Skocz do zawartości

Zodia(czki) ;)


Gość wanderer

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wanderer

Wiadomo, że my jako miłośnicy Astronomii patrzymy na Astrologię nie zbyt przychylnym wzrokiem lub też całkowicie ją ignorujemy ale obok takich symboli astrologicznych nie można przejść obojętnie  ???

http://ryjbuk.pl/kobiece-ciala-jako-znaki-zodiaku-275972

Proponuję wklejać tutaj swój znak zodiaku wybierając go z obrazków z linka, na początek wkleję swój:

znaki5xx-jpg?1325339845313

Korzystając z okazji chciałbym życzyć wszystkim userom FA udanego balu sylwestrowego oraz małego kaca w niedzielę  8)

p.s. mam nadzieję, że ten lekki sylwestrowy temacik potraktowany zostanie z humorem i przymrużeniem oka  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malunki są piękne, a ja jestem bardzo liberalna w poglądach. Ale czy chcielibyście oglądać na forum astronomicznym pomalowanego w esy-floresy penisa? Penis - gromada kulista, penis - Mgławica Orzeł, penis - kometa Halley'a, penis - Księżyc w pełni (albo w pierwszej kwadrze). Też byłoby pięknie. Czy może raczej to nie jest forum dla kobiet?

Poszukam jakiegoś zodiaka na męskiej pupie i wrzucę.

I jakie piękne nazewnictwo!

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie się nie dziwię, ale z drugiej strony Ania ma rację, ale moim zdaniem nie ma, co pokazywać tego typu obrazki i porównywać ich z gwiazdozbiorami, bo nie mają nic wspólnego z naszą Astronomią, a co do horoskopów to ja nawet ich nie czytam, bo wcale się mi nie spełniają, a szkoda marnować czasu na horoskopy jak mamy naszą piękną Astronomię. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha wiedzialem ze piekniejsza czesc naszej spolecznosci poruszy w tym watku temat uprzedmiotowienia kobiet. Ale Wy kobietki jestescie takie milutkie, mieciutkie i cieplutkie wiec nie gniewaj sie na nas ze nam sie tak bardzo podobacie a w tak piekny sposob pokazane znaki zodiaku to naprawde nic zlego. Pewnie ze niechcialbym ogladac komety Hallea na penisie ale jesli wrzucisz tu swoj znak zodiaku na meskim tylku to ja to uszanuje hehehe ;-).

M_j_Wszechswiat_Baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddźwięk rewelacyjny... wszyscy aż się garną, aby skopiować i wrzucić tu swój znak zodiaku.

" Zabrania się publikowania treści nieprzyzwoitych prowokacyjnych  i budzących niesmak oraz  obruszenie, lekceważące osoby trzecie, organy państwowe, osoby życia publicznego, wartości narodowe i religijne.'

to z regulaminu - chyba, że właściciel tego forum ma w nosie swój własny regulamin.

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weszliśmy Nowy 2012 Rok, pełen nadzieji na lepsze noce i ciekawe obserwacje nieba, obojętnie, jakie forum astronomiczne powinni my się trzymać tematów astronomicznych, chociaż jest temat wolne tematy, ale nie wszystko wolno nam, co wymyśli nasz umysł, tego typu tematy ja bym usunął, bo raz, że nic nie wnosi do Astronomii a drugi są od tego inne fora. Popieram i jestem za usunięciem.  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

© Robert Twarogal * forumastronomiczne.pl * (2010-2023)