Skocz do zawartości

Proszę o 'lajki'!!!! Ważne :)


tranox

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba forum pomyliłeś  ??? Psy bardzo lubię - ale nie pomieszane z teleskopem  >:( Tu masz link gdzie powinieneś prosić o,,lajki" http://naszpies.com.pl/

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie wybrałem wolne tematy aby nie zaśmiecac stricte astronomicznych działach. Co mi po lajkach? Dużo. W tym, lub w przyszłym tygodniu jadę do Krakowa na krycie. Miot jest już zaplanowany od dawna. Jeśli hodowla będzie w miarę popularna, łatwiej znaleźć ewentualych nabywców na szczeniaki :)

na przedwczesnej astro-emeryturze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co Ci te 'lajki"? Co się z tego ma? (pytam poważnie)  :)

To jest jak gdyby ,,lubię to" - zbieranie pozytywów, punktów - samoocena ,,facebookowicza" rośnie. Tak mi nastolatka wytłumaczyła. Slang ,,Facebookowy"  ;)

Jednak upieram się przy swoim linku, tam Zyskasz więcej Tranox  :) http://naszpies.com.pl/

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie może być moja samoocena, bo to nie jest jakiś mój post, tylko strona hodowli, która nie jest tylko moja. Jest to rodzinny, hmm...biznes? Najwięcej Lubię to! zyskam na www.novascotia.pl  ale co mi zaszkodzi napisać również tutaj? Pozdrawiam;D

na przedwczesnej astro-emeryturze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co Ci te 'lajki"? Co się z tego ma? (pytam poważnie)  :)

Pieska  w domu. To jest reklama firmy. Masz to w ulubionych (zalajkowanych), potem Twój znajomy zainteresuje się, co lubisz i też kliknie, a potem może kolejny znajomy weźmie i kupi pieska. Także informacje podawane przez hodowlę będą pojawiać się na Twojej tablicy, znajomi to zobaczą itd. Albo sam w końcu kupisz bądź polecisz.

Na marginesie - psy lubię, sama mam jednego i mam kilka zalajkowanych psich stron, choć niehodowlanych, akurat hodowlę sznaucera olbrzyma z chęcią bym przygarnęła.

Raczej co innego mnie niepokoi - ilość reklam i ofert, jakie pojawiają się w mojej skrzynce mailowej. Gdzieś czytałam, że jakiś robot śledzi te lajki, a potem dostaje się oferty zgodnie z upodobaniami  ;)

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieska  w domu. To jest reklama firmy. Masz to w ulubionych (zalajkowanych), potem Twój znajomy zainteresuje się, co lubisz i też kliknie, a potem może kolejny znajomy weźmie i kupi pieska. Także informacje podawane przez hodowlę będą pojawiać się na Twojej tablicy, znajomi to zobaczą itd. Albo sam w końcu kupisz bądź polecisz.

Na marginesie - psy lubię, sama mam jednego i mam kilka zalajkowanych psich stron, choć niehodowlanych, akurat hodowlę sznaucera olbrzyma z chęcią bym przygarnęła.

Raczej co innego mnie niepokoi - ilość reklam i ofert, jakie pojawiają się w mojej skrzynce mailowej. Gdzieś czytałam, że jakiś robot śledzi te lajki, a potem dostaje się oferty zgodnie z upodobaniami  ;)

Dokładnie o to mi chodzi :) ja osobiście nie mam na skrzynce e-mailowej zadnych takich od robota, ale również o tym słyszałem. Wanderer- dzięki! Mogę wiedzieć jak się nazywasz?

na przedwczesnej astro-emeryturze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieska  w domu. To jest reklama firmy. Masz to w ulubionych (zalajkowanych), potem Twój znajomy zainteresuje się, co lubisz i też kliknie, a potem może kolejny znajomy weźmie i kupi pieska. Także informacje podawane przez hodowlę będą pojawiać się na Twojej tablicy, znajomi to zobaczą itd. Albo sam w końcu kupisz bądź polecisz.

Aaaa czyli rozumiem, że ja nie mogę tego "zalajkować" skoro nigdy nie miałem, nie mam i nie będę miał konta na Fb :)

Dziwi mnie tylko jedno.... jak ktoś może interesować się co lubi jego znajomy na Fb. Co więcej, jak ta osoba może "zalajkować" coś tylko dlatego, że zrobił to jego "znajomy", a sam może wcale tego nie lubi .

Nigdy nie pojmę, co pociąga ludzi do tak "chorych" praktyk.

Dziękuję za wyjaśnienia.

Dla ścisłości.... tez lubię psy :)

KK

Biuletyn PROXIMA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa czyli rozumiem, że ja nie mogę tego "zalajkować" skoro nigdy nie miałem, nie mam i nie będę miał konta na Fb :)

Dziwi mnie tylko jedno.... jak ktoś może interesować się co lubi jego znajomy na Fb. Co więcej, jak ta osoba może "zalajkować" coś tylko dlatego, że zrobił to jego "znajomy", a sam może wcale tego nie lubi .

Nigdy nie pojmę, co pociąga ludzi do tak "chorych" praktyk.

Dziękuję za wyjaśnienia.

Dla ścisłości.... tez lubię psy :)

KK

Krzysztofie - to podobnie jak ja. Ale biorąc pod uwagę nowe trendy nie mając konta na F - nie istniejemy  :( Ucieszyłem się, że nie jestem sam  ;)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztofie - to podobnie jak ja. Ale biorąc pod uwagę nowe trendy nie mając konta na F - nie istniejemy  :(

No cóż, wielu moich realnych bliskich czy znajomych zaświadczyłoby, że jednak istnieję :).... a dla obcych nie muszę przecież istnieć, jakoś to przeżyję  :P

No i cenię sobie prywatność.

KK

Biuletyn PROXIMA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wanderer

Osobiście traktuję FB jako formę rozrywki, żeby posłuchać np piosenki która polecił znajomy czy pooglądać nowe zdjęcia koleżanek  ;) aaa ta cała filozofia "nie masz fejsbuka nie istniejesz" jest doprawiana przez przez konkurencyjne media w największym stopniu. Sam korzystam z FB raczej sporadycznie, do wszystkiego trzeba mieć dystans jak w życiu  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Facebooka używam głównie do kontaktu z przyjacielem który razem z rodziną wyjechał z kraju do Holandii 10 lat temu.

2. Kto każe komuś lubić coś czego się nie lubi? Nic na siłę. Ja nigdy nie kliknąłem Lubię to! przy czymś co mi się nie podoba. Strona nie jest dla szpanu że mam hodowle, tylko jest użytkowa. Jeśli ktoś szuka szczeniaków, musi łatwo znaleźć info. Stronę na 'fejsie' robi się łatwiej niż taką prawdziwą WWW, chociaż taka też powstanie :)  Badania pewnego magazynu pokazały, że wg. opini publicznej stroną z większą ilością 'lajków' jest postrzegana bardziej poważnie. Więc co mi szkodzi spróbować to tu, to tam zyskać tych kilka kliknięć? Pozdrawiam wszystkich, i nikogo nie zmuszam do kliknięć.

na przedwczesnej astro-emeryturze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary Mariuszku - to jest mój psiak (zerknij w mój profil)  ;) przestań sobie wmawiać bo uwierzysz  :)

Jak mawia Pan Bałtroczyk ,, starość się zaczyna, gdy wartość świeczek na torcie przekracza wartość tortu" i tej zasady się trzymaj  8)

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)