Skocz do zawartości

Jesienne Spotkanie Miłośników Astronomii Zatom


Jacek 2

Rekomendowane odpowiedzi

Cholera bardzo bym chciał wpaść choć  na jedna noc...ale to będzie już bardzo późno  ;)

jak co...będę kibicował Wam mentalnie :D

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 293
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Dodane obrazy

Nie utargowałem wiele, kucharz powiedział że za mniej niż 45zł. dziennie nie da rady bo paliwo podrożało a on musi dojechać i ogólnie wszystko podrożało.

Gada głupoty, ale trudno.

Na tą chwilę chętne są trzy kobiety, domyślam się że przydał by się Wam jeden pokój, jednak nie mogę zagwarantować że nie będzie w nim spało jeszcze kilku facetów pokoje są chyba sześcioosobowe. ;D

Czy możemy sobie wybrać, kto ma spać?

Kto jest tą trzecią kobietą, bo widzę dwie.

I do kiedy trzeba potwierdzić ostatecznie?

Nie wiem, co macie do psa. Hobo to mógł sobie być.

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jest tą trzecią kobietą, bo widzę dwie.

21.Starshine

24. AnA

26. Anka

Wszystkie panie poznałem osobiście! 8)

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie panie poznałem osobiście! 8)

A pamiętasz kiedy? Ja Cię chyba poznałam na tym pierwszym zlocie Wodza, gdzie niespodziewanie taki tłum zleciał - kanarkus, El Capitano, Anva i inne cuda.

Niestety, pies pilnuje tylko mnie.

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci powiem, że wcześniej. Wiehu robił w kajakarni takie spotkania..coś jak zloty - kilkuosobowe, kilkudniowe. Myśmy przyjechali w  paru  chłopaków chyba Greghor i Slawko ...I Ty byłaś na miejscu i chyba Heniek - właśnie na tym zlocie w Trzciance! Pamiętam jak teraz - było  zimno i siedziałaś w futrze przy tej wiehowej kozie na węgiel...zgaduję przełom 2006/2007. Ma się tą pamięć -co nie?  8)

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba 30 grudnia, ale nie wiem, czy 2006, czy 2007. Rzeczywiście, było zimno i oprócz Księżyca nic nie było widać. Był Heniek z jakimś chłopakiem, ale Gregohr i Sławko? Tego nie pamiętam. Gdzieś na płytce mam fotki, ale ciężko znaleźć.

Ignis - 30 grudnia 2006. W kwietniu 2007 Wiehu już robił maraton Messiera.

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było jeszcze wcześniej. Jules jaki zarośnięty. Wydaje mi się, że na jakimś forum były zdjęcia, może na AF, Wiehu wtedy tam pisał i mnie namawiał też. Stawiam na to, że było tylko 5 osób.

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy off topic sobie zrobiliście, wystarczyło by na nowy wątek.

Co do Hobo to był to pies organizatora zlotu i chyba musiał tam być. To spotkanie miłośników astronomii a nie zwierząt, pies będzie biegał między obserwatorami czy może zostanie przywiązany do drzewa jak Hobo???

Nie ma ostatecznego terminu na decyzję odnośnie pobytu, jeżeli ktoś nie wpłaci całej kwoty do 12 września po prostu nie pojedzie. Tak jak pisałem zbiórkę pieniędzy zacznę koniec sierpnia-początek września. Wpłacamy całość na moje konto, ja wysyłam pieniądze do Zatomia i do kucharza.

Aha Ignis jestem zdania że nawet powinieneś nas odwiedzić choćby na jedną noc.

Pozdrawiam Jacek

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie bój. Trochę żartowałam z psem, choć mój pies jest o wiele spokojniejszy niż Hobo, nie ma zwyczaju latać między ludźmi i nie odstępuje mnie na krok.

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę chętne są trzy kobiety, domyślam się że przydał by się Wam jeden pokój, jednak nie mogę zagwarantować że nie będzie w nim spało jeszcze kilku facetów pokoje są chyba sześcioosobowe. ;D

Całonocnym chrapaczom w pokoju mówimy stanowcze nie.  :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam pieniądze. Szybko, jak mam płacić, bo za chwilę robię przelewy i może zabraknąć.

Przejrzałam przed chwilą ten wątek: http://astromaniak.pl/viewtopic.php?f=30&t=7578  i popłakałam się ze śmiechu.

Aniu, dzielimy się paliwem?

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest już termin ustalony? ja optuję za bezksieżycowym przełomem wrzesień/październik

10x50, 20x70, SW200/1200DobsGoTo

...take a look, to the sky, just before You die- it's the last time he will...

...zmazując barwy lasom i polom, mknie balon nocy -z knajpy- gondolą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W terminie o tydzień późniejszym w Pyrlandji gościć będzie jakaś szkoła gdzieś z Polski więc rezerwują cały ośrodek.

Dla nas pozostaje 22-25 Września. Niebo do obserwacji od 20.30 do 1.30 w pierwszą noc, zresztą na Księżyc też można popatrzyć jak wzejdzie, druga i trzecia noc odpowiednio dłuższe obserwacyjnie.

Pan Leszek dla chętnych zorganizuje spływ kajakowy, łatwą 2 godzinną trasą po znajomości po kosztach.

Zaczynam zbierać pieniądze. Wpłacamy całą kwotę Nocleg+Wyżywienie.

Opcja czwartek-niedziela 240zł.

Opcja piątek-niedziela 160zł.

Bardzo Proszę przy wpłacie podawać soje imię, nazwisko, oraz nick z forum. Bardzo mi to ułatwi logistykę.

Wpłacamy na konto:

Jacek Podbiera

PKO Bank Polski

50 1020 5558 1111 1844 6860 0028

Ostateczny termin wpłat to PONIEDZIAŁEK 12 Września Po tym terminie kto nie wpłaci ten odpada z listy.

Jeżeli ktoś ma pytania chętnie podam nr. telefonu na PV, proszę pisać.

1. jacek2

2. Gregohr

3. Tomasz Suchodolski

4. Ossek

5. Charon X

6. statek

7. Heniek

8. qbanos

9-10. Bandros + 1 osoba (tatuś)

11. kenny

12.Slawko

13. darius

14.Thomas

15. Stawek

16. Preston

17. bluncik83

18. sagi

19.Zwierzak

20.Acubenes

21.Starshine

22.Krzysiek24

23.Alien7101

24. AnA

25. Felcia97

26. Anka

27. rogalx

28. Emmanuel_Goldstein

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonił do mnie Pan Leszek, załatwił dla chętnych tani spływ kajakowy. W zależności od zainteresowania dwie trasy, dwu lub pięciu godzinna. Będzie to myślę fajna atrakcja zarazem alternatywa dla nocnych obserwacji nieba. Sam chętnie skorzystam pomimo tego że nie przepadam za wodą. Firma daje kajaki, kapoki, przewodnika itp. a po spływie zawozi autokarem na miejsce do pyrlandji.

Dla zainteresowanych link:

http://www.drawakajaki.pl/

Pozdrawiam Jacek

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takim żółto-zielonym płynęłam ostatnio. Są szerokie i wygodne, tylko lubią skręcać  za mocno. Przepłynęłam 45 km Bugiem. To jednak trochę dużo (38 km za jednym zamachem). Ale 2 godziny jak będzie ciepło, to czemu nie. Heh nie umiem pływać.

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. jacek2

2. Gregohr

3. Tomasz Suchodolski

4. Ossek

5. Charon X

6. statek

7. Heniek

8. qbanos

9-10. Bandros + 1 osoba (tatuś)

11. kenny

12.Slawko

13. darius

14.Thomas

15. Stawek

16. Preston

17. bluncik83

18. sagi

19.Zwierzak

20.Acubenes

21.Starshine

22.Krzysiek24

23.Alien7101

24. AnA

25. Felcia97

26. Anka

27. rogalx

28. Emmanuel_Goldstein

29. MATH

Sporo nas na tej liście, mam nadzieję że przyjadą wszyscy i poznam nowe twarze. :)

Atik 383L+, 314E, Eos 600D, CT8, Canon EF-S 55-250, Canon EF-S 18-55 + 2 lewe ręce ? 

Banero_A_clone.png 2023-02-26_181337c.png.df966a0f5aaffa755988448a083ffa7e.png RazorbackRustTributeLg_clone.png   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)