Skocz do zawartości

E-Astronomia


Destruktor

Rekomendowane odpowiedzi

Stronka przy ciekawych tematach i prawidłowym, systematycznym prowadzeniu może wypalić. Ale uważam, że z forum będzie ciężko.

 

Życzę powodzenia.

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się czepiac, ale post żywcem, co do słowa, skopiowany z portalu Kosmonauta.net

Powinieneś przynajmniej podać pod newsem jego źródło. Mało tam Twojej inicjatywy.

Oj przepraszam prowadzę ten portal z "kolegą" i on pisał tego newsa,a Kosmonauty nie czytam więc nie miałem pojęcia.Przepraszam bardzo za jego skopiowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj przepraszam prowadzę ten portal z "kolegą" i on pisał tego newsa,a Kosmonauty nie czytam więc nie miałem pojęcia.Przepraszam bardzo za jego skopiowanie :)

Tak jak Kolega Krzysztof napisał. Możecie cytować newsy, kopiować i wklejać fotografie ale... zawsze jest potrzebny link źródłowy.

Popatrzcie u nas - Wątek typowych wiadomości internetowych http://www.forumastronomiczne.pl/index.php?/topic/53-astronomiczne-wiadomosci-z-internetu/page-35?hl=%2Bastronomiczne+%2Bwiadomosci#entry7624

  • Like 1

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Kolega Krzysztof napisał. Możecie cytować newsy, kopiować i wklejać fotografie ale... zawsze jest potrzebny link.

Popatrzcie u nas - Wątek typowych wiadomości internetowych http://www.forumastronomiczne.pl/index.php?/topic/53-astronomiczne-wiadomosci-z-internetu/page-35?hl=%2Bastronomiczne+%2Bwiadomosci#entry7624

Rozumiem,ale chciałem prowadzić orginalny blog a on tu skopiował i tylko złą reputacje szerzy :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zdążył się ktoś zarejestrować? Bez komentarza, nie zaśmiecaj na przyszłość forum tego typu " newsami".

Tak. :D

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to wygląda na dziecięce zabawy. Fajnie, że coś chłopaki próbujecie, ale forum to poważna sprawa. Nawet wrzucanie newsów to poważna sprawa. Ktoś może Wam narobić bigosu za łamanie praw autorskich...

NIKON ACTION EX 10x50 CF

Canon 450D + Tamron 2.8/17-50 mm, Jupiter 37A 3.5/135, statyw Velbon DF60

Zapraszam na : http://starryshot.wordpress.com/ oraz https://www.facebook.com/StarryShot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to ale już jest 1 forum lub 2 które zbiera całą popularność :)

 

"Entia non sunt multiplicanda praeter necessitatem"  ;)

  • Like 1

Refraktor SW ED 80/600 , montaż CG 4

Hyperion 8-24 mm zoom, Hyperion 24, 21, 17, 13, 10, 8, 5, 3.5 mm, Aspheric 31 mm, 36 mm, Hyperion zoom barlow 2,25x, ES dielectric 2"

Filtry Baader:  O III

Vortex Raptor 8,5x32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to wygląda na dziecięce zabawy. Fajnie, że coś chłopaki próbujecie, ale forum to poważna sprawa. Nawet wrzucanie newsów to poważna sprawa. Ktoś może Wam narobić bigosu za łamanie praw autorskich...

Kolega już nie jest moderatorem i ja sam będe pisał posty bo za dużo bałaganu narobił.Dlatego przepraszam za każdy spam,tutaj wrzucę post dopiero gdy będzie coś ważnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz pewnie przeczytamy, że Destruktor też już nie jest moderatorem...

Droga młodzeży, żeby popychać ten świat do przodu trzeba tworzyć a nie odtwarzać, ale żeby to umieć robić trzeba najpierw posiedzieć trochę nad książkami a nie w Internecie.

  • Like 7

Astrogołębnik, NEQ6, ATM Newton carbon 200/800 (by jolo), SBIG2000XM, korektor x0,73

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz pewnie przeczytamy, że Destruktor też już nie jest moderatorem...

Droga młodzieży, żeby popychać ten świat do przodu trzeba tworzyć a nie odtwarzać, ale żeby to umieć robić trzeba najpierw posiedzieć trochę nad książkami a nie w Internecie.

Może wprowadzany właśnie szerzej do szkół program ,,Antyplagiat" zmieni nawyki: ,,Google - znajdź - kopiuj - wklej - podpisz się - opublikuj (oddaj pracę)" :D

  • Like 1

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie powinieneś usunąć wszystkie posty i zacząć od początku,chociaz miałeś tyle wpadek to.....wątpię że się uda a przynajmiej opinie na tym forum jest jednoznaczna ::). Pozdrawiam i życze powodzenia.

Teleskop Tele-Science 50/500.

Sky-Watcher 130/900 EQ2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że się uda tylko obawiam się jednego mamy fajne super Forum i jest nam tu dobrze, wiele ich powstało, ale wiele też zaginęło śmiercią, że mało, kto pisze albo wcale, moja rada trzymajmy się tych forum, co są, bo, czasem nie ma, co pisać a co dopiero na nowych forach astronomicznych. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)