Skocz do zawartości

Koszty XII Zlotu


Rekomendowane odpowiedzi

Koszty XII Zlotu nie uległy zmianie! 
 

Tradycyjnie Ubezpieczamy zlot na ok 70-80 tyś w PZU od nieszczęśliwszych wypadków. Może to nie jest najtańszy ubezpieczyciel ale moim zdaniem pewny.

Koszt opłaty zlotowej  to 20 zł.

Ubezpieczenie( działa w dniu wyjazdu oraz powrotu także w drodze i na ewentualnym spływie)

Koszty organizacyjne identyfikatory (zawieszki + drukowanie),ognisko i grill (kiełbasa śląska, ilość kg zależy ile nas będzie, chleby keczupy, musztardy) Jak zwykle nie będzie zrzuty na zlocie...wszystko kupię u siebie w miejscowej masarni i przywiozę z "gwarancją" jakości wędlin +Ubezpieczanie itd.

Koszt wyżywienia (śniadanie+obiadokolacja) to 40zł
Obiadokolacja 25zł
Śniadanie 15zł

Dla chętnych oczywiście do wykupienia kolacja za 15zł

Ale ta opcja z TRZECIM POSIŁKIEM jest oczywiście dostępna "dla chętnych!"


Koszt noclegów to jak zawsze 35zł niezależnie czy będzie to Pyralndia, Potrawy,  Stara szkoła
Razem jak zawsze 75zł doba


Dopłacamy zatem jak zawsze (po uogólnieniu) 20zł dodatkowo do każdej opcji tytułem opłaty zlotowej .


Czyli trzy doby od czwartku do niedzieli 245 zł
Czyli dwie doby od piątku do niedzieli 170 zł




wpłacamy na

77 2490 1044 0000 4200 3363 9796


Robert Twarogal

(tyle starczy by wysłać przelew gdy ktoś chciał więcej danych proszę na PW) Wplata musi zawierać Wasz nick i zdanie "XII zlot w Zatomiu" !

Decydujemy się na jedną z opcji.Wpłaty będą księgowane na bieżąco w temacie zlotowym obok listy deklarujących....
Ostateczny termin wpłat to środa   28 marca 2016 macie kupę czasu, jak zawsze po terminie skreślam z listy tych co nie wpłacili.

W poniedziałek wieczorem wysyłam kasę do Zatomia i opłacam imprezę po tym dniu kasa będzie nie do odzyskania..

Czekam na Wasze wpłaty. :)

 

 

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

witam serdecznie, ja tak po cichu podpytam się kiey planowany jest następny zlot. Jestem tu nowa a chcialabym wybrać się na taki zlot celem doszkolenia samego siebie. Będe wdzięczna za informacje. Interesuje mnie termin w okolicy września/pażdziernika.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, meggiw napisał:

witam serdecznie, ja tak po cichu podpytam się kiey planowany jest następny zlot. Jestem tu nowa a chcialabym wybrać się na taki zlot celem doszkolenia samego siebie. Będe wdzięczna za informacje. Interesuje mnie termin w okolicy września/pażdziernika.

Witaj na FA :)
Tak po cichu Cię pokieruje ;) http://www.forumastronomiczne.pl/index.php?/topic/9994-xiii-zlot-w-zatomiu-2909-02102016r-zapisy/

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję, jakoś nie potrafię się odnależć. Chcialam się przedstawić, napisać o sprzęcie, poznać Was, podpytać o to i owo. Podpytać o zlot, o którym marzę już od 2 lat (bo kupiłam sprzęt i go nie ogarniam) i w ogole. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, meggiw napisał:

a jesteś w stanie mi podpowiedzieć, czy są miejsca? Jakie zakwaterowanie (z wyżywieniem) mam wybrać?

Skopiuj listę, na końcu swojego posta się dopisz - z odpowiednim czasie wniesiesz opłatę za cały około 240 zł i Masz miejsce na najwspanialszym w świecie zlocie astronomicznym :) Proponuje poczytać relacje z poprzednich - miłej lektury :)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Dnia 5.05.2016 at 20:30, meggiw napisał:

czy to jest łączony zlot z forum AstroCD?

A skąd taki pomysł? :))

25 minut temu, meggiw napisał:

Hej mam pytanie, kiedy można wpłacić zaliczkę na zlot wrzesień/pażdziernik? I jeszcze jedno skoro jestem 40 na liście to czy jest szansa, że będa dla mnie miejsca? (4 osoby z wyżywieniem w Pyrlandii :))

Wiesz, mamy jeszcze czerwiec w pokoju nr 4 jesteś (piąty/piąta), stąd jeśli Koledzy Cię zaakceptują z mojej strony "no problem" najlepiej dogadaj się z mieszkańcami tegoż lokumease! Koszty podamy pewnie pod koniec lipca.

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pyrlandii są już ustalone ekipy, znanych sobie osób.  Możliwe jest dokooptowanie jednej osoby  "extra" w porozumieniu z innymi mieszkańcami.

Jeśli chcesz osobnego pokoju dla czterech osób, rezerwuj lokal w "Starej szkole pod kasztanami " .

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, meggiw napisał:

hm, wyszło chyba nieporozumienie bo ja nie chcę być czwarta w pokoju nr 4 (przyznaje bez bicia, że nie wiem jakie i ile jest pokoi, bo wybieram się na zjazd po raz pierwszy). Ja potrzebuję jeden pokój dla 4 osób z wyżywieniem.

Szanowna Koleżanko - klikając w aktywne odnośniki tego tematu zorientujesz się i w lokalizacji spanek i w cenie i programie - będziesz już niemal jak zlotowiczka. Pilnuj tematu wpłat, który założy Admin pod koniec sierpnia i wszystko będzie grało :)
Proponuję również przejrzenie relacji z poprzednich zlotów - miłej lektury :)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, meggiw napisał:

a podpowiedzcie jak to wygląda czy jeśli spanko  jest w lokum pod kasztanami to zlot jest jakoś porozdzielany? czy nadal jesteśmy wszyscy razem, jedną ekipą? Jak to wygląda pod względem organizacyjnym?

dzięki za linki.

Jesteśmy jedną zlotową ekipą - wspólnie obserwujemy, fotografujemy, słuchamy arcyciekawych prelekcji, pieczemy kiełbachy przy ognichu i posiłkujemy :)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczysz taki wątek tylko z XIII pod koniec sierpnia - będzie czas do minimum połowy września. Spokojnie :)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)