 zł

4) Astro_P 25 zł 

5) Jarkowy123 25 zł

6) Tafig - 1 szt.10  zł

7) GAL ANONIM 100 zł ;)

8) Predi 30zł

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... takich ładnych i kolorowych nie potrafię robić :D

Tak, takie to tylko Wódz FA potrafi 8)

  • Like 1

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)