Skocz do zawartości

Jacek E.

Konkurs Heńkowy
 • Zawartość

  19681
 • Rejestracja

 • Wygrane w rankingu

  227

Ostatnia wygrana Jacek E. w Rankingu w dniu 2 Czerwiec

Jacek E. posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

12548 Excellent

O Jacek E.

 • Tytuł
  Syriusz
 • Urodziny 25.01.1957

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zamieszkały
  Ustka

Converted

 • Miejsce zamieszkania
  Ustka

Ostatnie wizyty

85341 wyświetleń profilu
 1. 94% ,,świeci", 366113 km od Matki w Skorpionku złapany Canonkiem 550D nad Ustką
 2. No tu się Panowie z Wami nie zgodzę. Piszę to z podwójnej autopsji Miałem betoniareczkę 8" i fociłem z balkonu, nie tylko planety (a były wtedy wysoko) i Munia ale z reduktorkiem 6,3 i kulki i ,,małe" galaktyczki i inne obiekciki wchodzą bez problemu No oczywiście wielkość matrycy też tu jest ważna. No i oczywiście jeśli balkon jest sensownie pod niebo posadowiony. Mój od południowego wchodu po Polariska stoi P.S. A HEQ piąteczka bez problemu sobie z betoniareczką 8" poradzi.
 3. To oceńmy w końcu te Piękne Prace, połowa czasu głosowania za nami U Sąsiadów też Autorzy na oceny czekają
 4. 87% ,,świeci", 364112 km od Matki w Wadze złapany Canonkiem 550D nad Ustką
 5. 8 minutek temu poszło spać za wydmowy lasek
 6. 77% ,,świeci", 363299 km od Matki w Wadze złapany Canonkiem 550D nad Ustką
 7. Jacek E.

  Nie tylko Astro...

  To kaczor od dzikiej kaczki krzyżówki A tu najwredniejsze ptaki świata 🤬
 8. Serdecznie zapraszam Wszystkich fotografujących niebo w dzień i w nocy do VII Edycji - Konkursu im. Heńka Kowalewskiego na Astrofotografię Miesiąca Forum Astronomicznego. Szczegółowe informacje znajdziecie w Regulaminie Konkursuoraz w dziale konkursowym. Konkurs na Astrofotografię maja czeka na Wasze prace, ostatnie godziny! A pogoda była.  Jednocześnie bardzo proszę przyszłych Szanownych Jurorów o dokładne zapoznanie się z Regulaminem Konkursu - zwłaszcza z jego 8 punktem dotyczącym zasad głosowania, na Wasze Szanowni Forumowicze prośby została ,,wzbogacona" możliwość oceny konkursowych prac. Jest o tym napisane w Punkcie nr 8 regulaminu. Pozwolę sobie tu powyższy punkt zacytować: Zasady głosowania w ankietach miesiąca i ankiecie roku: 8.1 Ankiety są publiczne. 8.2 W ankiecie miesiąca biorą udział zarejestrowani pełnoprawni użytkownicy FA. W ankiecie roku biorą udział zarejestrowani pełnoprawni użytkownicy z minimalnym miesięcznym stażem od daty zarejestrowania na FA. 8.2 Każdy głosujący może oddać głos na maksymalnie trzy prace zgłoszone do danej edycji. 8.3 Wszystkie głosy jurora, który w głosowaniu wskaże więcej niż trzy prace, stają się automatycznie głosami nieważnymi. 8.4 Ze względu na ograniczenia silnika ankiety forumowej, każdy głosujący zobowiązany jest samemu kontrolować ilość oddanych przez siebie głosów. Wykluczenia głosów wynikające z tego niedopatrzenia nie mogą być przedmiotem reklamacji. A kto się jeszcze ,,nie czuje" w Konkursie Henia - zapraszamy TU
 9. No to se posiedzą, ale sami się pchali zapewne , ale mają bajzel, jak u mnie w astropokoju 😁 Bedą mieli co robić. Powodzenia Chłopaki! Pomacham Wam 02.07.
 10. Dzisiaj niebo cudowne tylko silny northowoeastowy wiatr. 363793 km od Matki 67% ,,świeci" w Panience. Cyknięty przed chwileczką z balkonu Canonkiem 550D z kiciakiem.
 11. 2020. Maćku i Wieśku - Dużo zdrówka, Dużo fotek, Dużo bezchmurwnego i ciemnego nieba przez najbliższe 100 latek
 12. Wsio ryba jak mawiają starożytni Rosjanie - ale jest piękne
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy pliki cookies w Twoim systemie by zwęszyć funkcjonalność strony. Możesz przeczytać i zmienić ustawienia ciasteczek , lub możesz kontynuować, jeśli uznajesz stan obecny za satysfakcjonujący.

© Robert Twarogal, forumastronomiczne.pl (2010-2019)