Skocz do zawartości

Kupię książki; Cormac McCarthy, Huberath, Snerg, Hemingway, Faulkner, Curwood...


Damian P.

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Kupię trochę książek. Może ktoś akurat ma te pozycje i mu zalegają, może chciałby się pozbyć w rozsądnych cenach. Zależy mi na egzemplarzach tylko w stanie bardzo ładnym, najlepiej bez śladów używania, zadbanych, jak nowe, bez stempli i pieczątek. Przy niektórych tytułach szukam także konkretnych wydań, co zaznaczę poniżej.


Marek S. Huberath - Balsam długiego pożegnania, Gniazdo światów (okładka bez czerwono czarnych napisów na dole).

Adam Wiśniewski-Snerg - Robot. Szukam wydania z roku 2005, wydawnictwo słowo/obraz terytoria. Na "lubimy czytać" jest również wydanie z roku 2015, które podoba mi się bardziej, ale chyba ono nie istnieje i dotyczy wersji elektronicznej. Jeśli ktoś widział taką papierową (2015), chętnie usłyszę.

Cormac McCarthy - Krwawy południk.

William Faulkner - Światłość w sierpniu (wydanie z roku 1998), Przypowieść (wydanie 2002), Kiedy umieram (wydanie z roku 1994), Opowiadania tom 1 i tom 2 (wydania z roku 1967 - nowszych niestety nie ma. W przypadku tej pozycji zdaje sobie sprawę, że nie znajdę już tych książek w super stanie, dlatego poszukuję możliwe jak najlepiej utrzymanych), Wściekłość i wrzask (wydanie z roku 2000).

Ernest Hemingway - Komu bije dzwon (wydanie z 2001 roku; wydawnictwo muza; szare, z dziurami po kulach na okładce), 49 opowiadań (wydawnictwo świat książki, niebieskie, z roku 2003), Pożegnanie z bronią (wydawnictwo muza z roku 2001).

Irwin Shaw - Młode lwy. Szukam wydania z roku 2001, wydawnictwo muza, w twardej okładce.

James Oliver Curwood - Władca skalnej doliny, Najdziksze serca. Wydania z roku 1998, wydawnictwo Prószyński i S-ka.

Rudyard Kipling - Księga dżungli. Wydawnictwo Pruszyński i S-ka, rok 1998. Kupię również również Drugą księgę dżungli z tego samego wydania.

Edward Lee - Sukkub.

Jack Ketchum - Jedyne dziecko. Kupię również Poza sezonem.

Arnold Schwarzenegger - Pamięć absolutna.

Tim O'Brien - Rzeczy, które nieśli. Zainteresuję się również Leśnym jeziorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Ostatnio udało mi się nabyć kilka książek, więc małe podsumowanie. Tytuły, które już mam i nie szukam to:

Faulkner - Przypowieść.

Hemingway - 49 opowiadań.

Curwood - Władca skalnej doliny, najdziksze serca i inne.

Schwarzenegger - Pamięć absolutna (prezent na Święta:p).

Co do pozostałych pozycji z pierwszego postu, wciąż byłbym zainteresowany, gdyby ktoś miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Kupiłem znów trochę książek, mogę zatem odfajkować: Krwawy południk, Pożegnanie z bronią, Młode lwy, Księga dżungli, Rzeczy, które nieśli i opowiadania Faulknera.

Do poszukiwań natomiast dorzucam między innymi książkę "Moc i chwała" oraz "Anioł przemocy i inne opowiadania". Tak więc wciąż byłbym zainteresowany poniższymi tytułami:)


Marek S. Huberath - Balsam długiego pożegnania, Gniazdo światów.

Adam Wiśniewski-Snerg - Robot (2005), Anioł przemocy i inne opowiadania.

William Faulkner - Światłość w sierpniu (1998), Kiedy umieram (1994), Wściekłość i wrzask (2000).

Ernest Hemingway - Komu bije dzwon (2001; muza).

Edward Lee - Sukkub. Jak komuś się gdzieś wala, to także "pokój 415".

Jack Ketchum - Jedyne dziecko, Poza sezonem, Straceni.

Graham Greene - Moc i chwała (2010 w twardej oprawie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)