Skocz do zawartości

Najlepszego Jacku


kenny

Rekomendowane odpowiedzi

Ze swej strony również przyłączam się do życzeń.

Życzę Jacku 100 lat w zdrowiu i szczęściu oraz spełnienia wszystkich marzeń. No i jak najwięcej bezchmurnego nieba :)

  • Like 1

Refraktor SW ED 80/600 , montaż CG 4

Hyperion 8-24 mm zoom, Hyperion 24, 21, 17, 13, 10, 8, 5, 3.5 mm, Aspheric 31 mm, 36 mm, Hyperion zoom barlow 2,25x, ES dielectric 2"

Filtry Baader:  O III

Vortex Raptor 8,5x32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu ktoś powiedział mi: "Bądź sobą i nie zmieniaj się. Takiego Cię kochają".  Zdanie trafiło głęboko w serce i zapamiętałem je.

Jacku. Teraz te słowa w formie życzeń kieruję do Ciebie. Nie trzeba chyba nic więcej pisać. Po prostu bądź sobą przez całe życie i nie zmieniaj się.

 

100 lat Jacku, w Zdrowiu, i w Szczęściu.

 

A tu nawiązując do 58 urodzin. ;)

post-604-0-15462700-1422183047_thumb.jpg

  • Like 2

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane i Kochani.

 

Chyba najtrudniejszy post do napisania na FA........

 

Gdy Wasze życzenia przeczytałem to oddechu złapać nie mogłem i oczy mi sie strasznie spociły...

Znane jest Wam zapewne powiedzonko ,,z rodziną się najlepiej na zdjeciu wychodzi"

Wy jesteście dla mnie jak Jedna Wielka Rodzina i Jestescie całkowitym zaprzeczeniem tego powiedzenia.

Tak Ciepłych i serdecznych zyczeń nie pamietam w swoim zyciu a jak widzicie troszkę juz zyję ;)

 

Nie wiem co napisać... DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ I JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ 8)

Daliście mi niesamowitego pozytywnego kopa na długie lata....

 

Część życzeń już się spełniło, trudne to do uwierzenia w dniu dzisiejszym ale tuz po siedemnastej gdy wyszedłem na balkon zobaczyłem zachód i południe kryształowe :)

Zachodziła Wenuska, stosunkowo wysoko był Marsik, dalej na południe Muniuś a do podstawy Trójkąta zbliżyła się Puchatka. To był oprócz Waszych zyczeń ulotny lecz również wspaniały prezent.

 

Jeszcze raz Wszystkim Serdecznie za Wspaniałe życzenia tu, na PW i telefonicznie złozone DZIĘKUJĘ :) :) :)

  • Like 7

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 lat Jacku :). Oby nie zabrakło Ci tej ogromnej pasji i zaangażowania w naszą astrospołeczność, jaką masz i miałeś do tej pory.

  • Like 1

Tecnosky ED 102/714,  Celestron  SCT 200/2000, Mak 90/1250, Lunt 50, Nikon Lookout 10x50, Canon 550D, Canon mod. 50D

https://charon-x.blogspot.om

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę Ci przynajmniej tyle lat, ile Twoich postów na forum, czystego nieba tyle razy do roku, ile razy zaglądasz na forum i lustra o takiej średnicy, ile masz "lajków" na forum :D

Wszystkiego, co najlepsze ! :)

  • Like 1

Uniwersał 270/1500 Dobson ATM PTMA Kielce
BCO 6mm, Celestron Or. 9mm, Kasai Or. 12,5mm; ES 14/82*, X-Cel LX 18mm, Scopos 35mm 2"
O^O Celestron Cometron 12x70
>Prezes PTMA O/Kielce: http://kielce.ptma.pl
>Koordynator SOK PTMA: http://www.sok.ptma.pl 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)