Skocz do zawartości

PTMA Szczecin Nr. konta, Wpisowe, Prenumerata Urani


Jacek 2

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy,

 

Dziś założyłem nowe konto bankowe na które możecie przelewać pieniądze za wpisowe do PTMA, oraz dla chętnych prenumeratę Urani.

 

Przepraszam że dopiero od dziś to konto, jednak nie mieliśmy możliwości założenia go na oddział PTMA Szczecin. Na razie do wpłat typu: wpisowe, prenumerata Urani, ewentualne inne drobne wpłaty będziemy dysponować tym kontem.

 

Ze swojej strony chciałbym uniknąć na czwartkowym spotkaniu zbierania składek gotówką (choć wiem że nie wszyscy zdążycie przelać pieniądze do czwartku) Jednak w miarę swoich możliwości postarajcie się dokonać wpłat przed spotkaniem.

Wówczas będę mógł wszystkim tym od których przelew otrzymam, wydrukować dowody wpłaty już w domu.

 

Janusz Wiland udostępnił nam swój autorski program "PTMA Finanse" dzięki któremu łatwiej będzie rozliczać się z centralą, drukować kwity KP, KW, prenumerować Uranię, itp. Program potrzebuje dość szczegółowych danych członków PTMA Szczecin. Brakuje mi trochę Waszych danych przeważnie są to numery telefonu ale nie tylko. Mam nadzieję że w czwartek zdołam je uzupełnić.

 

Przypominam jak wyglądają wysokości składek.

 

Tabela opłat

1. Jednorazowe wpisowe 5 zł

2.a. Roczna składka członkowska, normalna 50 zł

albo

2.b. Roczna składka członkowska, ulgowa (dla uczniów, studentów, rencistów,

emerytów i prenumeratorów Uranii) 40 zł.

2.c. Roczna składka członkowska dla osób poniżej 16-go roku życia. 20 zł

3.a. Prenumerata roczna Uranii - Postępy Astronomii przy dostawie do domu. 40 zł

3.b. Prenumerata roczna Uranii - Postępy Astronomii do odbioru w oddziale. 30 zł

Prenumerata nie jest obowiązkowa, ale gorąco namawiamy. Termin wpłat na

prenumeratę (6 numerów rocznie): 31 stycznia 2014.

4. Można także wpłacić darowiznę na rzecz Oddziału w dowolnej wysokości.

5. Legitymacja członkowska, pierwszy egzemplarz gratis

Przykłady opłat:

Wpisowe + składka roczna normalna 55 zł

Wpisowe + składka roczna normalna + Urania odbierana w oddziale 75 zł

Wpisowe + składka roczna normalna + Urania z wysyłką do domu 85 zł

Wpisowe + składka roczna ulgowa 45 zł

W TYTULE PRZELEWU KONIECZNIE PODAJCIE SWOJE, IMIĘ NAZWISKO ORAZ CZEGO DOTYCZY WPŁATA.

 

Namiary na konto

 

Jacek Podbiera

 

BZ WBK

 

49 1090 2268 0000 0001 2274 9687

 

Pozdrawiam

 

Jacek Podbiera (skarbnik)

 

  • Like 1

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy członkowie PTMA Szczecin.

 

Pragną poinformować że do dziś wpłynęły na na konto składki od 21 zadeklarowanych osób (liczba deklaracji to 36)

 

w tym 15 osób wyraża chęć prenumeraty Uranii.

 

Ja muszę wysłać zamówienie prenumeraty do czwartku.

 

Proszę wszystkich którzy jeszcze nie uiścili stosownych opłat, zwłaszcza chętnych na prenumeratę o szybkie wpłaty na wyżej podane konto.

 

Pozdrawiam

Jacek

SW 1200/250 flex, trzy lornetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)