Welcome to Forum Astronomiczne

Zarejestruj się w naszej astronomicznej społeczności , aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji.

Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się, będziesz mogła/mógł:

Tworzyć nowe tematy, pisać w istniejących, oceniać posty innych userów , wysyłać prywatne wiadomości, aktualizować statusy, korzystać z poczty, zarządzać swoim profilem i wiele, wiele więcej!

Paether

100 lat dla Astroparody!

95 postów w tym temacie

I tak.. kwietniu będziesz składał po raz wtóry ;)

I stało się - 2 lata minęło :D

1 osoba lubi to

Co prawda, pomimo szczerych życzeń, AstroParody nie dożyje setki, ale właśnie dorobiło się potomka, który odziedziczył sporo cech rodzica i pozbierał jeszcze trochę z innych moich internetowych aktywności :)  Stwierdziłem, że jednak muszę mieć swoją małą piaskownicę z totalnie wszystkim co mi przyjdzie do głowy.

Wraca tekst dnia (póki co tylko z Astropolis bo mam nazbierane od początku roku ale od przyszłego tygodnia już wjeżdża ogólny), mam nadzieję że wróci Kapitan Meteor, na pewno pojawi się nowy gość z nową formą "szydery"...trochę tego będzie. 

Nowy blog to dosłownie wszystko od poważnych artykułów do "rynsztokowych" rzeczy, które tak spopularyzowały poprzednika :)

Zapraszam - http://astrofan.pl

1 osoba lubi to

Z biegiem czasu dorzucam kolejne elementy do bloga i zastanawiam się czy mogę wrzucać tutaj "update'y" (czy będzie to mile widziane) ;)

Najnowszym takim elementem jest kalendarz gdzie wrzucam zjawiska na niebie, ważne wydarzenia z historii astronomii ale przede wszystkim akcje organizowane na forach (konkursy, zloty, imprezy). Wygląda to mniej więcej tak: http://astrofan.pl/kalendarz/

1 osoba lubi to