Skocz do zawartości

Battleship


Rekomendowane odpowiedzi

Nowy film SF Petrera Berga. Cieszę się że powstają wciąż takie filmy. Ten ma premierę wiosną 2012 !

Oto recenzja z WP.pl

(....)Z budżetem przekraczającym 200 milionów dolarów to skrzyżowanie filmu wojennego i science fiction opowiadać będzie historię międzynarodowej floty, która zostaje wplątana w potężnych rozmiarów bitwę z kosmitami. Przybyli oni na Ziemię z misją odkrycia i zagospodarowania źródła energii pod jednym z oceanów pokrywających naszą planetę, jednak krótko po lądowaniu ich zamiary zostały zdemaskowane przez oddziały marynarki morskiej. Konfrontacja okazała się być nieunikniona(...)

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Obejrzałem wczoraj  8)

Dobrych komedii ostatnio jak na lekarstwo więc mi się podobało. Sequela nie przewiduję bo jeśli ci kosmici mają chociaż odrobinę wstydu to nigdy nie pokażą się już na Ziemi po tym jak tyłki skopali im:

1. Życiowy nieudacznik, który wstępuje do wojska bo miłość jego życia to akurat córka admirała (sytuacja jak w kultowym Armagedonie, gdzie tatusiek docenia zięcia dopiero jak ten zajeżdża do niego na planetoidzie w wydawałoby się sytuacji bez wyjścia).

2. Inwalida wojenny, który kiedyś stracił obie nogi na polu bitwy i akurat potrzebuje sprania kilku obcych do odzyskania pewności siebie.

3. Naukowiec (astronom), który boi się wszystkiego ale w decydującym momencie traktuje kosmitę przenośnym spektrografem  :D

4. Rihanna  ;)

Pozycje numer 1 i 4 pokonują obcych posługując się okrętem wojennym, który nie służył już od kilkudziesięciu lat, ale byli na nim pierwotni użytkownicy (weterani) bo akurat kosmici trafili na międzynarodową grę w statki  i imprezę z tym związaną  :D

Niezła oprawa muzyczna, chociaż po 3-krotnym seansie Avengers, słysząc tutaj AC/DC automatycznie pomyślałem, że za chwilę przyleci Iron Man rozgonić to całe towarzystwo :)

Nieco ponad 2 godziny minęło mi bardzo szybko (co mnie lekko zdziwiło), film śmieszy, rzadko zaskakuje (kolejny raz powielany schemat "przylatują->dostajemy bęcki->zbliża się koniec filmu więc trzeba odwrócić szalę zwycięstwa") ale na pewno nie nudzi :)

Aha, pierwszy raz w życiu widziałem drift okrętem wojennym  :o

sygna.jpg.34b28ab2c3163f0993f91c21ee542ccd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)