Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • jolo przypiął ten temat
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Smucą mnie dwie sporawy:

1. Tłustymi literkami są zacytowane zasady głosowania - w każdej ankiecie, to już czwarta i znów trzem Jurorom trzeba było unieważnić głosy (jeden jest potrójną recydywą) - ODDAJEMY OD 1 DO 3 GŁOSÓW - maximum !!!!!

2. Bardzo mała frekwencja Jurorów :( Tego zrozumieć nie potrafię....

Dzięki Łukasz za żmudną pracę :)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OSTRZEGAM!

że kolejna (czwarta)   próba matactwa  przez wskazaną przez Jacka osobę zdyskwalifikuje delikwenta w tej edycji konkursu,  decyzją Admina Forum. :5640dc6fe5afe_08Angry:

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie można zablokować możliwość oddawania więcej niż 3 głosy? Rozwiązałoby to problem. Dla admina nie powinno być problemu to wykonać.

Celestron C8-NGT 200/1000, Sky-Watcher Pro-series MAK 150/1800, Uniwersał 90/900,
lornetka TPL 20x80 GIANT,  30x60,   canon EOS 60D, ALccd 5,  Baader UHC-S; Baader O III
PTMA Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Fobek napisał:

Czy nie można zablokować możliwość oddawania więcej niż 3 głosy? Rozwiązałoby to problem. Dla admina nie powinno być problemu to wykonać.

Nie można, ale co tu blokować - Jasno jest napisane o tym w Regulaminie, przypominam o tym wielkimi bukwami w pierwszym poście Ankiety, a ludziska (OCZYWIŚCIE ZDECYDOWANA WIĘKSZOŚĆ NIE)  swoje >:O
Najczęściej powtarzające się wytłumaczenie na PW - ,,Oj sorki - roztargnienie" :( 

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też, ja zawsze oddaję tylko jeden głos :)

"Roztacza się przede mną niezbadany ocean prawdy." - Sir Isaac Newton
Photo: NEQ6 Pro SynScan, N150/750+mod + SW80/400+Orion SSAG, MPCC MkIII, Canon EOS 350D unmod.
Visual: SW MAK 180, SW 120/600, AZ4, Baader Scopos 30 mm, WO SWAN 20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokada rozwiązała by ten problem mimo to zawsze wybieram 3 najlepsze prace i nie zrobiłem jeszcze błędu.

Celestron C8-NGT 200/1000, Sky-Watcher Pro-series MAK 150/1800, Uniwersał 90/900,
lornetka TPL 20x80 GIANT,  30x60,   canon EOS 60D, ALccd 5,  Baader UHC-S; Baader O III
PTMA Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas głosowania widać ile się ptaszków postawiło, a przed wciśnięciem "zagłosuj" można jeszcze to sprawdzić, przeliczyć :)

 Takahashi FSQ 106ED, TS 50/205 guidescope, NEQ6pro belt mod, QHY8L, ALccd5L-IIc, 550d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, jolo napisał:

Spora frekwencja i co najważniejsze -  wszystkie oddane głosy są ważne - brawo!

Brawo Wy Szanowni Jurorzy :)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem, że wszyscy wiedzą jak głosować.... Panowie nie oddajemy 8 albo 4 głosów :(
Oddajemy 1, 2 lub maksymalnie 3 ! Gdy oddamy więcej - cytat z Regulaminu ,, 8.3  Wszystkie głosy jurora, który w głosowaniu wskaże więcej niż trzy prace, stają się automatycznie głosami nieważnymi."

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem ostatnie w tym roku statystyki za miesiąc grudzień. Jutro zrobię listę jurorów, którzy głosowali każdego miesiąca (choć niekoniecznie oddali za każdym razem po trzy głosy) i spośród nich zostaną wylosowane podobnie jak w zeszłej edycji dwie osoby, które otrzymają pamiątkowy album konkursowy AD2016. Pod warunkiem oczywiście wzięcia udziału w głosowaniu rocznym :)

A teraz już zostawiam wszystkich ze zdjęciami, żeby się przygotować na wielki finał za 10 dni :) 

  • Like 1

jolo-astrojolo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Łukasz za kawał solidnej roboty :)

A teraz apel - Proszę!!! Pomóżcie troszkę - robimy to po nocach - dajcie troszkę odpocząć....
Przygotowałem sobie już wstępnie ankietę pod fotografiami roku, jest napisane wielkimi literami od kiedy ankieta rusza i.... musiałem ją wywalić :( Już trzech jurorów zagłosowało.....
Będę musiał to zrobić na ostatnią chwile i znów w nocy :(

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że zamykanie tematy nie działa na ankiety. Ale może można jakoś ukryć temat z ankietą tak by był nie widoczny dla szarych użytkowników do odpowiedniego czasu? 

Niektórzy bardzo muszą  lubić ankiety, może to jakiś rodzaj uzależnienia. Nie ważne co jest napisane, jak jest możliwość zaznaczenia, to trzeba bez względu na okoliczności odhaczyć jakiś podpunkt :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DarX86 napisał:

Wiem, że zamykanie tematy nie działa na ankiety. Ale może można jakoś ukryć temat z ankietą tak by był nie widoczny dla szarych użytkowników do odpowiedniego czasu? 

 

Darku - zrobiłem dwa w jednym - aby wszystkim było łatwiej. Oglądamy fotografie i na tej samej stronie głosujemy, bez szukania, bez przechodzenia i nie można ukryć samej ankiety :(
Ale przecież wystarczy przeczytać od kiedy głosujemy..... Chyba masz rację niektórzy lubią... nawet 9 głosów oddać jak można 3... :(

  • Like 2

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to by poprawiło coś Twój komfort ale może warto by było np zrobić tak, że ankietę puścić od południa pierwszego dnia miesiąca, zamiast od północy? Miałbyś może trochę więcej luzu, a myślę  że nie wypłynęłoby to negatywnie na głosowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu całego roku 2016 na zdjęcia głosowało 158 różnych jurorów - może w roku 2017 wszyscy będą głosować co miesiąc :)

We wszystkich miesiącach przynajmniej jeden głos oddali użytkownicy (kolejność przypadkowa *):

  1. Przemek_K
  2. Damian P.
  3. Pawcio
  4. wessel
  5. Anva
  6. Energetyk
  7. Fobek
  8. szdom1
  9. jcbo
  10. DarX86
  11. dziki1
  12. Lukasz83
  13. przemo77
  14. Ossek
  15. gryf188
  16. bujarek
  17. ivonia
  18. miron
  19. sferoida
  20. Ciekawska
  21. marko7
  22. Jacek E.
  23. WIESIEK31

Gratuluję wytrwałości i systematyczności :) Dla dwóch osób z tej listy zostaną rozlosowane nagrody w postaci albumu konkursowego, o ile, tak jak pisałem, nie zapomną zagłosować w finale rocznym. Losowanie tak jak ostatnio zostanie zrobione przy pomocy MultiMulti i odbędzie się po ogłoszeniu wyników głosowania rocznego. 
Jeśli ktoś uważa, że lista jest niekompletna to proszę o kontakt - pomyłki się zdarzają :( 

* - to znaczy, nie całkiem przypadkowa, ale jeśli ktoś odgadnie sposób, w jaki jest uporządkowana lista, to dostanie tytuł Wielkiego Statystyka Forum Astronomicznego :) 

  • Like 2

jolo-astrojolo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • jolo odpiął ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)