Skocz do zawartości

Jacek E.

Konkurs Heńkowy
 • Zawartość

  19750
 • Rejestracja

 • Wygrane w rankingu

  228

Ostatnia wygrana Jacek E. w Rankingu w dniu 6 Czerwiec

Jacek E. posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

12707 Excellent

O Jacek E.

 • Tytuł
  Syriusz
 • Urodziny 25.01.1957

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zamieszkały
  Ustka

Converted

 • Miejsce zamieszkania
  Ustka

Ostatnie wizyty

 1. Troszkę wstyd Szanowne Userki i Szanowni Userzy. Tak Cudne prace a tylko 48 oceniających U Sąsiadów też lipa.... Niecała doba na oddanie głosów pozostała!
  1. jolo

   jolo

   Pewnie wszyscy stoją w kolejce na Kasprowy albo Śnieżkę 😁

    • Haha 2
  2. Jacek E.

   Jacek E.

   Albo w Ustce za ,,świeżą" rybką 😁

 2. Jacek E.

  C/2020 F3 NEOWISE

  Podobno takowych niema Adrianie, jak najbardziej, np. dzisiaj na północy o 22 z hakiem
 3. Serdecznie zapraszam Wszystkich fotografujących niebo w dzień i w nocy do VII Edycji - Konkursu im. Heńka Kowalewskiego na Astrofotografię Miesiąca Forum Astronomicznego. Szczegółowe informacje znajdziecie w Regulaminie Konkursuoraz w dziale konkursowym. Konkurs na Astrofotografię lipca czeka na Wasze prace, tylko do 2359!  Jednocześnie bardzo proszę przyszłych Szanownych Jurorów o dokładne zapoznanie się z Regulaminem Konkursu - zwłaszcza z jego 8 punktem dotyczącym zasad głosowania, na Wasze Szanowni Forumowicze prośby została ,,wzbogacona" możliwość oceny konkursowych prac. Jest o tym napisane w Punkcie nr 8 regulaminu. Pozwolę sobie tu powyższy punkt zacytować: Zasady głosowania w ankietach miesiąca i ankiecie roku: 8.1 Ankiety są publiczne. 8.2 W ankiecie miesiąca biorą udział zarejestrowani pełnoprawni użytkownicy FA. W ankiecie roku biorą udział zarejestrowani pełnoprawni użytkownicy z minimalnym miesięcznym stażem od daty zarejestrowania na FA. 8.2 Każdy głosujący może oddać głos na maksymalnie trzy prace zgłoszone do danej edycji. 8.3 Wszystkie głosy jurora, który w głosowaniu wskaże więcej niż trzy prace, stają się automatycznie głosami nieważnymi. 8.4 Ze względu na ograniczenia silnika ankiety forumowej, każdy głosujący zobowiązany jest samemu kontrolować ilość oddanych przez siebie głosów. Wykluczenia głosów wynikające z tego niedopatrzenia nie mogą być przedmiotem reklamacji. A kto się jeszcze ,,nie czuje" w Konkursie Henia - zapraszamy TU
 4. Jacek E.

  Nie tylko Astro...

  A u mnie takie ćmoki teraz przy wejściu do pracy. A jakie zarośnięte Komóreczką złapane.
 5. Sponsorzy: 1500 zł Mark (keram167) 1150zł Paweł - (Energetyk) 700zł Irek - (iro) 250zł Łukasz - (Lukasz83) 200zł Marek - (Komar1177) 200zł Patron Medialny - SERDECZNIE ZAPRASZAMY KOLEŻANKI I KOLEGÓW DO ZGŁASZANIA SWOICH FOTOGRAFII US i DSO ZGODNIE Z REGULAMINEM. Na konkurs - Astrofotografia Miesiąca FA VII edycji Konkursu im. Heńka Kowalewskiego - Sierpień 2020r. PROSZĘ Szanowne Forumowiczki i Forumowiczów - nie ,,lajkujcie" prac zgłoszonych do Konkursu. Zrobicie to w ankiecie.
 6. Serdecznie zapraszam do kolejnych wyborów konkursowych. To już VII edycji 6 miesiąc Astrofotografie miesiąca lipca, które oceniamy znajdują się TU Głosujemy od 01.08 godz. 9:00 do 06.08 godz. 9:00. Te, które według Was zwyciężą zostaną zakwalifikowane do Konkursu im Heńka Kowalewskiego - Astrofotografia 2020 Roku FA. Szanowni Jurorzy - przypominam, że głosujemy zgodnie z 8 punktem Regulaminu, Zasady głosowania w ankietach miesiąca i ankiecie roku: 8.1 Ankiety są publiczne. 8.2 W ankiecie miesiąca biorą udział zarejestrowani pełnoprawni użytkownicy FA. W ankiecie roku biorą udział zarejestrowani pełnoprawni użytkownicy z minimalnym miesięcznym stażem od daty zarejestrowania na FA. 8.2 Każdy głosujący może oddać głos na maksymalnie trzy prace zgłoszone do danej edycji. 8.3 Wszystkie głosy jurora, który w głosowaniu wskaże więcej niż trzy prace, stają się automatycznie głosami nieważnymi. 8.4 Ze względu na ograniczenia silnika ankiety forumowej, każdy głosujący zobowiązany jest samemu kontrolować ilość oddanych przez siebie głosów. Wykluczenia głosów wynikające z tego niedopatrzenia nie mogą być przedmiotem reklamacji.
 7. Tak zakończył się w Ustce, na razie najcieplejszy dzień (+30,2*C) tego roku
  1. piotrkusiu

   piotrkusiu

   Mam nadzieję co do dwóch pierwszych. Ostatnie raczej nie. Przed wysłaniem na Marsa zrobiłbym test- zrzucił łazik na piaskach Sahary i szukał życia. Ciekawe co bym znalazł.

 8. Jacek E.

  Ignisdei 100 lat

  Stówki z pogodą, dobrym sprzętem i zdrówkiem.
 9. Jacek E.

  C/2020 F3 NEOWISE

  Straciłem już rachubę ile dni prób było ale wreszcie pierwsza pamiątka jest Szajs na horyzoncie Bałtyku i na dodatek pod nią Słonko i widno jak w dzień, prawie siódemka w skali Beauforta też nie pomagała. Canonek 550D z kiciakiem, 10s ISO 1600. Robiona można śmiało napisać z morza bo na prawej główce mola.
 10. Jacek E.

  Opaski grzewcze 5V

  Są opaski na okulary i chyba Darek też bez problemu by je wykonał. Niemniej tak z własnego doświadczenia, gdy wzrok miałem dobry i w niebo nocne paczałem to pudełeczko plastikowe z wieczkiem z woreczkiem z solą bardzo dobrze się sprawdzało. Opaski to raczej na odrosnik szukacza czy obiektywu, okularek powinien mieć jednak temperaturkę otoczenia, to takie moje zdanie.
 11. Dalej brniesz w pustkę i nie na temat Nigdzie nie napisałem, że sprzeniewierzasz pieniadze składkowe FA - nigdzie!!!! Chciałem dyskusji a Ty zrobiłeś z siebie męczennika napastowanego przez niecnego usera. Dobranoc.
 12. Po pierwsze to pierwszy raz, po drugie nie doczytałeś tego co napisałem. Przykre to jak pupa jeża. A wymyślanie, że Cię rozliczam, że jesteś pazerny to już chwyt propagandowy poniżej pasa. Na tyle durny to ja nie jestem aby nie wiedzieć że FB jest free. A piernik do wiatraka ma to, ze Jest Forum Astronomiczne, ze swoim znakiem, regulaminem i tematyką. I wrzucanie ich na takie coś jest... A dobra, bo znów przekręcisz wszystko. Zakończę po tych zdaniach wyjaśniających, ze dyskusja powinna być, i w Radzie FA i wśród Userów. Oni też powinni decydować o kierunkach rozwoju naszego forum. Kropka z mojej strony. Bo to nie jest dyskusja z argumentami z Twojej strony tylko propaganda
 13. Myślę, że przed podjęciem takiej decyzji powinni wypowiedzieć się użytkownicy naszego Forum. Jesteś Robercie jego Administratorem ale forum istnieje dzięki naszym Darczyńcom. Widzę, ze nie jestem odosobniony w stwierdzeniu, że to niezbyt trafna decyzja......
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy pliki cookies w Twoim systemie by zwęszyć funkcjonalność strony. Możesz przeczytać i zmienić ustawienia ciasteczek , lub możesz kontynuować, jeśli uznajesz stan obecny za satysfakcjonujący.

© Robert Twarogal, forumastronomiczne.pl (2010-2019)