Welcome to Forum Astronomiczne

Zarejestruj się w naszej astronomicznej społeczności , aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji.

Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mogła/mógł:

Tworzyć nowe tematy, pisać w istniejących, oceniać posty innych userów , wysyłać prywatne wiadomości, aktualizować statusy, korzystać z poczty, zarządzać swoim profilem i wiele, wiele więcej!

ignisdei

Posty z prawej strony -awaria

Po ostatniej aktualizacji mamy przejściowe problemy z prawym blokiem Forum. Wyświetla się tylko 5 ostatnich tematów. Jest to stan przejściowy i w najbliższym czasie postaramy się problemu usnąć.  Dlatego proszę o wyrozumiałość, pracujemy nad problemem.  Tymczasowo: Proszę korzystać z przeglądarek strumieniowych (ostatniej treści na FA) górny prawy róg Forum.

Proszę by wszelkie pytania, uwagi i konkluzję kierować bezpośrednio do mnie, gdyż tylko ja i Admin techniczny mamy dostęp do skryptu strony i możemy coś w temacie zdziałać.  

Próbowaliśmy szukać problemów u siebie, posunąłem się nawet do resetu forum. Jednak wygląda na to że jest błąd w najnowszej aktualizacji silnika IPB.

Napisałem więc post do serwisu by rozwiązali  problem. Przepraszam, że poginęła treść banerów. Dziś wieczorem wszystko poustawiam by wyglądało jak przedtem!

Bardzo przepraszam za utrudnienia.

Jak pisałem problem leży poza zasięgiem kogokolwiek z Forum, prowadzę korespondencję z firmą IPB. , gdyż błąd nie zależy od templatki tylko jest w samym rdzeniu silnika.  Musimy czekać. 

Prawy panel jest teraz tak rozbudowany ponieważ specjalnie zostawiłem go w niezmodyfikowanym oryginalnym stanie  do chwili ustalenia przyczyny,

Ogłaszam, że chłopaki z za oceanu usunęli buga w silniku i jest gites majonez. :))