Skocz do zawartości

Kopernik


Pery

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, piotrkusiu napisał:

Ale to u nas już było - nazywało się ŚREDNIOWIECZE i się nie udało.

Było? Obyś się nie mylił z tym czasem przeszłym, bo jest sporo oznak nawrotu :klapouchy:

  • Like 4

...Podajmy sobie ręce wraz, bo źle stuleciu z oczu patrzy.

Bułat Okudżawa

Lornetki 9×28, 10x32, 12x56, 15x56, 20x77 (i parę innych w najbliższej rodzinie ).

Katalog Caldwella wg gwiazdozbiorów.pdf Katalog Messiera wg gwiazdozbiorów.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się Jego tok myślenia :5640dc6e20115_02Laugh: (sarkazm).

Niedobrze jednak żeby taki temat był bo każdy ma prawo wierzyć w co chce (np. w spaghetti czy w płaską ziemię, w Boga i co tam jeszcze sobie ludzi wymyślili).  A to, że dowody mówią o tym, że się obraca to inna sprawa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, karl napisał:

Podoba mi się Jego tok myślenia :5640dc6e20115_02Laugh: (sarkazm).

Niedobrze jednak żeby taki temat był bo każdy ma prawo wierzyć w co chce (np. w spaghetti ...

Lubię spaghetti

  • Like 1

...Podajmy sobie ręce wraz, bo źle stuleciu z oczu patrzy.

Bułat Okudżawa

Lornetki 9×28, 10x32, 12x56, 15x56, 20x77 (i parę innych w najbliższej rodzinie ).

Katalog Caldwella wg gwiazdozbiorów.pdf Katalog Messiera wg gwiazdozbiorów.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Pery napisał:

Noo,to już sam nie wiem czy Kopernik miała rację:)

 

Ja tylko jestem bardzo ciekaw czy ten człowiek w to co mówi wierzy, czy tylko mówi ?????? Bo jeśli wierzy i to jest przyjmowane przez jego słuchaczy w jego kraju a priori to..........

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były tematy na forum i to nie jeden raz o płaskiej Ziemi itp. i jak widać było są osoby które w to wierzą więc nic dziwnego nie jest w tym filmiku. Szkoda, że czasem osoba która jest wierząca (mam na myśli największe religie) nie ufa rozumowi mimo że Bóg (katolicki czy inny) pod to dał nam go by rozumieć świat w którym żyjemy.  Ale co poradzić ? Wierzą w to to niech wierzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier....! Przecież to są jakieś jaja. Rozumiem, że wyznający teorie spiskowe przedstawiają jakieś pseudo dowody ażeby podważyć fakty ale to co mówi ten facet to przecież jest bzdura nad bzdurą!

Baner III.jpg

Wizual: Skymaster 15x70, SYNTA 10"
Foto: SW 150/750+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu: HEQ5
Foto: TS 130/910+ATIK 383l, guide: SW 80/400+QHY5, na montażu EQ6
Szybka pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio rzuciłem o ścianę książka Jonathana Graya o datowaniu, z resztą wszystkie jego książki takie są. Facet tak przekonująco pisze dostarczając takich argumentów za np. kreacjonizmem, że trudno mu nie wierzyć 😆. A jak trafi na podatny grunt to kiełkuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)