Welcome to Forum Astronomiczne

Zarejestruj się w naszej astronomicznej społeczności , aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji.

Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mogła/mógł:

Tworzyć nowe tematy, pisać w istniejących, oceniać posty innych userów , wysyłać prywatne wiadomości, aktualizować statusy, korzystać z poczty, zarządzać swoim profilem i wiele, wiele więcej!

midimariusz

Programy i strony www
 • Zawartość

  245
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana midimariusz w Rankingu w dniu 23 Luty

midimariusz posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

261 Excellent

O midimariusz

 • Tytuł
  Opiekun programy i strony
 • Urodziny 19.01.1977

Contact Methods

 • Website URL
  http://midimariusz.blox.pl/html

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zamieszkały
  Czerwona Woda (k. Zgorzelca)
 • Interests
  [light1=http://midimariusz.blox.pl]http://midimariusz.blox.pl/resource/logo.jpg[/light1]

Converted

 • Miejsce zamieszkania
  Czerwona Woda k. Zgorzelec
 1. Jest nowy rok, kolejne lato i kolejna Astronomia - Praktyczny przewodnik na wakacje Tak jak przed rokiem o astronomii opowiada Karol Wójcicki. Jest tutaj bardzo dużo artykułów do poczytania. Celowane są głównie do amatorów zaczynających dopiero przygodę z astronomią. Pisane są lekkim piórem w sposób przystępny dla laika nie mającego pojęcia o astronomii. Polecam na wakacyjne ciepłe dni. Cena 13,99 zł. 124 strony Format A4 Wydawnictwo - AGORA (Wyborcza)
 2. 1. Kupię kitowy okular od Synty Super Ploosl 25 2. Kupię szukacz do SkyLuxa - wchodzi do wyciągu 1,25". Nie musi być oryginalny.
 3. tu jest film jak podłączyć moduł do laptopa Do montaży azymutalnych AZ SkyWatcher, ORION (np.: Virtuoso) jest TrekFiAZ Sterowanie przez WiFi - o czym nie wspomnieli koledzy, ma ogromną przewagą nad BT: - brak latencji - teleskop reaguje w czasie rzeczywistym - brak opóźnień - bardzo duży komfort w użytkowaniu TUTAJ zrobiłem grupowanie tych modułów Jak pisałem wcześniej te same moduły są też w wersji na BT. Cena niestety sporo wyższa niż te za 100 zł z OLX. Jest jeszcze osobny moduł do sterowania montażami iOptron - nazywa się TonFi
 4. Niestety nie znam tego modułu.
 5. Moduł jest w 100% sprawny. W razie czego oferuję zdalną pomoc przy ewentualnych problemach z ustawieniem modułu. Mogę go wysłać bezpłatnie do przetestowania z możliwością jego zwrotu bez zobowiązań finansowych. Oczywiście nowemu użytkownikowi nie zaufam.
 6. Moduł jest w 100% sprawny. Kolega miał problem z zasilaniem modułu (teleskopu) stąd był problem z jego ustawieniem. W warunkach domowych chodzi normalnie. W razie czego oferuję zdalną pomoc przy ewentualnych problemach z ustawieniem modułu. Mogę go wysłać bezpłatnie do przetestowania z możliwością jego zwrotu bez zobowiązań finansowych. Oczywiście nowemu użytkownikowi nie zaufam.
 7. Aktualne
 8. Aktualne
 9. Jedna osoba zamówiła u mnie ten moduł, ale oczywiście zgubiłem nr telefonu. Bardzo proszę o kontakt.
 10. aktualne