Skocz do zawartości

TV 8 mm,TV 11 mm, APM 20 mm.


Smorff84

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć do sprzedania mam:
1. Okular Televue PL 8 mm. Stan bardzo dobry optyka czysta bez rys może jakaś ryska się na tulei mocującej się znajdzie. Cena 430 zł z wysyłką do paczkomatu.
2. Okular Televue PL 11 mm. Stan bardzo dobry optyka czysta bez rys może jakaś ryska się na tulei mocującej się znajdzie. Cena 430 zł z wysyłką do paczkomatu.
3. Okular APM HDC - XWA 20mm 100 stopni.
Okular jakiś czas temu kupiłem to na forum optyka bez rysi. Standardowo dorzucam parę pyłków na optyce. Cena 1000 zł z wysyłką do paczkomatu.
Do wszystkich okularów mam pudełka których nie ma na foto.
Pozdrawiam
Łukasz 

IMG_20230403_070807.jpg

Mak 150/1800,  Achro 120/600,  N10 GoTo, Celestron nexstar 5i, AZ 5, Nikon EX 8x40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV PL 11 mm. 420 zł z wysyłką. Cena ostateczna jak się nie sprzeda dostaje u mnie mało miejsca zajmuje w walizce.

APM 20 mm. Cena 970 złotych z wysyłką. Tutaj jestem otwarty na spore negocjacji zajmuje za dużo miejsca w walizce.

Mak 150/1800,  Achro 120/600,  N10 GoTo, Celestron nexstar 5i, AZ 5, Nikon EX 8x40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)