Skocz do zawartości

NASZYWKA - CEGIEŁKA na FA


Rekomendowane odpowiedzi

No niestety, naszywek było tylko 8 :(  Tak więc bezcennych rarytasów pozostało tylko 5.....
Jest się o co bić - przy okazji robiąc coś wielkiego dla FA :)
Wpłata na konto na poprzedniej stronie - PW do mnie z adresem. Wartość naszywki podana również na poprzedniej stronie.

5a90467b82b2f_Pi.thumb.jpg.1d664d95d33187fc5eacbf7cb5ea31d7.jpg

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie Bójcie się, jest prawie 20 naklejek o rozmiarze 20 x 10 cm z napisem "astronomia moją pasją" - rozdamy je darczyńcom, którzy nie załapią się na naszywki...jeśli oczywiście sobie tego zażyczą.

DSC_0001.JPG

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Piraniusz napisał:

To może na naszywkę się załapię, bo naklejka jeszcze jedna na rezerwę mi się uchowała ;) cegiełka za stóweczkę w drodze do Admina.

Zapraszam na PW z adresem do wysyłki :)
4 pozostały :)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Stan wyjściowy saldo z przeniesienia  530,02zł

 

Podsumujmy dotychczasowe wpływy:

  • Wessel 100zł
  • AF PIETROO 150zł
  • Zielu 50zł
  • JacekE. 20zł
  • Kapral 30zł
  • Esku1RES 30zł
  • Krisq 30zł

--------------------

         410zł

Razem 940,02zł

Dzięki Waszej hojności mamy już środki na zaległe faktury (które opłacę w poniedziałek jak banki otworzą) i odbudowujemy powoli stan środków w kasie, na przyszłe opłaty, które pojawią się w tym roku!

Dziękuje w imieniu Forum ! Chylę czoła przed Darczyńcami -Szacunek Panowie !

ps. Naszywki załatwiajcie z Jackiem E.

Natomiast jeśli któryś z darczyńców chce naklejki, proszę pisać do mnie na PW a z chęcią wyślę!
 

 

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klika naklejek w poniedziałek wyjdzie w teren pod strzechy darczyńców! Cool

Zobaczcie jak ta mega-nalepka pięknie zdobi mój  astrograf ;) setup.jpg

  • Like 2

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przelew poszedł.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SYNTA 14,pełnoaperturowy ND5, Scopos 30mm, SW UWA  13 / 8 / 5 mm 70*,Pentax XW 7 mm,ATM okular.18 mm 120* i 55 mm 68*, Barlow GSO ED 2X,SM 20x80, DO SL 15x70,10 x50,2,5x25,Canon EOS 450D, polaryzacyjny zmienny,księżycowy 2"-13%,,Orion UB 2".OIII 2",kolorowe Meade 4000, i Wielkie Marzenie o wielkim teleskopie.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

https://www.facebook.com/pages/Astronomia-S%C5%82upsk/866502086751044

https://www.facebook.com/groups/199415933741016/

PTMA - W-wa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.02.2018 o 21:28, ignisdei napisał:

Klika naklejek w poniedziałek wyjdzie w teren pod strzechy darczyńców! Cool

Zobaczcie jak ta mega-nalepka pięknie zdobi mój  astrograf ;) setup.jpg

Robert, proszę posprzątaj te klocki, bo jak wdepniesz w nie w nocy to cały astrograf w mak się rozleci, wiem o czym mówię :D

Astrogołębnik, NEQ6, ATM Newton carbon 200/800 (by jolo), SBIG2000XM, korektor x0,73

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą na PW, naszywki do Piotrka i Tomka dzisiaj pojechały :)

  • Like 1

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje hojnym Darczyńcom za ten wspaniały gest dla naszej społeczności. Dzięki Waszej szczodrości  zabezpieczyliśmy funkcjonowanie forum na kolejny rok.

Opłaciłem dziś faktury i została nam pokaźna sumka 776,33 zł, którą będziemy wykorzystywać  na bieżące opłaty i księgować w tym, że wątku. 

Podsumujmy dotychczasowe wpływy:Stan wyjściowy saldo z przeniesienia  530,02zł

  • Wessel 100zł
  • AF PIETROO 150zł
  • Zielu 50zł
  • JacekE. 20zł
  • Kapral 30zł
  • Esku1RES 30zł
  • Krisq 60zł
  • Przemo z Bydgoszczy 50zł
  • Perseus  100zł
  • Piraniusz 100zł
  • Sferoida 50zł
  • Miron 50zł
  • Przemek_K 25 zł
  • Szklarz 50zł

  

Razem 865zł

 

865zł+530,02zł = 1395,02zł

Hosting 490,77 zł

Domena 127,92

W kasie na  plusie 776,33 zł Cool

Akację uznaje za zamkniętą. Naklejki dziś wyruszyły do hojnych adresatów!

Dziękuję Koledzy w imieniu FA, jesteście Mega! Super! Goście!beerbeer

 

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpłynęły cegiełki 

w kasie na  plusie 776,33 zł

  • Anonimowy darczyńca 100,00 zł
  • JACEK -NOWY DZIEBAŁTÓW 15,00 zł
  • GRZEGORZ -ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 25,00 zł

w kasie na  plusie 916,33 zŁ

BARDZO DZIĘKUJEMY W IMIENIU NASZEJ SPOŁECZNOŚCI!!!

AKCJĘ UZNAJMY Z ZAMKNIĘTĄ  A PIENIĄDZE BĘDZIEMY WYKORZYSTYWAĆ W MIARĘ POJAWIAJĄCYCH SIĘ FAKTUR!

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Opłaciłem abonament za templatkę IPS  ? 40zł (w przeliczeniu na zł)

Mamy wiec:

Stan środków na koncie FA na dzień 4.04.2018 r,

saldo wyjściowe  916,33 zŁ

Przedłużenie  templatka - abonament   (6 miesięcy)  - 40zł

Na plusie 876,33 zł

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


AKCJĘ UZNAJMY Z ZAMKNIĘTĄ  A PIENIĄDZE BĘDZIEMY WYKORZYSTYWAĆ W MIARĘ POJAWIAJĄCYCH SIĘ FAKTUR!


Akcja może zamknięta, ale konto wpłatę jeszcze przyjmie, prawda?
Jakoś dopiero teraz trafiłem na temat. Naszywką bym nie wzgardził, ale nie muszę mieć.
Niemniej chciałbym wypłacić jakąś kwotę, bo jakby nie patrzeć, wysysam wiedzę z tegoż forum ku uprzejmości światłych


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Wolałbym żebyśmy się wstrzymali do następnej akcji, być może będzie jakiś nowy projekt w którym będzie uczestniczyć Forum, na przykład budowy naszego obserwatorium w Zatomiu, wtedy będziemy potrzebowali środki, na razie pieniądze są. 

Ps. Kwestia jest jeszcze inna:  to dobrowolna zrzutka znajomych na utrzymanie portalu, ja piszę Ile jest potrzebne a ludzie wpłacają, pieniądze natychmiast są porzytkowane na zasadzie "z łapy do papy"... nie chcę magazynować większej liczby pieniędzy a tylko tyle ile jest konieczne, by zachować ciągłość naszego Forum, stąd jestem niechętny w budowaniu kapitału społeczności, która nie ma statusu prawnego.

  • Like 1

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

09.08.2018r, opłaciłem półroczny abonament za licencję IPBoard  ? 96zł (w przeliczeniu na zł)

Mamy wiec:

Stan środków na koncie FA na dzień 09.08.2017 r,

saldo wyjściowe  876,33 zł

Przedłużenie  - abonament   (6 miesięcy)  - 96zł

Na plusie 780,33zł

 

 

 

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok to tylko literówka, którą poprawiam. Wypowiedź wprowadza podejrzliwy klimat, dlatego załączam potwierdzenie. Jak informuję każdorazowo darczyńców, abonament za nasz silnik jest półroczny.

printCard.pdf

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok to tylko literówka, którą poprawiam. Wypowiedź wprowadza podejrzliwy klimat, dlatego załączam potwierdzenie. Jak informuję każdorazowo darczyńców, abonament za nasz silnik jest półroczny.
printCard.pdf

Moja podejrzliwa? Dopytuję, bo ostatnio jak chciałem wpłacić to mówiłeś że kasa jest i nie potrzeba. Więc chciałem się upewnić że może teraz coś mogę wpłacić ;)


Synta 8" 203/1200 na Dobsonie, ZWO ASI178MM, kilka okularów i wiele planów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK spoko :)

W tym roku powinno starczyć, czekam na ten największy rachunek za hosting. Gdy to zapłacę będziemy bez kasy i trzeba będzie organizować jakąś nową akcje. Chciałbym też zauważyć, że mam zapełnione ponad 70  procent serwera, dlatego trzeba się będzie wkrótce zastanowić nad dokupieniem miejsca, lub  na przejściem na coś większego i oczywiście bardziej kosztownego. Ale na chwilę obecną środki są.

 

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Opłaciłem? cholernie drogi ;) certyfikat ssl

Mamy wiec:

Stan ?środków na koncie FA na dzień 26.09.2018 r,

saldo wyjściowe  Na? plusie? 780,33z????ł?

Przedłużenie  ssl - 153,75 zł

Na plusie 626,58zł????

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Opłaciłem półroczny? abonament za templatkę IPS  ? 40zł (w przeliczeniu na zł)

Mamy wiec:

Stan środków na koncie FA na dzień 4.10.2018 r,

saldo wyjściowe 626,58 zł

Przedłużenie?  templatka - abonament??   (6 miesięcy)  - 40zł????

Na plusie 586,58 zł

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Dokupiłem 2 Gb serwera

Mamy wiec:

Stan środków na koncie FA na dzień 30.11.2018 r,

saldo wyjściowe 586,58 zł

2 giga serwera   - 31,44zł????

Na plusie 555,14 zł

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)