Skocz do zawartości

Usunięty wątek widzę, że cenzura jak w TVP :) dziękuję


pgodzio

Rekomendowane odpowiedzi

A jakieś parę słów - temat - w jakim dziale  ??? ??? ???

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym dziale pisałem o gromadach otwartych i trochę dodałem o problemach z teleskopem, pózniej ktoś się czepiał że naruszyłem pkt regulaminu tj używanie obraźliwych słów i że to nie ten dział odpisałem, że zapamiętam i zrozumiałem, ale  dodałem mały komentarz, że avatar również może mi się nie podobać osoby, która właśnie się czepiała bo też moze być zinterpretowany inaczej, i może podlegać pod pkt regulaminu obrażanie uczuć religijnych i tyle wątek został usunięty :( dodałem to tylko dla przykładu widać nie można pisać wszystkiego do wszystkich i o wszystkich

Delta Optical Titanium 10x56, Orion 8",Lidletka 10x50 BK-7 Auriol,Nikon D7100
/war-maz/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zgłoś do Admina - nie nie pamiętam tego wątku - zapewne otrzymasz wyjaśnienia  :)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym dziale pisałem o gromadach otwartych i trochę dodałem o problemach z teleskopem, pózniej ktoś się czepiał że naruszyłem pkt regulaminu tj używanie obraźliwych słów i że to nie ten dział odpisałem, że zapamiętam i zrozumiałem, ale  dodałem mały komentarz, że avatar również może mi się nie podobać osoby, która właśnie się czepiała bo też moze być zinterpretowany inaczej, i może podlegać pod pkt regulaminu obrażanie uczuć religijnych i tyle wątek został usunięty :( dodałem to tylko dla przykładu widać nie można pisać wszystkiego do wszystkich i o wszystkich

:'(

To co istotne z Twoich wypowiedzi  pozostawiłem tylko wykreskowałem wulgaryzm (wiem że czasem tak mówimy np. przy piwie, na czacie) ale na publicznym forum, indeksowanym np. przez Google to niedopuszczalne. ......A Twoje przepychanki słowne z Maćkiem "o religijności awatarów"  ;)  były czystym offtopem i zostały usunięte!  (zauważ że offtopy Macieja też usunąłem -sprawiedliwość tyczy się nas wszystkich po równo).

Na forum nie śmiecimy...taka jest zasada! Jak wyczerpiesz ten topik on też po pewnym czasie zostanie usunięty bo  niepotrzebnie zabiera nam pojemność na serwerze! Regulamin jest jasny!

edit: Twój wątek został przesunięty do astronomii dla początkujących

http://www.forumastronomiczne.pl/index.php?topic=3048.msg36907#msg36907

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok już kończę ale szkoda, że nie pamiętam i nie mam tego co pisałem bo "Wulgaryzmy wg Maćka" to chyba była przesada dlatego napisałem przykład o obrażaniu uczuć, bo dla mnie słowo zajebisty itp to nie "wulgaryzmy" dla Maćka widocznie tak. Dla mnie jego avatar mnie nie obraża, ale jak ktoś chciałby się czepiać tak jak Maciek wulgaryzmów napisał bym, avatar parodiuje trzech króli podążających za gwiazdą betlejemską i dodam, że avatara jego nie usuniesz!

Ot tyle równych i równiejszych. Jeszcze jedno było tam dużo przydatnych informacji o kolimacji może faktycznie to wypadałoby przenieść do innego działu bo zaczynałem o gromadach otwartych i obserwacjach a zeszło na temat problemów z ustawieniami, ale czemu zaraz kasować, może warto przenieść do odpowiedniego działu?

Ps

Ja nie zaczynałem z Maćkiem i napisałem, że zrozumiałem o tych wulgaryzmach chociaż wg mnie nie było tam słów wulgarnych.

Z mojej strony to wszystko

Delta Optical Titanium 10x56, Orion 8",Lidletka 10x50 BK-7 Auriol,Nikon D7100
/war-maz/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co ja takiego  skasowałem?

Tu masz swój wątek tylko go przeniosłem do działu obserwacji dla młodych bo tyczył  DSO i planet!

http://www.forumastronomiczne.pl/index.php?topic=3048.msg36907#msg36907

Sprzętos:   N.Capella 16", Achro 6" , APO 4" , Lorn.16x80, Monty: CGEM, Adveturer mini, oraz  inne graty z wioskowej chaty 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, ze będziesz miał wyjaśnienie - I masz :) - O nawet Ci w nim odpowiadałem  ;)

I śmiało go kontynuuj  8)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super, ale tak jak pisałem cała sprawa było o słowo zaj....sty, a Maciek dalej wg mnie narusza uczucia religijne bo duża część ludzi czci Trzech króli i nie życzyła by sobie Trzech Króli w tak satyrycznym wydaniu.  Oczywiście przesadzam, ale jak słowo zaje... bisty jest wulgaryzmem to avatar też jest obraźliwy.

Dobra spadam do normalnych tematów papa

No faktycznie dzięki za pomoc, teraz to pada bardzo mocno śnieg i nic nie sprawdzę ale napewno będę pisał jak coś zobaczę.

Delta Optical Titanium 10x56, Orion 8",Lidletka 10x50 BK-7 Auriol,Nikon D7100
/war-maz/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawę kończymy - pracuj nad teleskopem i powodzenia w obserwacjach - pogody Ci życzę  :)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal 2010-2024