Skocz do zawartości

Problem z urządzeniami mobilnymi


Rekomendowane odpowiedzi

Problem mam nadzieję rozwiązany, szkodliwy kod który dokleił się do templatek usunięty, samo usunięcie kodu z bazy danych nie dawało do końca pozytwynych rezultatów musiałem jeszcze wywalić to dziadostwo z cache templatki, które było na dysku, teraz mam nadzieję jest już dobrze.

Teraz całkowicie ok.

 

Jako ciekawostkę dodam, że był to złośliwy skrypt za wschodniej granicy -ciężko też powiedzieć czy było to wysłane automatycznie...czy też było zlecenie an FA.

Prawie wszystkie problemy z jakimi miałem do czynienia (złośliwe skrypty, boty) jako użytkownik ipb, były ze wschodu ;)

sygna.jpg.34b28ab2c3163f0993f91c21ee542ccd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mogę ściągnąć plików .pdf np. tutoriale szkoły astrofoto

Niestety pdfki na razie - mam taka nadzieję .... poszły się ....

Gdyby ktoś potrzebował jakiegoś konkretnego z moich pedeefień - zapraszam na PW - podeślę.

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety pdfki na razie - mam taka nadzieję .... poszły się ....

Gdyby ktoś potrzebował jakiegoś konkretnego z moich pedeefień - zapraszam na PW - podeślę.

 

Pdfy są na serwerze, problem że nie można ich pobrać klikając w linki, to już nie jest wina templatki, coś się posypało przy upgradzie do 3.8.4 czego nie mogliśmy przewidzieć. W przyszłym tygodniu się tym zajmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Was, ale nie mogę wejść na forum z Androida - tablet (wczoraj było już OK) - przekierowanie na jakieś dziwne pliki do pobrania.

Zajme się tym dzisiaj najpóźniej jutro, na razie polecam używać tapatalka na urządzeniach mobilnych.

[Tapatalk]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pdfy są na serwerze, problem że nie można ich pobrać klikając w linki, to już nie jest wina templatki, coś się posypało przy upgradzie do 3.8.4 czego nie mogliśmy przewidzieć. W przyszłym tygodniu się tym zajmę.

,,Pełno nas, a jakoby nikogo nie było..." ;)  mam nadzieję, że skończy się pozytywnie bo jak nie to roboty.... - juz raz tak miałem ze starego na nowy, wszystkie nazwy musiałem dopisywać we wszystkich pdfkach :(

 

 

Nie wiem jak u Was, ale nie mogę wejść na forum z Androida - tablet (wczoraj było już OK) - przekierowanie na jakieś dziwne pliki do pobrania.

Na moim Samsungu z Androidkiem włazi.

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Was, ale nie mogę wejść na forum z Androida - tablet (wczoraj było już OK) - przekierowanie na jakieś dziwne pliki do pobrania.

Mi wczoraj po wyczyszczeniu danych przeglądarki wszystko ładnie chodziło, dziś rano też, a teraz znowu przekierowuje na jakieś strony... (LG z androidem)

Wysłane z Tapatalka

APM MS 25x100 | Nikon Action EX 10x50 | Oczy wyraka Nikon 2x50 | BGSZ 2.3x40 | filtr ND 5 | Canon 1100d | Slik Pro 700 DX
astrosztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ciekawe dlaczego wtedy kiedy jesteśmy na zlocie i korzystam z urządzeń mobilnych.. najszybciej jak tylko możemy się tym zajmiemy proszę nie korzystajcie z androida ani ipad -ów.

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Techniczny wywalił ten syf, który prawdopodobnie włazi  przez  naszą, czarną templatkę,

Wyłączyliśmy też  cache bo często w keszu ten syf zalega. W przyszłym tygodniu planujemy zrealizowanie przejścia na nowy silnik (wykupiony w sierpniu) Jak widzicie był to   kolejny atak tego samego robala w dziurawe forum. Dajemy Wam więc ponad tydzień na ew. zapisanie cennych informacji itp. bo jak pamiętamy część załączników uleciała.

Wiem, że to znów pachnie o.....m ale inaczej nie można..sami widzicie: strzelają do nas jak do kaczki! 

 

 

 

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nie mam problemu co ważniejsze zrobić backup plików.

 

 

 

 Dajemy Wam więc ponad tydzień na ew. zapisanie cennych informacji itp. bo jak pamiętamy część załączników uleciała.

 

 

Już niemal wszystkie działają - wstawione mozolnie ponownie... błagam zróbcie Admini kopię, przecież to się da.... po poprzednim przejściu wszystko niemal działało, po ostatnim lipa.

Pamiętajcie też aby to zrobić ewentualnie do 27 b.m. lub po 06.10 - konkursy - ankieta.

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 10.10 - przypominam o głosowaniu w konkursie wizualnym za III kwartał...

O TAK - kwartały mi się popitoliły.

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też do wczoraj nie szło wejść ani ze smartfona ani z tablata, przekierowywało na jakąś dziwną stronę a po chwili otwierały się następne z wiadomością, że jest wirus i z informacją żeby kliknąć na link w celu naprawienia problemu, oczywiście nie klikałem, dzisiaj już jest ok.

Moje fotki https://photos.google.com/album/AF1QipMNqiXQ-13VWmtjIGgVMkKsTASYHTqiCdVyy-vx

TS APO 102/520 f5. 1, EQ6R, QHY294M Pro, ZWO ASI224 MC, Canon EOS 550D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Jeśli chodzi o czytelność stron forum na telefonie komórkowym to spadła ona dramatycznie. W 5" urządzeniu trzeba domyślać się o co chodzi... 

Depresyjna szarość i takie tam kolory nie dają żadnego komfortu czytania. 

Jasno żółty kolor informacyjno-ostrzegawczy na białym tle to jest dopiero czad. 

Za mały krój. 

Sorki, że nie biję Wam admini czołem, ale coś z tym powinniście zrobić. Bo czytać się nie daje a szkoda. 

Pozdrawiam :-) 

BTW ja nie mam już problemów z 'wirusem' po upgrade softu. 

Edytowane przez kjacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie wyluzuj forum jest przerabiane i daj se na wstrzymanie albo naucz się czytać.

Z całym szacunkiem Alien, napisałem to bo bardzo trudno jest obecnie czytać i korzystać z forum. Nie jestem w stanie przeczytać wiele. I nie za bardzo wiem co wcześniej pisali inni. 

Edytowane przez kjacek
Poprawa aliasu admina :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)