Skocz do zawartości
Hampel

Zorza polarna 17.03.2015 - zdjęcia

Rekomendowane odpowiedzi

Moim marzeniem jest zobaczyć zorzę - taką jaką widzą Norwedzy na północy..., więc jakby ktoś tam miał zamiar lecieć to proszę mnie zabrać w walizkę ;)

a tak na serio, też zazdroszczę widoku, w Zatomiu w koło budynki i lampy, może jakby się ruszyć gdzieś na skarpę z widokiem na pola..- mrzonki. Zachodniopomorscy łowcy burz zamieścili zdjęcia na FB z Trzebieży- warto zobaczyć- wasze oczywiście też są piękne :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cieszę się, że się Wam podoba. Muszę tylko trochę lepiej poobrabiać, ale nie mogłem się doczekać, żeby Wam zaprezentować. Tak się "podjarałem"  ;D

• Like 5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość

Co prawda wrzucałam już moje fotki do innego wątku, ale teraz mam je w ulepszonej wersji, więc pozwolę sobie wrzucić je także tutaj. Dziękuję ślicznie Hampelowi, który przywrócił moje migawki do ładu :) Dla przypomnienia: fotografie robiłam w północnym świętokrzyskim, gołym okiem widoczny był jedynie jasny filar, który można zobaczyć także na zdjęciu. Niestety nie udało mi się wyłapać jakichkolwiek innych szczegółów, które zarejestrowane zostały na zdjęciach.

post-752-0-96370000-1426629093_thumb.jpg

post-752-0-07026900-1426629127_thumb.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Radek z Jackiem musieli się czuć jak na biegunie północnym jak takie firany się im rozwiesiły na niebie :D

• Like 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Radek z Jackiem musieli się czuć jak na biegunie północnym jak takie firany się im rozwiesiły na niebie :D

Panowie, żeby nie było tak hura.. tak jak napisałem w wątku zorzowym

Naocznie widzieliśmy szarość z zielonkawa poświatą i co jakiś czas filary. Po wnikliwym wpatrywaniu można było dostrzec minimalna czerwień ::)

Ale sama masa zjawiska przytłaczała - niesamowita - tylko człowiek i zorza bez żadnych przeszkód bo horyzontem było czarne morze.

Raz widziałem z jachtu w Norwegii - kolory przeważały.

Ale i tak było super - położenie Ustki zdecydowało - napiszę jeszcze raz - z ręki jadła skubaniutka, a całą krasę w Radkowych fotografiach pokazała 8)

• Like 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiem tak zazdroszczę fotek  >:( Jam w pracy i tylko widać LP. 

Prosiłby aby podawać w których godzinach zdjęcia były robione, taka mała prośba.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta