Skocz do zawartości
  • Partner F.A.

• Nasz miesięcznik

• Ostatnie aktualizacje statusu

• prestoneq

Ależ dzisiaj trafiłem, wieczór pogodny, księżycowy i długo wyczekiwany spektakl światłocieniowy: "oczy Claviusa" 
      · 7 odpowiedzi
    • Jacek E.

Ostatni raz w tym roku!
      · 0 odpowiedzi
    • lukost

Nawet krótka sesja pod zimowym, skrzącym się niebem potrafi znacząco ograniczyć wkur...nie i przywrócić właściwe proporcje w ocenie otaczającej rzeczywistości.
      · 13 odpowiedzi
    • piotrkusiu

W środę kalendarz astronomiczny z Gazetą Wyborczą.
      · 1 odpowiedź
    • sferoida

Po czarnym piątku i cyber poniedziałku nastał astro wtorek i promocja na Sky Safari się pojawiła
      · 2 odpowiedzi
    • sferoida

Niedługo będzie jak w mrowisku

· 0 odpowiedzi
    • lukost

Piękna noc - sucha, przejrzysta, z lekkim mrozem. Teraz nadciągnęły chmury, ale co nałowilem mgiełek to moje. Najbardziej jestem zadowolony z rozpracowania tematu galaktyczek schowanych w rejonie Messiera 44. 
      · 8 odpowiedzi
    • Esku1RES

Wiele lat temu moja żona (będąc jeszcze początkującym kierowcą) miała nieprzyjemny i kosztowy epizod z uszkodzeniem miski olejowej i nie tylko
      Na pamiątkę tego zdarzenia (i ku przestrodze) zachowałem "zjechany" tłok silnika.
      Dzisiaj montowałem testowo teleskop w nowym obserwatorium i zabrakło mi trochę przeciwwagi. Cóż, mój "ból" związany z tamtym wydarzeniem sprzed lat wydał mi się dziś trochę znośniejszy   

· 1 odpowiedź
  • Fotografia miesiąca FA

• Nasz konkurs, weź udział - zapraszamy :)

• Tylko dla wizualowców ;)

• Ostatnio w Serii Gwiazdowej

• Warto odwiedzić

• Statystyki Forum Astronomicznego

• Tematów
      15349
    • Użytkowników
      7890
    • Najwięcej online
      17555
      22.09.2019 09:49

Najnowszy użytkownik
    fistfistfist
    Rejestracja 01.12.2019 20:36
  • Nadchodzące wydarzenia

• Kto obchodzi dziś urodziny

1. szdom1
      szdom1
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy pliki cookies w Twoim systemie by zwęszyć funkcjonalność strony. Możesz przeczytać i zmienić ustawienia ciasteczek , lub możesz kontynuować, jeśli uznajesz stan obecny za satysfakcjonujący.

© Robert Twarogal, forumastronomiczne.pl (2010-2019)