Welcome to Forum Astronomiczne

Zarejestruj się w naszej astronomicznej społeczności , aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji.

Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mogła/mógł:

Tworzyć nowe tematy, pisać w istniejących, oceniać posty innych userów , wysyłać prywatne wiadomości, aktualizować statusy, korzystać z poczty, zarządzać swoim profilem i wiele, wiele więcej!

midimariusz

Programy i strony www
 • Zawartość

  241
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana midimariusz w Rankingu w dniu 23 Luty

midimariusz posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

261 Excellent

O midimariusz

 • Tytuł
  Opiekun programy i strony
 • Urodziny 19.01.1977

Contact Methods

 • Website URL
  http://midimariusz.blox.pl/html

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zamieszkały
  Czerwona Woda (k. Zgorzelca)
 • Interests
  [light1=http://midimariusz.blox.pl]http://midimariusz.blox.pl/resource/logo.jpg[/light1]

Converted

 • Miejsce zamieszkania
  Czerwona Woda k. Zgorzelec
 1. Aktualne
 2. Jedna osoba zamówiła u mnie ten moduł, ale oczywiście zgubiłem nr telefonu. Bardzo proszę o kontakt.
 3. aktualne
 4. aktualne
 5. Aktualne Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
 6. Sprzedam nowy moduł (FocusDream) do zdalnego ustawiania ostrości (np.: z laptopa) do wyciągu okularowego np.: Sky Watcher, Orion lub innych podobnych. Bardzo przydatne dla astro fotografów. Z jednej strony podpinamy kabelkiem USB do komputera, z drugiej strony podłączamy moduł zamiast oryginalnego pilota. Wgrywamy sterowniki z płytki CD i możemy zdalnie sterować wyciągiem okularowym! Moduł został sprawdzony i na 100% jest sprawny. Sterowniki drivers znajdują się na płycie, natomiast cały folder FocusDream Control Panel trzeba koniecznie skopiować z płyty DVD na dysk twardy, bo inaczej nie będzie działać. Sterowanie może odbywać się z różnych programów np.: MaximDL, FocusMax i wiele innych. Na początku patrzymy w menadżerze urządzeń na jakim porcie jest nasze urządzenie zainstalowane. U mnie jest port COM2 i na taki sam port trzeba ustawić w panelu kontroli FocusDream Control Panel. Instrukcja obsługi Film na youtube Cena 240 zł + koszt przesyłki 20 zł Moduł pochodzi stąd i oryginalnie kosztuje 59 USD. Mam 1 sztukę.
 7. Aktualne
 8. Aktualne
 9. Konfigurowanie wirtualnego klienta portu COM szeregowego Opis: W tym dokumencie opisano kroki wymagane do skonfigurowania wirtualnego klienta portu szeregowego Eterlogic VSPE. (do uruchomienia sterowania przez moduł SynTrek TrekFi bez pilota przez WiFi z poziomu komputera PC lub laptopa) Wymagania: Router LANCOM z interfejsem szeregowym Oprogramowanie do emulacji Eterlogic VSPE SetupVSPE.zip Konfiguracja: 1) Z menu Device wybierz element Create . 2) W polu Typ urządzenia wybierz opcję Para i kliknij Dalej . 3) Utwórz wirtualne porty szeregowe i kliknij Finish (Zakończ) . 4) Ekran główny VSPE wyświetli teraz skonfigurowane kroki i Status . 5) W menu Urządzenia wybierz element Utwórz ponownie . 6) W polu Typ urządzenia wybierz TcpClient, a następnie kliknij przycisk Dalej . \ 7) W poniższym oknie wprowadź zdalny adres IP , nr portu źródłowego i port TCP , które zostały wcześniej skonfigurowane w Twojej sieci LANCOM. Na koniec kliknij Finish . Informacja: Tutaj zostanie wyjaśnione ustawienie serwera COM na routerze LANCOM 8) Ekran główny VSPE dodatkowo wyświetla skonfigurowany klient TCP i Status .
 10. Tu jest filmik jak poustawiać TrekFi bez pilota TUTAJ jest instrukcja jak to podłączyć pod komputer PC lub laptopa. To jest ten moduł na WiFi (w filmie na BT tez jest dostępny do sprzedaży)
 11. Fakt. Oryginalne kosztują 190 dolarów (około 800zł + wysyłka z USA + cło i Vat to jakieś 250-300 zł dodatkowo), a te konkurencyjne wychodzą raptem po 210 zł. To kolosalna różnica. Oczywiście jest szansa (raczej nikła), że nie oclą (cło jest naliczanie powyżej 150 dolarów) tej elektroniki to będzie "nieco" taniej. Ale poniżej 1 000 zł w sumie za całość, to bym się nie spodziewał. A za taką kwotę to już można kupić niezły okular.