Skocz do zawartości

ANKIETA - charakterystyka i nastroje miłośników astronomii


wimmer

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, DarX86 napisał:

Ciekawe czy byłyby jakieś znaczące różnice w postrzeganiu naszego środowiska w zależności właśnie od charakteru danego forum. Ale pewnie nie masz możliwości rozdzielenia ankiet która z którego forum była wypełniania.

Nie mam możliwości rozdzielenia ankiet. Wygląda to tak, że w panelu pojawia się nowa wypełniona ankieta. Jedyne dane jakie mam, to o której godzinie i którego dnia wpłynęła. Nie wiem kto, nie wiem skąd.
Do takiego celu musiałbym przygotować 3 oddzielne ankiety i na każdym forum dać osoby link.
Miałem nawet taką myśl, ale zrezygnowałem z tego pomysłu. To mogłoby doprowadzić do niepotrzebnych napięć. Rozdzieliłoby to fora i nasze środowisko na jakieś trzy obozy. Z takich osobnych ankiet najprawdopodobniej dałoby się wywnioskować, że jedno forum jest skierowane bardziej w stronę astrofotografii, inne może w stronę wizuala, a jeszcze inne w stronę astronomii teoretycznej. I potem by było "tam jest więcej teorii, to idę sobie tam. Cześć!". I mogłyby z tego wyjść jakieś niesnaski :)

  • Like 4

SCT 5" 127/1250 NexStar SLT | WA66 6mm | X-Cel LX 9mm | GSO SV 15mm | SWAN 20mm | ES 68° 24mm | Sterling PL 30mm 57° (1,25" mod.) | barlow 2x | reduktor 0,5x | Baader Moon & SkyGlow | UHC-S i kolorowe | MS LifeCam HD-5000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej!
Mam 245 wypełnionych ankiet. Do zakończenia akcji pozostały 2 tygodnie. Zapraszam tych, którzy jeszcze nie brali udziału do wypełnienia!

SCT 5" 127/1250 NexStar SLT | WA66 6mm | X-Cel LX 9mm | GSO SV 15mm | SWAN 20mm | ES 68° 24mm | Sterling PL 30mm 57° (1,25" mod.) | barlow 2x | reduktor 0,5x | Baader Moon & SkyGlow | UHC-S i kolorowe | MS LifeCam HD-5000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
14 minut temu, AandNightSky napisał:

Cześć,

są już wyniki, czy przeoczyłem publikację?

Przegapiłeś - http://www.forumastronomiczne.pl/index.php?/topic/9636-charakterystyka-i-nastroje-mi%C5%82o%C5%9Bnik%C3%B3w-astronomii-wyniki-ankiety/#comment-128928

Serdecznie pozdrawiam i kryształowego nieba życzę - Jacek  ?
TS T APO 90/600 z TSFLAT2 + Samyang 135 f2 ED z QHY183C + AS 60/240 z RC IMX290M + Canon 550D - sadzane na ZEQ25GT + Nikon 12x50 EX do podglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)