Skocz do zawartości

Incydent w Phoenix 1997 roku!


Rekomendowane odpowiedzi

Każdy miłośnik astronomii wie , ze we Wszechświecie jest za dużo planet by na którejś nie mogło istnieć życie. Choćby misja Keplera która odkrywała tysiące nowych egzoplanet , sami naukowcy twierdzą, że jest to nie możliwe byśmy byli sami w tak ogromnym Wszechswiecie. Mocnym dowodem jest projekt SETI radioteleskopy które mają na celu kontaktowanie się z obcymi cywilizacjami.Dowodów jest całe multum , szczerze brakło by mi posta by móc je wszystkie wypisywać zacząwszy od planet nadających się do życia. :)

Pozdrawiam

Adam

Który z wyżej wymienionych jest dowodem na istnienie życia w kosmosie się pytam? Czy to, że SETI poszukuje sygnałów? Czy może Kepler na, którejś z planet je znalazł?
  • Like 1

Moje fotki https://photos.google.com/album/AF1QipMNqiXQ-13VWmtjIGgVMkKsTASYHTqiCdVyy-vx

TS APO 102/520 f5. 1, EQ6R, QHY294M Pro, ZWO ASI224 MC, Canon EOS 550D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem dzieckiem - wiek ok. 12 lat - zainteresowanie tematyką UFO itp. wzrastało każdego dnia. Zakupowałem wszelkie książki i zbierałem artykuły z gazet na ten temat. Nie na darmo moim ulubionym serialem było "Z archiwum X". 

Parę lat później człowiek chyba wymądrzał. Wszystkie książki UFO porozdawałem - artykuły wylądowały gdzieś w kąt.

Dzisiaj mam mały uśmieszek na twarzy jak myślę ile czasu i pieniędzy poświęciłem na w sumie bezsensowne hobby.

Mogę jednak powiedzieć, że ta Extraterrestrial Intelligence, która nas odwiedza/odwiedzała (haha) otworzyła mi drzwi do nowego fajnego hobby, mianowicie: ASTRONOMIA <3

 

PS: Z archiwum X nadal jest moim ulubionym serialem, czekam teraz na nowe odcinki, które niebawem powinny się pokazać na naszych ekranach... ;)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Muszę się z Wami i z Tobą Damianie podzielić jedną prawdą:

Mianowice masz racje, świat astronomiczny jest inwigilowany, fora astronomiczne mają cenzurę na astrofoto, szczególnie na zdjęcia okolic Oriona - mogące coś niedobrego zarejestrować. Admini zaś muszą składać kwartalną relację  ze swoich poczynań wyspecjalizowanej komórce ABW do spraw kontaktu z kosmitami. Poza tym w chwili powstania forum przedzielono nam Aliena, który jest tak naprawdę Alienomorfem. Ów  pan dba by treści niebezpieczne nie wypłynęły na światło dzienne i nie zdemaskowały jego rasy.  Alien działa też na innych forach!

Ps. Zbadaj koniecznie swego psa opukując delikatnie szczoteczką do zębów! :-X

  • Like 8

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astro-Sky21 troche glupoty wypisujesz...

 

(...)

Dowodu na istnienie obcych cywilizacji nie bylo i nie ma - i tyle.

Brian Cox w jednym z programów ujął to kiedyś dość przekornie w ten sposób: "na dzień dzisiejszy wszystkie dowody naukowe wskazują na to, że jesteśmy sami we Wszechświecie" :)

  • Like 1

jolo-astrojolo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się z Wami i z Tobą Damianie podzielić jedną prawdą:

Mianowice masz racje, świat astronomiczny jest inwigilowany, fora astronomiczne mają cenzurę na astrofoto, szczególnie na zdjęcia okolic Oriona - mogące coś niedobrego zarejestrować. Admini zaś muszą składać kwartalną relację  ze swoich poczynań wyspecjalizowanej komórce ABW do spraw kontaktu z kosmitami. Poza tym w chwili powstania forum przedzielono nam Aliena, który jest tak naprawdę Alienomorfem. Ów  pan dba by treści niebezpieczne nie wypłynęły na światło dzienne i nie zdemaskowały jego rasy.  Alien działa też na innych forach!

Ps. Zbadaj koniecznie swego psa opukując delikatnie szczoteczką do zębów! :-X

Umarłem :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcecie to nie wierzcie, ale Gwiezdne Wrota są na faktach. I to autentycznych. ;-/

Ja wierzę. One są w moim ogrodzie.

 

 

post-604-0-15913500-1442398167_thumb.jpg

  • Like 2

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...

Czy wy wszyscy naprawde jestescie tacy tepi czy tacy egoisci, ze myslicie ze jestesmy tak cholernie wyjatkowi i sami we wrzechswiecie?????  Tak wielkim o ktorym nawet w polowie nie mamy pojecia i nie mamy takiej technologii zeby go calego poznac!!! Oni nie chca sie ujawnic bo wiedza jacy ludzie sa tepi ze sami siebie nawzajem morduja wiec jak dopiero zareagowlibysmy na nich! Jestesmy tu sami w naszej galaktyce bo ludzie sie nie nadaja do obcowania z innymi, jestesmy upadla rasa! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Belka napisał:

Czy wy wszyscy naprawde jestescie tacy tepi czy tacy egoisci, ze myslicie ze jestesmy tak cholernie wyjatkowi i sami we wrzechswiecie?????  .....

To Ty jesteś jedyny ,,ostry" ????? Z Choinki nowy Kolego się urwałeś z takim tekstem do postów z przed roku w pierwszym swoim poście... ??????  Wejście smoka zrobiłeś... choć chyba powinienem napisać aliena - nie obrażając naszego Kolegi Zdzicha ;)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szalony..Sorki Szanowny/a  Belko

14 godzin temu, Belka napisał:

jestesmy upadla rasa! 

 

Wy się nie śmiejcie, a moja kotka Luna, która przed zjedzeniem pół godziny torturowała mysz, drwiła wczoraj z mych ludzkich ograniczeń i moralnych zahamowań ;)

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Powstał kolejny dokument na autentycznych wydarzeniach w Phoenix,ale tym razem od pojawień się świateł z 13 marca 1997 roku kilka dni później tym razem zaginęli na pustyni kolejni troje nastolatków i po kilku latach odnaleziono materiał filmowy co tak naprawdę się tam wydarzyło! https://www.cda.pl/video/188368704

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, astrodamian27 napisał:

Powstał kolejny dokument na autentycznych wydarzeniach w Phoenix,ale tym razem od pojawień się świateł z 13 marca 1997 roku kilka dni później tym razem zaginęli na pustyni kolejni troje nastolatków i po kilku latach odnaleziono materiał filmowy co tak naprawdę się tam wydarzyło! https://www.cda.pl/video/188368704

,,Blair witch project" był lepiej zrobiony choć lata minęły a był totalną bzdurą. Daruj sobie te banialuki i nie zaprzątaj głowy innym - takie piękne niebo dzisiaj i ISSka lata.

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)