Księżyc prawie w pełni i nisko nad horyzontem, Jowisz też już niestety nisko.
To nie najlepszy materiał na testy, poczekaj na spokojnie do następnego księżyca wyżej (druga połowa czerwca)
Przykro mi ,że nie jesteś zadowolony, ale myślę ,że to tylko wrażenia na gorąco, gdyż ten okular powszechnie cieszy się dobrymi opiniami, sam go posiadam, nawet zakupiłem drugi do pary do bino na księżyc.
Pole musi być mniejsze więc tu żadnego zaskoczenia,to było wiadomo już przed zakupem.
Szkoda ,że tyle zapłaciłeś za ten okular, domyślam się że kupiłes w telskopy pl który drogi sobie liczy za produkty SVbony, na Ali express chodzą po 400 parę złotych jak dobrze poszukać.