Skocz do zawartości

X ZLOT - transport


Rekomendowane odpowiedzi

Jakby co wybieram się w środę do południa. Mam jedno miejsce wolne dla kogoś bez sprzętu. Trasa: Wronki - Międzychód - Drezdenko - Dobiegniew - Zatom.
 
Dzisiaj przyszedł czas aby zając się autem. Gdy otworzyłem dowód rejestracyjny, aż mnie zamurowało, więc szybciutko na przegląd :P, opony stare praktycznie bez bieżnika, więc trzeba było zainwestować w nowe (masakra).
Jutro jeszcze wymiana oleju i jeśli sił starczy i pieniędzy to myjnia ;)  Coś mi drzwi od pasażera po zimie (jakiej zimie) nie chcą się otwierać, więc trzeba będzie dłubać (na dodatek podczas ostatniej wyprawy na focenie do Izdebna zepsułem zamek w bagażniku, raz się otwiera, raz nie)...oj coś zaniedbałem te autko i teraz się mści zasraniec jeden.
Aaa i jeszcze prawe światło przestało świecić, więc żarówka nowa i prawie 2 godziny męczenia się z wymianą. Nie żebym nie potrafił, ale dojście w tym samochodzie aby wymienić żarówkę jest koszmarne. Ostatnim razem mój mechanik stwierdził,
że więcej mi żarówki nie wymieni, też się męczył ok 2 godzin. 
 
No więc? Jest ktoś chętny?

MOJA GALERIA :  https://www.astrobin.com/users/kenny/
NEQ-6 SYN SCAN, TS TRIPLET APO 90/600, TS 80/330, ZWO ASI120MM-S, ZWO ASI 2600MM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjeżdżam w środę rano ze Zgorzelca. Jadę przez Bolesławiec, Zielona Górę i Gorzów. Jadę sam. Samochód kombi. Bagażnik mam wolny w 50%, (tylne siedzenie zajęte przez Dobsona 10?). Mogę zabrać jedną osobę z manelami do bagażnika. Wracam w niedzielę.

TAKAHASHI FSQ-106ED,  QHY 163M, QHY 163C, NEQ 6
SW 150/750, SW DOB 10, Platforma paralaktyczna
AstroWalker, SW Star Adventurer 2i
Canon 1100D, lornetka Nicon Action 10x50,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA, UWAGA!

 

Ostatnia, niepowtarzalna szansa zabrania mnie z Poznania do Zatomia w czwartek! (Niestety dopiero po południu). Będę miała tylko plecak. Postaram się też być chuda oraz, wedle życzenia, cicha lub rozmowna  :D 

  • Like 6

We are the universe observing itself. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kolej? Z Poznania do Szczecina przez Dobiegniew, a tam już podjechałoby się po Ewe.

SW Dobs 12" rozsuwany, Coronado PST 40/400, ES 24 mm, LVW 13 i 8 mm, WO SWAN 33 mm, filtry UHC-S, O-III, H-beta, Powermate 2,5x Tele Vue i inne rzeczy, mniej ważne ale też potrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Darek :) Myślę, że na pociągu się skończy. No tylko właśnie tak ta trasa na Szczecin nie dokońca po drodze. Jakbyś chciał podjechać (do Dobiegniewa, albo może lepiej Choszczna?) koło 17 w czwartek to chętnie postawię Ci kolejne (które to już?...) piwko :)

We are the universe observing itself. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy, dasz znać kapralowi (bo chyba masz do niego numer?) na którą będziesz i podskoczę. Powiesz gdzie, Dobiegniew czy Choszczno i mniej więcej na którą być. Albo jest jeszcze jedno wyjście, musisz jechać w środę... :)

  • Like 1

SW Dobs 12" rozsuwany, Coronado PST 40/400, ES 24 mm, LVW 13 i 8 mm, WO SWAN 33 mm, filtry UHC-S, O-III, H-beta, Powermate 2,5x Tele Vue i inne rzeczy, mniej ważne ale też potrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)