Skocz do zawartości

Przyspieszamy niczym frank szwajcarski


Rekomendowane odpowiedzi

I dlatego już dzisiaj elektroniczna wersja miesięcznika Astronomia została wysłana do prenumeratorów.

Tak się prezentuje - Dziękuję 8)

post-476-0-03773800-1421427519_thumb.jpg

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja dzisiaj odwiedziłem obydwa salony empiku w Nowym Sączu, i powiedzieli mi, że "Astronomia" już od jakiegoś czasu, w ogóle do nich nie dociera... :(

Teleskop Sky-Watcher 114/900 EQ1; Super Plössle 10 mm, 12,5mm, 20 mm, 25mm; Barlow 2x; Lornetka 12x50

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj odwiedziłem obydwa salony empiku w Nowym Sączu, i powiedzieli mi, że "Astronomia" już od jakiegoś czasu, w ogóle do nich nie dociera... :(

Pozostaje prenumerata - pewniak 8)  http://www.astronomia-amatorska.pl/jak.html

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj odwiedziłem obydwa salony empiku w Nowym Sączu, i powiedzieli mi, że "Astronomia" już od jakiegoś czasu, w ogóle do nich nie dociera... :(

Ale czyja to wina? Empiku! Jak zamówią do dotrze. Proszę ich namawiać, aby zamawiali Astronomię również do swojego salonu. Z tego co wiem, to niektóre Empiki, te mniejsze co mają mniej niż ileś tam metrów półek (poważnie!) nie zamawiają czasopism niszowych. Wychodzą z założenia, że skoro w Polsce sprzedaje się coś koło 1000 tytułów czasopism a oni mają miejsce na powiedzmy 400 to wybierają te tytuły które zrobią im większą sprzedaż. 

  • Like 1

Piotr Brych
założyciel miesięcznika Astronomia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czyja to wina? Empiku! Jak zamówią do dotrze. Proszę ich namawiać, aby zamawiali Astronomię również do swojego salonu.

 

Właśnie tak zrobię. A jak dalej nie zamówią, to kupię prenumeratę :D

Teleskop Sky-Watcher 114/900 EQ1; Super Plössle 10 mm, 12,5mm, 20 mm, 25mm; Barlow 2x; Lornetka 12x50

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza numery które nabywałem też szukałem a empiku, też nie było. Ale jak zapytałem się Pani przy kasie to powiedziała, że jeśli będę chętny to będą zamawiać 1 egzemplarz dla mnie.  Ale jednak prenumerata najlepsza, tylko muszę skrzynkę przy bramie zamontować. Bo w moim wypadku dostawa jest do bramy, a nie do domu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

A ja mam lekki stres, bo w majowym numerze debiutuje na łamach Astronomii artykułem "Na podbój Księżyca"  :'(  ::)

  • Like 6

NIKON ACTION EX 10x50 CF

Canon 450D + Tamron 2.8/17-50 mm, Jupiter 37A 3.5/135, statyw Velbon DF60

Zapraszam na : http://starryshot.wordpress.com/ oraz https://www.facebook.com/StarryShot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Też intryguje mnie ta sprawa - może osoby współpracujące z Astronomią cosik nam maluczkim wyjaśnią... :)

Ja nie współpracuję >:D

2 dni temu otrzymałem wersję elektroniczną lecz mam problem z pobraniem, w połowie pobierania zatrzymuje się, mam nadzieję, ze to wina źródłowego serwera....

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokajać się muszę za opóźnienie które zaistniało przy wydaniu czerwcowego numeru Astronomii. Nastąpił zbieg paru okoliczności który w sumie spowodował 10 dniowe opóźnienie w wydaniu gazety. Wersja elektroniczna, normalnie dostępna około 15-17 dnia miesiąca, teraz ukazała się dopiero 27. Co do jej ściągalności, to przetestowałem i wersja w niskiej rozdzielczości ściągnęła się bez problemu a w wysokiej doszło do połowy, stanęło na 10 sekund i poleciało do końca, ale w sumie przeszło. Zastanawia mnie to spowolnienie w środku ściągania. Na wszelki wypadek skasowałem z serwera wersję hi-res i wgrałem ją ponownie. Jak wiadomo, w informatyce zazwyczaj to pomaga - i rzeczywiście, przynajmniej z punktu widzenia mojego komputera - pomogło, ściąga się już bez przeszkód.

 

Wersja papierowa jest w trakcie druku i jest szansa, że będzie wysyłana w poniedziałek. Tym razem dopłacę nieco i puszczę ją priorytetem aby było jak najszybciej u prenumeratorów.

 

Co do okładki to wygląda to tak:

post-824-0-41638100-1432914382_thumb.jpg

post-824-0-97102400-1432914388_thumb.jpg

Piotr Brych
założyciel miesięcznika Astronomia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że zawaliliśmy termin, to to co mogę na szybko zrobić aby załagodzić skutki opóźnienia to dać gratis każdemu prenumeratorowi wersję elektroniczną. Zainteresowanych proszę o kontakt drogą mailową na [email protected] z podaniem nazwiska i adresu dostawy prenumeraty drukowanej. Na mail zwrotny zostanie wysłany link do wersji elektronicznej.

  • Like 1

Piotr Brych
założyciel miesięcznika Astronomia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pisze na okładce Astronomii, konkurs został rozstrzygnięty. Na stronie internetowej wyników niema... ;)

Teleskop Sky-Watcher 114/900 EQ1; Super Plössle 10 mm, 12,5mm, 20 mm, 25mm; Barlow 2x; Lornetka 12x50

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)