Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
14 godzin temu, Gayos napisał:

Przy takiej frekwencji nie ma gwarantowanej wyłączności w pokojach Pyrlandii, chyba, że wykupimy wszystkie miejsca w pokojach 🙂

Pan Leszek prosił jak co roku, żeby nie zostawiać po 2,3 osoby w pokoju jaki sobie każdy zadeklarował. I jak co roku są "tasowania" 

Przy takiej frekwencji na pewno kilka będzie wolnych.

Czyli na czas zlotu w Pyrlandii mogą być zakwaterowane osoby postronne?

www.astronoce.pl

Vanguard Endeavor 8x42 EDII | TS Photoline 72APO | SW AZ GTi

Napisano
12 godzin temu, ignisdei napisał:

Przez ten wrzesień, względy zawodowe -proszę, nie ustalajmy już terminów na wrzesień. 

Dlaczego? Wrzesień to najlepszy miesiąc na taki zlot.

  • Like 1

www.astronoce.pl

Vanguard Endeavor 8x42 EDII | TS Photoline 72APO | SW AZ GTi

Napisano

W tym samym czasie jest zlot astropolis w Bieszczadach wiec część osób odpłynęła zapewne tam. 

18" Pablitus F/4.2, APM XWA 9 mm 100°, ES 12 mm 92°, ES 17 mm 92°, Maxvision 30 mm 82°, Lumicon UHC 2", Svbony OIII 7nm 2", Bushnell Nitro 10x42, bino Denkmeier Big Easy.

Napisano
22 godziny temu, Gayos napisał:

Przy takiej frekwencji nie ma gwarantowanej wyłączności w pokojach Pyrlandii, chyba, że wykupimy wszystkie miejsca w pokojach 🙂

Skoro mamy komplet w jedynce to rozumiem, że możemy liczyć na zakwaterowanie w "naszym" pokoju?

TS 80 APO/Seestar S50/Lunt LS50/B600

Napisano
22 minuty temu, Thomas napisał:

Skoro mamy komplet w jedynce to rozumiem, że możemy liczyć na zakwaterowanie w "naszym" pokoju?

Możecie 🙂

Na dzień dzisiejszy wygląda, że zajęte będą pokoje nr 1, 3 i 5 plus pokoje w domku obok

  • Thanks 1
TAKAHASHI FSQ-106ED,  Samyang 135, SW 150/750,
ASI 2600 MM, QHY 163C, QHY 163 M
NEQ 6, ZWO AM 3, AstroWalker, Platforma paralaktyczna
Canon 1100D, lornetka Nicon Action 10x50,
Napisano

W razie czego z pokojów gdzie jest mało osób można poprzenosić się do innych pokojów. Bo raczej to by kolidiwalo dzielić pokój z obcymi osobami, które chcą w nocy spać.

Tecnosky ED 102/714,  Celestron  SCT 200/2000, Mak 90/1250, Lunt 50, Nikon Lookout 10x50, Canon 550D, Canon mod. 50D

https://charon-x.blogspot.om

 

Napisano

Jest prośba a raczej życzenie p. Leszka żeby tak lokować ludzi w pokojach aby zapełniać pokoje. W związku z tym będą przenosiny osób do innych pokoi. W poniedziałek wieczorem podam rozlokowanie kto gdzie będzie spał 

TAKAHASHI FSQ-106ED,  Samyang 135, SW 150/750,
ASI 2600 MM, QHY 163C, QHY 163 M
NEQ 6, ZWO AM 3, AstroWalker, Platforma paralaktyczna
Canon 1100D, lornetka Nicon Action 10x50,
Napisano (edytowane)

Cześć wszystkim, chciałabym dodać dwie osoby do listy:

1. Gayos - pyra 5 - 465 zł - nocleg od środy, pełne wyżywienie od czwartku

2. Kenny - pyra 2 - 160 zł - 3 noclegi od czwartku (bez wyżywienia)

3. Orome4 - 10 zł opłata zlotowa - noclegi i wyżywienie we własnym zakresie 

4. Zielu - pyra 3 - 110 zł - 2 noclegi od piątku (bez wyżywienia)

5. towerfox - pyra 7

6. blazer1983 - pyra 5 - 465 zł - nocleg od środy, pełne wyżywienie od czwartku

7. Acidtea - Pyra 1 - 415 zł - 3 x nocleg + pełne wyżywienie 

8. Thomas - Pyra 1 - 415 zł - 3 x nocleg + pełne wyżywienie 

9. Polaris - Pyra 1

10. Maciej - Pyra 1 -  230 zł - 2 noclegi od czwartku + wyżywienie

11. Micropoint - Pyra 1 - 415 zł - 3 x nocleg + pełne wyżywienie

12. Mirek - Pyra 6 -  280 zł - 2 noclegi od czwartku + wyżywienie

13. 14. Robert + 1 osoba - pokój w domku obok Pyrlandii (I piętro pok. 2 osobowy)

15. Piotr K. - Pyra 3 - 160 zł - 3 noclegi od czwartku (bez wyżywienia)

16. Jarek J. - Pyra 3 - 160 zł - 3 noclegi od czwartku (bez wyżywienia)

17. Artir - Pyra 6

18. Virus - Pyra 6 - 180 zł - 2 noclegi od czwartku + śniadania

19.Pery-Pyra 4

20. Stiopa - Pyra 5  465 zł - nocleg od środy, pełne wyżywienie od czwartku

21. MarWo - Pyra 5 - 465 zł - nocleg od środy, pełne wyżywienie od czwartku

22. Charon X - Pyra 2

24. Ola P. i Szymon B. - nocleg i wyżywienie we własnym zakresie, 10 zł x 2 (opłata zlotowa)

Do zobaczenia na evencie 🙂 

Edytowane przez Gayos
Napisano (edytowane)

1. Gayos - pyra 5 - 465 zł - nocleg od środy, pełne wyżywienie od czwartku

2. Kenny - pyra 2 - 160 zł - 3 noclegi od czwartku (bez wyżywienia)

3. Orome4 - 10 zł opłata zlotowa - noclegi i wyżywienie we własnym zakresie 

4. Zielu - pyra 3 - 110 zł - 2 noclegi od piątku (bez wyżywienia)

5. blazer1983 - pyra 5 - 465 zł - nocleg od środy, pełne wyżywienie od czwartku

6. Acidtea - Pyra 1 - 415 zł - 3 x nocleg + pełne wyżywienie 

7. Thomas - Pyra 1 - 415 zł - 3 x nocleg + pełne wyżywienie 

8. Polaris - Pyra 1 - 265 zł - 3 x nocleg + śniadania

9. Maciej - Pyra 1 -  230 zł - 2 noclegi od czwartku + wyżywienie

10. Micropoint - Pyra 1 - 415 zł - 3 x nocleg + pełne wyżywienie

11. Mirek - Pyra 6 -  280 zł - 2 noclegi od czwartku + wyżywienie

12. Piotr K. - Pyra 3 - 160 zł - 3 noclegi od czwartku (bez wyżywienia)

13. Jarek J. - Pyra 3 - 160 zł - 3 noclegi od czwartku (bez wyżywienia)

14. Virus - Pyra 6 - 180 zł - 2 noclegi od czwartku + śniadania

15.Pery-Pyra 4 -  245 zł - 2 noclegi od czwartku + wyżywienie (bez śniadania w sobotę)

16. Stiopa- Pyra 5 - 465 zł - nocleg od środy, pełne wyżywienie od czwartku

17. MarWo - Pyra 5 - 465 zł - nocleg od środy, pełne wyżywienie od czwartku

18. Charon X - Pyra 2 - 310 zł - 3 x nocleg + obiady

19. 20. Ola P. i Szymon B. - 2 x 10 zł opłata zlotowa - noclegi i wyżywienie we własnym zakresie 

21. Agnieszka Cz. -  10 zł opłata zlotowa - noclegi i wyżywienie we własnym zakresie 

Edytowane przez Gayos
Napisano
W dniu 30.08.2024 o 10:04, polaris napisał:

Dlaczego? Wrzesień to najlepszy miesiąc na taki zlot.

No dobra, cofam co napisałem,  bo jest to nieco samolubne, wrzesień jest miesiącem konkretnie dla mnie tragicznym. Dla innych zlotowiczów  może być OK. 

  • Like 1

Sprzętos:  N.Capella 16", Meade SCT8" , APO WO  61/360, L. Viki 16x80, Montos:  CGEMek, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Napisano
10 godzin temu, ignisdei napisał:

No dobra, cofam co napisałem,  bo jest to nieco samolubne, wrzesień jest miesiącem konkretnie dla mnie tragicznym. Dla innych zlotowiczów  może być OK. 

Jak już do szkoły się nie chodzi i Niemcy zostali w koszarach to wrzesień jest bardzo dobrym miesiącem 🙂.

Z reguły dobra pogoda i w miarę długie noce, poza tym sezon grzybowy. Ew. początek października, bo później się pogoda się z reguły psuje. 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1

Tecnosky ED 102/714,  Celestron  SCT 200/2000, Mak 90/1250, Lunt 50, Nikon Lookout 10x50, Canon 550D, Canon mod. 50D

https://charon-x.blogspot.om

 

Napisano
15 godzin temu, Charon_X napisał:

Jak już do szkoły się nie chodzi i Niemcy zostali w koszarach to wrzesień jest bardzo dobrym miesiącem 🙂.

No może nie chodzi, ale w szkole uczy 😉 

Sprzętos:  N.Capella 16", Meade SCT8" , APO WO  61/360, L. Viki 16x80, Montos:  CGEMek, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Napisano
15 godzin temu, Charon_X napisał:

Jak już do szkoły się nie chodzi i Niemcy zostali w koszarach to wrzesień jest bardzo dobrym miesiącem 🙂....

Po 16. to jeszcze przyjaciele lubią wpaść.

...Podajmy sobie ręce wraz, bo źle stuleciu z oczu patrzy.

Bułat Okudżawa

Lornetki 9×28, 10x32, 12x56, 15x56, 20x77 (i parę innych w najbliższej rodzinie ).

Katalog Caldwella wg gwiazdozbiorów.pdf Katalog Messiera wg gwiazdozbiorów.pdf

Napisano

Oficjalna lista uczestników XXVIII zlotu w Zatomiu (lista jest zamknięta)

Otworzyłem wątek "Zakwaterowanie" to sobie zobaczcie, bo są niewielkie zmiany w porównaniu do tego w jakich pokojach się deklarowaliście w zapisach - dotyczy: (Kenny, Charon X, Virus, Mirek i Pery)

 

1. Gayos - pyra 5 - 465 zł - nocleg od środy, pełne wyżywienie od czwartku

2. Kenny - pyra 2 - 160 zł - 3 noclegi od czwartku (bez wyżywienia)

3. Orome4 - 10 zł opłata zlotowa - noclegi i wyżywienie we własnym zakresie 

4. Zielu - pyra 3 - 110 zł - 2 noclegi od piątku (bez wyżywienia)

5. blazer1983 - pyra 5 - 465 zł - nocleg od środy, pełne wyżywienie od czwartku

6. Acidtea - Pyra 1 - 415 zł - 3 x nocleg + pełne wyżywienie 

7. Thomas - Pyra 1 - 415 zł - 3 x nocleg + pełne wyżywienie 

8. Polaris - Pyra 1 - 265 zł - 3 x nocleg + śniadania

9. Maciej - Pyra 1 -  230 zł - 2 noclegi od czwartku + wyżywienie

10. Micropoint - Pyra 1 - 415 zł - 3 x nocleg + pełne wyżywienie

11. Mirek - Pyra 6 -  280 zł - 2 noclegi od czwartku + wyżywienie

12. Piotr K. - Pyra 3 - 160 zł - 3 noclegi od czwartku (bez wyżywienia)

13. Jarek J. - Pyra 3 - 160 zł - 3 noclegi od czwartku (bez wyżywienia)

14. Virus - Pyra 6 - 180 zł - 2 noclegi od czwartku + śniadania

15.Pery-Pyra 4 -  245 zł - 2 noclegi od czwartku + wyżywienie (bez śniadania w sobotę)

16. Stiopa- Pyra 5 - 465 zł - nocleg od środy, pełne wyżywienie od czwartku

17. MarWo - Pyra 5 - 465 zł - nocleg od środy, pełne wyżywienie od czwartku

18. Charon X - Pyra 2 - 310 zł - 3 x nocleg + obiady

19. 20. Ola P. i Szymon B. - 2 x 10 zł opłata zlotowa - noclegi i wyżywienie we własnym zakresie 

21. Agnieszka Cz. -  10 zł opłata zlotowa - noclegi i wyżywienie we własnym zakresie

TAKAHASHI FSQ-106ED,  Samyang 135, SW 150/750,
ASI 2600 MM, QHY 163C, QHY 163 M
NEQ 6, ZWO AM 3, AstroWalker, Platforma paralaktyczna
Canon 1100D, lornetka Nicon Action 10x50,
Napisano

spokojnie będzie jedzonko

TAKAHASHI FSQ-106ED,  Samyang 135, SW 150/750,
ASI 2600 MM, QHY 163C, QHY 163 M
NEQ 6, ZWO AM 3, AstroWalker, Platforma paralaktyczna
Canon 1100D, lornetka Nicon Action 10x50,

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.