Skocz do zawartości

Rozweselacz - czyli wszystko z humorem.


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,2 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Napisano

😀FB_IMG_1756321898005.jpg

  • Haha 2

Sprzętos:  N.Capella 16", Meade SCT8" , APO WO  61/360, L. Viki 16x80, Montos:  CGEMek, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

  • 2 tygodnie później...
Napisano
5 minut temu, ignisdei napisał:

FB_IMG_1757166741120.jpg

Aż mi sie kawał przypomniał:

Jedzie baca rano wozem przez górską wieś. Zatrzymuje się i zaczyna się wydzierać:
- Ludzie! Ludzie! Wungiel żem przywiózł! Wungiel żem przywiózł!
A koń się odwraca i mówi:
- Taaa... Tyś przywiózł...

  • Like 1
  • Haha 1

William Optics Zenithstar 73 III APO, Sky-Watcher Star Adventurer GTi, ZWO ASI1600MM Pro, ZWO EAF 5v, Filtry + kabelki

 

http://www.astrobin....s/FunkyKoval35/

 

Napisano

20240529_044254.thumb.jpg.c94c4963c63e5d4159312299a62902b5.jpg

Omegon 2x54, Nikon Action 7x35, TS Optics 7x50 MX Marine, Delta Optical Entry 10x50,

TS Optics 10,5x70 MX Marine, Nikon Action 16x50, Celestron Skymaster 25x70,

TS Optics 25x100 MX Marine.

Skylux 70/700

Napisano

Bez komentarza 😉FB_IMG_1757354177782.jpg

  • Like 1

Sprzętos:  N.Capella 16", Meade SCT8" , APO WO  61/360, L. Viki 16x80, Montos:  CGEMek, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Napisano

Z innej beczki 😉FB_IMG_1757360505278.jpg

  • Like 1
  • Sad 1

Sprzętos:  N.Capella 16", Meade SCT8" , APO WO  61/360, L. Viki 16x80, Montos:  CGEMek, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Napisano

Ludowa obrona przeciwdronowa 🙂

FB_IMG_1758049153214.jpg

  • Haha 2

Sprzętos:  N.Capella 16", Meade SCT8" , APO WO  61/360, L. Viki 16x80, Montos:  CGEMek, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Napisano

I jak tu dzieciom niebo pokazywać 😉

 

20251020_171059~2.jpg

Sprzętos:  N.Capella 16", Meade SCT8" , APO WO  61/360, L. Viki 16x80, Montos:  CGEMek, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Napisano

I jak tu dzieciom niebo pokazywać 😉

 

20251020_171059~2.jpg

FB_IMG_1761761181895.jpg

Sprzętos:  N.Capella 16", Meade SCT8" , APO WO  61/360, L. Viki 16x80, Montos:  CGEMek, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

  • 1 miesiąc później...
Napisano

FB_IMG_1764785658815.jpg

  • Haha 5

Sprzętos:  N.Capella 16", Meade SCT8" , APO WO  61/360, L. Viki 16x80, Montos:  CGEMek, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Napisano
16 godzin temu, ignisdei napisał:

FB_IMG_1764785658815.jpg

Takie widoki tylko w 16", zgaduję 😅

Omegon 2x54, Nikon Action 7x35, TS Optics 7x50 MX Marine, Delta Optical Entry 10x50,

TS Optics 10,5x70 MX Marine, Nikon Action 16x50, Celestron Skymaster 25x70,

TS Optics 25x100 MX Marine.

Skylux 70/700

Napisano

Podobno już nawet 5'' wystarczy. Ważne żeby montaż dobrze prowadził.

  • Haha 1

Newton 150 / 750, Newton 254/1250, NEQ-6, SvBony SV202 8x42, Bresser 10x50, Skymaster 20x80, Canon 70d, trochę okularów i filtrów.

  • 2 tygodnie później...
Napisano

FB_IMG_1765627446383.jpg

  • Like 1
  • Haha 3

Sprzętos:  N.Capella 16", Meade SCT8" , APO WO  61/360, L. Viki 16x80, Montos:  CGEMek, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Napisano

Tak... To musiało w końcu się wydać.😱FB_IMG_1766529260825.jpg

Sprzętos:  N.Capella 16", Meade SCT8" , APO WO  61/360, L. Viki 16x80, Montos:  CGEMek, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Napisano (edytowane)

To dobre miejsce, trudno stamtąd uciec. Chyba, że ci "nie tylko" nie muszą oddychać.

A w jakim szpitalu siedzi ten żołnierz?

Edytowane przez Janko

...Podajmy sobie ręce wraz, bo źle stuleciu z oczu patrzy.

Bułat Okudżawa

Lornetki 9×28, 10x32, 12x56, 15x56, 20x77 (i parę innych w najbliższej rodzinie ).

Katalog Caldwella wg gwiazdozbiorów.pdf Katalog Messiera wg gwiazdozbiorów.pdf

Napisano

FB_IMG_1766650531301.jpg

  • Like 1
  • Haha 4

Sprzętos:  N.Capella 16", Meade SCT8" , APO WO  61/360, L. Viki 16x80, Montos:  CGEMek, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.