Skocz do zawartości

AstroHub 3.0 - montaz i zapisy (NOWE)


jolo

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki szdom 1 za info......

Więc na wszelki wypadek raz jeszcze:

Dokonałem wpłatę na 1 gotowe urządzenie

Edytowane przez jacpar
nie można otworzyć pierwszej strony tematu.....błąd : EXO

NexStar 5SE 125/1250; StarSense Autoalign; Philips 900NC; TEM1300;ZWO ASI1600 MC-C; pare filtrów i okularów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem listę w pierwszym poście (już jest do niej dostęp). Kolejna aktualizacja dziś wieczorem. Na podstawie listy w pierwszym poście będą zamawiane urządzenia, dlatego prosiłbym o sprawdzenie, czy wszystko jest prawidłowo tam wypisane. Dzięki!

jolo-astrojolo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, aldora napisał:

Chciałbym zamówić 1 komplet , gdzie mam wpłacić kasę i ile bo nie ogarniam.

A przeczytał Kolega pierwszy post tematu ??????  http://www.forumastronomiczne.pl/index.php?/topic/9119-astrohub-30-monta%C5%BC-i-zapisy-nowe/&page=1

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz !! U mnie nadal pierwsza strona nie dostępna i nadal ten sam błąd, przejściowo się otwierał, a teraz znowu to samo.

Czy mógłbyś napisać czy moja wpłata wpłynęła?

Z góry dziękuję

NexStar 5SE 125/1250; StarSense Autoalign; Philips 900NC; TEM1300;ZWO ASI1600 MC-C; pare filtrów i okularów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, znowu padaka. Tak, wpłynęła - tutaj bieżąca lista ode mnie lokalnie:

zombi	253,00 zł
AWE	253,00 zł
Fobek	280,00 zł
dziki	255,00 zł
lumpo	250,00 zł
sferoida	300,00 zł
gayos	259,00 zł
Alien	253,00 zł
jcbo	253,00 zł
Jarkowy123	300,00 zł
grzesiek508	290,00 zł
elivis_is_alive	250,00 zł
swobodny	253,00 zł
jacpar	253,00 zł
Pav1007	253,00 zł
MaPa	253,00zł
Amper	300,00 zł
MareQ	290,00 zł
Plitfyg	500,00 zł
tranox	253,00 zł
bujarek	260,00 zł
szdom1	299,99 zł
DarX86	253,00 zł
rafal.irek	250,00 zł
Aldora	260,00 zł
coy_coyote	200,00 zł
roofer	300,00zł

 

  • Like 2

jolo-astrojolo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie wygląda na 28 chętnych, fajnie by było jakby zebrało się jeszcze kilku (nastu), ponieważ wycena wykonania płytek i frezowania obudów była wykonana na 50 sztuk, a w obu przypadkach jest potrzebna stała kwota na uruchomienie produkcji. Jak nas będzie mniej, będzie ją trzeba rozłożyć na mniejszą ilość chętnych. Mam nadzieję, że dobijemy przynajmniej do 40tki, a może więcej :)

jolo-astrojolo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • jolo przypiął ten temat

Łukasz, jak nie będzie chętnych to rozważę wzięcie jeszcze jednej płytki i obudowy....... od przybytku głowa nie boli. :5640dc6e20115_02Laugh:

Przyjdzie czas, że chętni się znajdą......ale wtedy będzie drożej. :5640dc715651e_13Crazy:

Myślę, że ten przedświąteczny czas i kłopoty ze stroną zrobił swoje

 

  • Like 1

NexStar 5SE 125/1250; StarSense Autoalign; Philips 900NC; TEM1300;ZWO ASI1600 MC-C; pare filtrów i okularów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolo, mimo, że nie było mnie na poprzedniej liście ale jeśli mogę pozwolę się zapisać na "finalną". Poproszę KIT do samodzielnego montażu-chociaż w ten sposób będę miał namiastkę tego, że coś samo sobie zrobiłem do astro zamiast na "sucho" czytać linijki kodu i diagramy schematów. Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu tego projektu, ilości czasu poświęconemu i oderwanego sobie i rodzinie. Czapki z głów i nie ukrywam, że jestem ciekawy Twoich następnych pomysłów :) Pozwoliłem sobie wysłać przelew - jutro powinien znaleźć się na Twoim koncie..

  • Like 2

APO TS 130/910;  ASI 290MM; okular Baader Scopos 30 mm 2",  ES 14mm,  ES 4,7 mm, EQ6-R Pro, Canon EOS RP, Jolo AstroHub 3.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, chyba wszystko co było napisane dotarło na konto - lista w pierwszym poście zaktualizowana.

Jeśli jeszcze są jacyś chętni to zachęcam do wpłaty zaliczki jutro, z końcem poniedziałku lista jest zamykana, a przelew wykonany w poniedziałek może nie dojść tego samego dnia.

  • Like 1

jolo-astrojolo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)