Skocz do zawartości

Jacek E.

Konkurs Heńkowy
 • Zawartość

  15641
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  127

Ostatnia wygrana Jacek E. w Rankingu w dniu 27 Wrzesień

Jacek E. posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

7669 Excellent

O Jacek E.

 • Tytuł
  F-L
 • Urodziny 25.01.1957

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zamieszkały
  - Ustka / Lędowo / Zatom

Converted

 • Miejsce zamieszkania
  Ustka

Ostatnie wizyty

49186 wyświetleń profilu
 1. Pragnę Państwa poinformować, że mamy kolejnego CZWARTEGO DARCZYŃCĘ w Konkursie Henia Tym samym pula nagród indywidualnych czyli 1 - 3 miejsce wynosi na dzień dzisiejszy 2500,00 zł. O Darczyńcach poinformuję szczegółowo na koniec października (może niektórzy zdecydują się na odkrycie ich anonimowości.... I nadal apeluję o poszukanie nawisu przez przyszłych Sponsorów Konkursu
 2. XV Zlot - nie wyłączone lampy

  Robert - to nie święte oburzenie, to moim skromnym zdankiem święty obowiązek zapewnienia naturalnej ciemności ludziom, którzy po parę setek kilometrów jadą i płacą na zlot pod ciemne niebo. Samorządy nie Orient expres? Na każde pismo, każdy urząd ma psi obowiązek odpowiedzieć w ciągu 14 dni. Mamy dziś już 18.10.2017r. Ty dzwoniłeś (zacząłeś sprawę) w Drawnie 26 września.
 3. XV Zlot - nie wyłączone lampy

  Też mnie ta przedłużająca się cisza bardzo martwi - chciałbym bardzo mieć ciemne niebo na kolejnym zlocie.
 4. Stellarium nowa wersja 0.16.1

  Tak, super opracowanie i jest u nas od 4 lat z uaktualnieniami https://www.forumastronomiczne.pl/index.php?/topic/3467-tabela-wimmera/&tab=comments#comment-48510
 5. Znów kurnia straszą, co człowiek ma chwilę spokoju to zawsze coś A czy jak prądzik idzie od rozdziałki osobnymi kabelkami do setupowych ustrojstw (Kamerka, HUB, montaż, grzałki) to ta pętla też może wystąpić?
 6. Celowanie szukaczem i pytanie o tubę

  A co to jest montaż na okulary?
 7. Mała astroszopka pachnąca żywicą

  Ale Marcin będzie miał zagwozdkę jak wstanie i poczyta te posty
 8. Mała astroszopka pachnąca żywicą

  Musi - a zwycięzca będzie zaproszony na szampana otwartościowo-chrzcącego (koszty podróży zwraca właściciel)
 9. Mała astroszopka pachnąca żywicą

  Marcin MAJSTERSZTYK! Teraz to tylko pojemniki z żywicą w środku i dookoła aby aromat nawiązywał do pozycji A. Fiedlera ,,Kanada pachnąca żywicą", ustawienie setupu i pogoda. Masz talent - załóż firmę, domek dla dzieci, plac zabaw, astroszopka... P.S. No i koniecznie naszywka FA na wejściu i konkurs na nazwę.
 10. ASCOM 6.3

  A skubańcy - utajnili się
 11. Atlas nieba dla początkujących

  Pobierz z tego postu (2 strona) https://www.forumastronomiczne.pl/index.php?/topic/2510-atlas-nieba-dla-początkujących/&page=2 Choć z pierwszej strony też się da pobrać.... Bez problemu - przed chwilą sprawdziłem.
 12. Pragnę Państwa poinformować, że mamy kolejnego DARCZYŃCĘ w Konkursie Henia Tym samym pula nagród indywidualnych czyli 1 - 3 miejsce wynosi na dzień dzisiejszy 2000,00 zł. I nadal apeluję o poszukanie nawisu przez przyszłych Sponsorów Konkursu
 13. EQ6 - prowadzenie

  Można pokombinować - przez znajomych w ,,Hameryce" i w częściach przesyłka
 14. problem z alignacją

  Ustaw prawidłowo godzinę i oczywiście jesteśmy jeszcze w czasie letnim - niechybnie problem zniknie.... (miejsce również musi być ustawione - szerokość i długość geograficzna - zobacz w telefonie z GPSa). No i Polarna w lunetce na właściwym miejscu.
×
© Robert Twarogal, forumastronomiczne.pl (2010-2017)