Skocz do zawartości

Sprzedam Dobson ATM 12"


piotrkusiu

Rekomendowane odpowiedzi

Do sprzedania wykonany prze ze mnie teleskop Dobsona 12".
Bazą był teleskop SkyWatcher Synta 12" - oryginalne części, które użyłem to: LG razem z celą, LW razem z pająkiem, wyciąg, szukacz, pokrywa tuby. Teleskop ma zintegrowany system grzałek - LW i wewnętrzną grzałkę szukacza oraz wentylator LG. W komplecie również power bank 12V do zasilania w terenie przez 4-5 godzin.
Na LW są zamalowane ubytki (zdjęcie) - takie już kupiłem i od lat nic z tym się nie dzieje. LG w stanie dobrym, bez wżerów i ubytków.
Tutaj historia budowy: https://www.forumastronomiczne.pl/index ... owa-synty/
Teleskop posiada adapter okularów 2" DO-GSO, ostrzy z lustrzanką np. w celu fotografowania Księżyca.
Do kompletu dodaję też elementy prototypu do budowy nowego body na kratownicy - wersja nieco mniejsza, lżejsza.
Odbiór wyłącznie osobisty w Giżycku. Do uzgodnienia mogę podjechać 200-250km w stronę Warszawy, Grudziądza, Gdańska itp.
Cena 2700zł za wszystko.
Pytania i oferty proszę na PW.

caly.JPG

And12, GSO 30mm, Hyperion 13mm, 8mm, Baader OIII 2", SW UHC 2"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)