Welcome to Forum Astronomiczne

Zarejestruj się w naszej astronomicznej społeczności , aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji.

Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mogła/mógł:

Tworzyć nowe tematy, pisać w istniejących, oceniać posty innych userów , wysyłać prywatne wiadomości, aktualizować statusy, korzystać z poczty, zarządzać swoim profilem i wiele, wiele więcej!

Piotr Brych

Użytkownik
 • Zawartość

  172
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

210 Excellent

O Piotr Brych

 • Tytuł
  Deneb
 • Urodziny

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 1. Nadrabiam opóźnienie z poprzednich numerów. Dzisiaj, 26 czerwca, prenumeratorzy otrzymali lipcowe wydanie Astronomii w wersji elektronicznej. Najprawdopodobniej 30 czerwca wysłana zostanie także wersja papierowa. Przypominam o promocji za świadectwa, która kończy się 15 lipca a z której już niektórzy skorzystali zyskując nawet 30% ceny prenumeraty. Ponadto na 5 osób ze średnią 6,0 czeka roczna prenumerata Astronomii zupełnie gratis. Miłej lektury!
 2. Zgoda jest potrzebna. Gdybyś chciał w przyszłości publikować jakiś materiał z Astronomii, napisz na redakcja@astronomia.media.pl. Być może udzielę zgody a może nawet podeślę Ci oryginalny obraz wysokiej jakości z gazety.
 3. Dzisiaj otrzymałem z drukarni majowe wydanie Astronomii, które zaliczyło największe w historii wydawania czasopisma opóźnienie. Wszystkich oczekujących bardzo przepraszam i zapewniam, że pracuję nad tym aby taka sytuacja się już więcej nie powtórzyła. Dzisiaj też wyszły przesyłki do prenumeratorów. Liczę, że Poczta Polska nie pogłębi jeszcze zbytnio tego opóźnienia. Przypominam, że w przypadku opóźnienia na profilu fb Astronomii zamieszczam fragmenty gazety które szybko tracą swoją aktualność (np. kalendarz astronomiczny).
 4. Zalbar 29 marca 2017 ul kaszubska 27 m 8 szczecin Baltazar Orlowski

  1. MaPa

   MaPa

   Nie do konca adres jest potrzebny wszystkim ;)

 5. Jeżeli jeszcze nie masz konta na FA i nie miałeś jeszcze kontaktu z miesięcznikiem Astronomia - skorzystaj z naszej promocji i załatw obie sprawy za jednym zamachem! Załóż konto na Forum Astronomicznym i odbierz prezent w postaci darmowego egzemplarza najlepszego polskiego czasopisma astronomicznego. Napisz na redakcja@astronomia.media.pl podając w tytule "Nowy użytkownik Forum Astronomicznego" a w treści listu: Twój login na FA, datę założenia konta (musi być 2017 rok) i adres (z kodem pocztowym) na który bezzwłocznie wyślemy, bez żadnych zobowiązań, darmowy egzemplarz miesięcznika "Astronomia".
 6. Promocja zostaje przedłużona na 2017 rok.
 7. Wczoraj ukazało się lutowe wydanie Astronomii. Miesięcznik od tego miesiąca zaczyna przechodzić zmiany - więcej tekstów, mniej tabel, prostsze tematy. Trwa specjalna promocja w której każdy prenumerator wersji drukowanej dostaje darmowo także wersję elektroniczną miesięcznika, której plusem jest dodatkowo to, że ukazuje się na około 10 dni przed dostawą wersji drukowanej - pomijamy bowiem czas spędzony w drukarni i na poczcie.
 8. Styczniowe wydanie Astronomii już u prenumeratorów wersji elektronicznej i nie tylko - albowiem zgodnie z tradycją Nowy Rok = nowa promocja. Teraz każdy prenumerator wersji drukowanej może otrzymać zupełnie za darmo wersję elektroniczną. Wystarczy, że poda maila na który na ok. 10 dni przed ukazaniem się wersji drukowanej otrzyma cały numer w formacie pdf.
 9. Przypominam wszystkim którzy kupowali coś ostatnio w Delcie i jeszcze nie skorzystali z tej promocji lub mają zamiar coś kupić, że: Przy zakupie towaru w cenie od 300 zł wzwyż w terminie do końca tego roku, można otrzymać darmową prenumeratę Astronomii. Warunki są proste: 1. kupujemy coś w Delcie przez internet lub w salonie do 31 grudnia 2016 r., zachowujemy paragon/fakturę 2. robimy skan paragonu/faktury i jeszcze w tym roku przesyłamy na adres redakcja@astronomia.media.pl 3. w mailu ze skanem podajemy adres na który ma przychodzić prenumerata Co ważne: Jeśli ktoś zakupił już jakiś towar w Delcie (po 28 kwietnia 2016 r.) a nie skorzystał z promocji - może to jeszcze do 31 grudnia zrobić, robi wtedy tylko punkty 2 i 3. Szczegóły na: https://deltaoptical.pl/darmowa-prenumerata-astronomii,s35.html http://www.astronomia.media.pl/pro.html
 10. Praca nad wydaniem grudniowym zakończona. Osoby oczekujące promocji nie powinny być zawiedzione bo przygotowaliśmy ich aż 3 (poza tymi które są na stałe). Teraz kupując prenumeratę drukowaną, równoległą prenumeratę elektroniczną otrzymasz gratis. Kupując zaś prenumeratę elektroniczną dostaniesz za darmo dodatkowo 3 wydania (w przypadku prenumeraty rocznej) lub nawet 6 wydań (gdy zakupisz prenumeratę dwuletnią). Ale najbardziej świąteczną jest ta w której możesz komuś sprawić prezent, kupując drugą prenumeratę za pół ceny. Szczegóły na stronie www.astronomia.media.pl/pro.html
 11. Aktualne wydanie Astronomii powinno już być u prenumeratorów w domach. Jeżeli do kogoś listopadowy numer jeszcze nie dotarł - proszę o kontakt.
 12. Wczoraj doszło z drukarni październikowe, 52. już wydanie Astronomii. Także wczoraj zostało wysłane do prenumeratorów wersji drukowanej których ostatnio sporo przybyło. Dzisiaj powinno znaleźć się w ich skrzynkach pocztowych. Również dzisiaj powinno pojawić się w Empikach i InMedio.
 13. Dzisiaj 51. wydanie drukowane Astronomii powinno trafić do skrzynek pocztowych prenumeratorów (wersja elektroniczna dostępna była już tydzień temu). Gdyby ktoś chciał zapoznać się bliżej z naszym miesięcznikiem proszę o maila na redakcja@astronomia.media.pl . Miłej lektury!
 14. Ukazało się 50. wydanie Astronomii. Z tej półokrągłej okazji sierpniowa Astronomia ma 120 stron, oczywiście w starej, 84-stronnicowej cenie. Objętość materiału i okres wakacyjny spowodowały lekkie opóźnienie wydania. Wersja elektroniczna dostępna jest już od tygodnia, drukowana będzie dostępna za 2 dni. Zapraszam do lektury.
 15. 123 lat (tak, aby pobić rekord świata) w zdrowiu i pomyślności!