Skocz do zawartości

Lornetka APM 28x110 ms


Lszarus

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam lornetkę APM 28x110. Optycznie i się mechanicznie w stanie bardzo dobrym. Jestem drugim właścicielem. W zestawie wszystko co fabryka dała. Odkupiłem ją od jednego z użytkowników sąsiedniego forum.
To dokładnie egzemplarz opisywany w tym temacie

https://astropolis.pl/topic/67716-nowe- ... ms-28x110/

Lornetka jest u mnie półtora roku i w sumie ciężko mi się z nią rozstawać, ale mam na oku inne bino, a liczba walizek musi się mojej żonie zgadzać 
Cena 2800 plus KW, chociaż preferuję odbiór osobisty.

Zdjęcia w tym ogłoszeniu:

https://astropolis.pl/classifieds/item/1323-lornetka-apm-28x110-ms/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin:

  • Umieszczając ofertę w dziale giełda - należy bezwzględnie podać cenę, opis przedmiotu i zamieścić jego fotografie.!

Atik 383L+, 314E, Eos 600D, CT8, Canon EF-S 55-250, Canon EF-S 18-55 + 2 lewe ręce ? 

Banero_A_clone.png 2023-02-26_181337c.png.df966a0f5aaffa755988448a083ffa7e.png RazorbackRustTributeLg_clone.png   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprzedam Ci tej lornetki gdyż chce żeby trafiła do Hobbysty, nie handlarza. Miałem już z tobą nieprzyjemności  przy innej transakcji, gdzie ja byłem kupującym. Postanowiłem oszczędzić sobie możliwych nieporozumień. Twoje dane osobowe mi są potrzebne jak sandały w zimie. Gdybyś posługiwał się jednym, a nie dziesięcioma nickami wogole nie było by tematu sprzedaży. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziesięcioma nickami, człowieku co ty bredzisz, nigdy cię nie oszukałem więc nie wiem do czego pijesz. Zachowałeś się jak ostatni... Ja nawet nie pamiętam tych sytuacji sprzed kilku lat, a ty widać masz ogromny problem ze sobą.  A do czego potrzebne ci moje dane to wyjaśni policja bo sprawy nie odpuszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)