Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Bardzo ładna, dość jasna mgławica M27. Oklepany obiekt. Chyba każdy astrofotograf ma ją w swojej kolekcji. Ja też mam :)

Więc zdecydowałem się na wersję HST.

Nie wiem co z tego materiału wyjdzie, na razie samo Halfa :)

 

SW 150-750 / Atik 314E / Halfa 35x600 / Maxim+PS CS3

post-1628-0-50840600-1432028060_thumb.jp

  • Like 8
Napisano

Pięknie wyszła. no i przy rozmiarach 8'x6' sporo widać :)

Montaż ATM, niutek 130/650 z ASI034 do guide na refraktorku 70/500, Nikon D3100 full spectrum + pier  ;)

  • 2 tygodnie później...
Napisano

@Nowok76 

A te wszystkie 'efekty stakcowania' na każdej krawędzi to świadomie?
Mam w pracy monitor ustawiony tak, że widzę chyba nawet różnicę między R0G0B0, a R1G1B1 - i czasem się potem przerażam widząc co wrzuciłem do sieci :)

Planetarka oczywiście miód!

Newton150 + 3 Canony

aaa i lornetkę mam

 

http://www.ceha.ownlog.com

Napisano

@Nowok76 

A te wszystkie 'efekty stakcowania' na każdej krawędzi to świadomie?

Mam w pracy monitor ustawiony tak, że widzę chyba nawet różnicę między R0G0B0, a R1G1B1 - i czasem się potem przerażam widząc co wrzuciłem do sieci :)

Planetarka oczywiście miód!

Wiem że one tam są, też to widzę .

Czekam na bezksiężycową noc żeby dopalić kolorek  :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.