Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

wraz z Michałem Kałużnym organizujemy regularne foto wyjazdy w różne kierunki świata ze specjalnym ukłonem w stronę astrofotografii. Organizujemy je wraz z doświadczonymi biurami podróży, wspiera nas również Sigma, która użycza naszym uczestnikom swoje obiektywy za darmo. W tej chwili w naszej ofercie są wyjazdy 

 

- do Islandii - fotografia ogólna z polowaniem na zorze. Islandzkie niebo na naszej trasie jest nr 2 w skali Bortle 

wyjazdy 21.10 - 26.10.2023

                 23.11 - 28.11.2023

Kolejne planowane po Nowym Roku

 

- zaćmienie Słońca wraz z objazdem Teksasu i nocnym fotografowaniem w ciemnych i bardzo atrakcyjnych krajobrazowo miejscach (Big Bend, Salo Paulo, Góry Guadalupe). W planie również centrum NASA 

wyjazd: 04.04.2024 - 19.04.2024

 

- Jordania (fotografia ogólna plus Petra nocą, i ukłon w stronę astrofotografii na pustyni Wadi Rum)

Jeden wrześniowy za nami, następny w maju (konkretna data na dniach)

 

- Namibia (dedykowana w pełni pod astrofotografię DSową, ale niezwykłych krajobrazów również nie zabraknie)

Wyjazd: 01.06 - 14.06.2024

 

Okolicznościowo organizujemy również wyjazdy astrofotograficzne do Chorwacji w nasze specjalne miejsce dedykowane dla miłośników nocnego nieba.  

 

Będę regularnie informować na forum o naszych najbliższych planach, zapraszam również do kontaktu ze mną lub z Michałem Kałużnym (na fb astrofotografia.pl)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podaje poniżej link do naszych wypraw, na które  można się już zapisywać. Na tę chwilę jest dostępny program na

- październikowy i listopadowy wyjazd na obserwację zorzy i objazd najbardziej atrakcyjnej części Islandii oraz

- na kwietniowe zaćmienie Słońca w Teksasie. Również z objazdem najciekawszych krajobrazowo miejsc w dzień, ale przede wszystkim w nocy 🙂

Wyjazdy organizujemy z biurem podróży, z którym współpracujemy od ponad roku. W razie pytań proszę pisać do mnie lub Michała Kałużnego (nr tel. +48603878596 lub na fb na astrofotografia.pl)

https://zorientowani.pl/oferty.html?c=25

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wyprawy z Wioletą i Michałem. Fantastyczni ludzie i prawdziwi fachowcy w tym co robią. Byłem z nimi na dwóch wypadach na Islandię. W listopadzie na zorzach i kwietniu na wulkanie. W przyszłym roku będę ich męczył w Namibii. 

Link do relacji z wyprawy :

Z wypadu na wulkan nie robiłem relacji bo nie było nocy. Jedynie filmik, który zrobiłem dla żartów.

 

  • Like 2
  • Haha 1

SW 8'' na EQ5, kitowe okulary 25mm i 10mm, Nagler 17mm, Hyperion 5mm, barlow 2x. Kilka kolorowych filtrów. Nikon Action 10x50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Uwaga! Trwają zapisy na 

zaćmienie Słońca wraz z objazdem Teksasu i nocnym fotografowaniem w ciemnych (bortle 1-2) i bardzo atrakcyjnych krajobrazowo miejscach (Big Bend, Salo Paulo, Góry Guadalupe). W planie również centrum NASA 

wyjazd: 04.04.2024 - 19.04.2024

Link do zapisów i plan wyjazdu: https://zorientowani.pl/oferta,3160,fotowyprawa-na-zacmienie-slonca-do-teksasu-2024.html?selectDates=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)