Skocz do zawartości

Sklepy internetowe


maxio

Rekomendowane odpowiedzi

Astromarket sobie raczej odpuść. Zamówiłem tam kiedyś drobiazgi - samoprzylepny welur i parkę okularów SW LE do bino. Czekalem prawie miesiąc, a jeden z okularów był ewidentnie użyty (powystawowy chyba). Zresztą poczytaj sobie: http://astropolis.pl/topic/38317-astromarket-lezy/page-12

Z Astrozakupami nie mam doświadczeń.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astromarket sobie raczej odpuść.

Miesiąc bezskutecznie na grzałkę czekałem (była dostępna w opisie do 5 dni) na zlocie suszarką suszyłem - po mailach zwrócili pieniądze. W Astrozakupy 2 razy, bez problemów.

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co chcesz kupić. Ja gro astro sprzętu kupiłem w fotozakupy.pl Szybki i miły kontakt, przystępne ceny.

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja większosc sprzętu kupowałem w

http://deltaoptical.pl

2 https://www.teleskop-express.de

 

Astrozakupy - nie znam i nie mam zdania.

Astromarket - odradzam (opieram się na opinii zawiedzionych osób )

Atik 383L+, 314E, Eos 600D, CT8, Canon EF-S 55-250, Canon EF-S 18-55 + 2 lewe ręce ? 

Banero_A_clone.png 2023-02-26_181337c.png.df966a0f5aaffa755988448a083ffa7e.png RazorbackRustTributeLg_clone.png   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astromarket - podepnę się tylko pod opiniami kolegów - jak bym się rozpisał to by mnie ocenzurowano. Odradzam. Szkoda, że jako jedyni mają niektóre rzeczy w ofercie.

Astrozakupy - raz teleskop kupiłem, świetna obsługa, kontakt, jasność sytuacji i w ogóle, ale jeden zakup nie powinien być opiniotwórczy.

PTMA o. Szczecin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astromarket - zdecydowanie nie. I nie będę się ograniczał w rozpisywaniu.

Miałem jedną styczność dwa lata temu, a przynajmniej o tę styczność próbowałem się doprosić.

Wysłałem zapytanie czy są w stanie ściągnąć coś czego nie mają na stronie, ale od producenta, którego artykuły mają w ofercie (podałem dokładne dane i odpowiednie linki). Dostałem chyba w miarę szybką odpowiedź, że ok, sprawdzą czy są w stanie. Fajnie, chociaż nie spodobało mi się, że osoba która odpowiedziała podpisała się tylko z imienia.

To hobby uczy cierpliwości, więc dopiero po miesiącu wysłałem drugi mail z pytaniem jak sprawa wygląda - cisza, potem był trzeci i chyba czwarty mail z mojej strony - grobowa cisza. Oni mnie olali, to ja ich też

 

Osobiście nie lubię i nie oczekuję podejścia, że "klient nasz pan (któremu należy lizać dupę)", wolę być partnerem w interesie. Niestety tam chyba myślą, że to im trzeba to i owo wylizać, a oni wtedy pomyślą, czy chce im się tym ruszyć.

Sklep dla mnie nie istnieje i nawet tam nie zaglądam żeby sprawdzić co mają w "ofercie".

 

Astrozakupy - miałem kilkakrotnie styczność z oddziałem poznańskim. Ale ponieważ często tam wpadałem osobiście i z czasem kontakty też się zrobiły bardziej osobiste, to nie byłem tzw. zwykłym klientem, więc z takiego punktu ciężko mi oceniać. Lecz byłem zawsze zadowolony i chyba nie słyszałem o nich nigdy złego słowa.

 

 

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delta i Teleskopy. pl - zawsze szybko i bez problemów. W Astrokrak raz coś kupiłem czekałem i się nie doczekałem.

 Astromarket - pytałem o przedmiot który był tylko u nich. Wysłali szybko i zrobili rabat. 

BM AR-152s/760, TS SkyTee, WO 66 SD APO,  

Nagler 26mm, 31mm Ethos 8mm, 13mm, 17mm, 21mm

Kasai 9mm, Lumicon UHC 2",

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)