Skocz do zawartości

OKULARY 13 mm , 22 mm i 6 MM


Koszy89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich 

oferuję na sprzedaż następujace okulary :

1. SW SWA 22mm 2 '' 70AFOV, stan soczewki bdb , brak rys itp z tym ,że okular ma dwa manakmenty , delikatnie grzechocze prz potrząsaniu oraz delkatnie odkształcona tuleja , zeby zastosowac filtr trzeba dodac np extender z gwintem filtrowym czy tam tuleje od barlowa bez barlowa, poza tym działa zupełnie normalnie pokazując bdb obraz w F5 gdzie uzywałem ,wygodna regulowana wykrecana muszla oczna  sprzedaje po przesiadce na ES24, komplet zaslepek , 285 zł 

2. SW SWA 13mm mocowanie 1,25 i 2 '' , 70 AFOV, okular w bdb stanie bez wad , jestem w zasadzie 1 wlascicielem , poprzedni moze raz czy dwa miał w wyciagu i zrezygnował z hobby , wygodna regulowana wykrecana muszla oczna , uzywany przeze mnie w GSO 10 F5 daje bdb obrazy , sprzedaje bo dubluje mi sie w sumie z MV14 mm i MV zostawiam sobie .  Orginalne pudełko i komplet zaslepek , 450 zł .

3. GSO ploosl 6mm , bez wad poza normalnymi oczywscie sladami na tuleji , komplet zaslepek , 60 zł .

 

do obejrzenia zdjęć zapraszam na sąsiednie forum , pózniej ewentualnie tu tez dodam , Temat - okulary których już nie używam 40-30-22-13-6mm (astromaniak.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)