Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Noo,to już sam nie wiem czy Kopernik miała rację:)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
17 minut temu, piotrkusiu napisał:

Ale to u nas już było - nazywało się ŚREDNIOWIECZE i się nie udało.

Było? Obyś się nie mylił z tym czasem przeszłym, bo jest sporo oznak nawrotu :klapouchy:

• Like 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podoba mi się Jego tok myślenia :5640dc6e20115_02Laugh: (sarkazm).

Niedobrze jednak żeby taki temat był bo każdy ma prawo wierzyć w co chce (np. w spaghetti czy w płaską ziemię, w Boga i co tam jeszcze sobie ludzi wymyślili).  A to, że dowody mówią o tym, że się obraca to inna sprawa.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
6 minut temu, karl napisał:

Podoba mi się Jego tok myślenia :5640dc6e20115_02Laugh: (sarkazm).

Niedobrze jednak żeby taki temat był bo każdy ma prawo wierzyć w co chce (np. w spaghetti ...

Lubię spaghetti

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wierzę w dinozaury! Nawet sobie awatar zrobiłem na ich cześć!

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
13 godzin temu, Pery napisał:

Noo,to już sam nie wiem czy Kopernik miała rację:)

Ja tylko jestem bardzo ciekaw czy ten człowiek w to co mówi wierzy, czy tylko mówi ?????? Bo jeśli wierzy i to jest przyjmowane przez jego słuchaczy w jego kraju a priori to..........

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Były tematy na forum i to nie jeden raz o płaskiej Ziemi itp. i jak widać było są osoby które w to wierzą więc nic dziwnego nie jest w tym filmiku. Szkoda, że czasem osoba która jest wierząca (mam na myśli największe religie) nie ufa rozumowi mimo że Bóg (katolicki czy inny) pod to dał nam go by rozumieć świat w którym żyjemy.  Ale co poradzić ? Wierzą w to to niech wierzą

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja pier....! Przecież to są jakieś jaja. Rozumiem, że wyznający teorie spiskowe przedstawiają jakieś pseudo dowody ażeby podważyć fakty ale to co mówi ten facet to przecież jest bzdura nad bzdurą!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przetłumacz ludziom co wierzą że Ziemia jest płaska albo że żyjemy wewnątrz niej że tak nie jest. Oni z jakiś powodów nie uznają faktów. Ciekawe czemu ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ostatnio rzuciłem o ścianę książka Jonathana Graya o datowaniu, z resztą wszystkie jego książki takie są. Facet tak przekonująco pisze dostarczając takich argumentów za np. kreacjonizmem, że trudno mu nie wierzyć 😆. A jak trafi na podatny grunt to kiełkuje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja sobie oszczędziłem. Już po przeczytaniu próbki było widać, że albo to jest oszołom goniący za sensacją albo ktoś na tyle bystry, by napisać książkę, na którą zawsze nabierze się trochę oszołomów goniących za sensacją.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta